• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Mam zobrat aj angelcare?
25. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stavali sme u nas v Kezmarku...a zijeme v Zurichu, tak to boli nervy....a teraz je domcek prazdny...
25. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 A kede sa tam chystate byvat?
25. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach zuci, to je otazne....zatial by sme chceli byt v Zurichu, je tu lepsi, jednoduchsi a cistotny :grinning: zivot!aj co sa tyka prace a prac.moznosti....domcek na Sk je nasa istota, ze ked sa rozhodneme odist, tak mame kam...momentalne nam bude sluzit ako prazdninovy dom :wink:
25. jún 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 Jasne a uzasne ze sa mate kam vratit
25. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to urcite sme velmi rady, ze mame uz konecne nieco svoje, lebo stale sme prichadzali len k nasim alebo svokrovcom, a to uz nie je ono
25. jún 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to hlavne o zvyku, ze v cudzine mame nas bytik, sme sami, robime si ako sa nam paci...aj ked z druhej strany niekedy si poviem coby som dala zato, keby mama byval hned za rohom
25. jún 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napodobne az nato ze dole mam svokrovcov :angry:
a kde vladtne letis?
25. jún 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olif ty si uz volala na endo?
25. jún 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bra ranko, cestovatelom aj stastnu cestu :slight_smile:
Tak ja nielen ze som v noci akosi nevedela do papania zaspat, ale o 4 sme opat prdkali a kakali :confused: Premyslam, ci to moze byt preto, ze som mala v jedle kukuricu a hrasok :zipper_mouth: , predtym som take velmi nejedavala. Unavila som ho trochu na brusku a zaspinkali sme pekne, no uz je hore. Tak papam musli a David si tam pri ocinkovi vyspevuje (spiacom samozrejme, lebo kym nebude kricat, nebude ho ani vnimat :sweat_smile: ). Dnes som strasne hladna, asi ma vela "vycucal" :sweat_smile: Pojdem naspat do postele potom, duuuufam, ze pospime este nejake dve hodinky :dizzy_face:
26. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 v kezmarku? tam boli povodne, ze? mate domcek na kopceku? a v zurrichu mate vlastny bytik? wow

@zucana par krat ale nedvihali a paq som zabudla, joj, horor...x;o( snad pocas tyzdna to uz vyjde x;o) i ked...uvidime...x;o)

26. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olifcek, nie v Zurichu mame byt v prenajme(tak to by sme si uz dovolit nemohli mat tu nieco vlastne) :grinning: no to bol sok pre nas s tou vodou ked prisla v piatok 4.6 rano....nas dom stoji asi 500 m od potoka, ale zachranilo nas to, ze je postaveny vysoko, a nemame pivnice, inac by sme cerpali vodu a upratovali asi doteraz...ta voda bola vsade, plakali sme asi vsetci ked sme videli co sa to deje...zucana chcem letiet s malou z Zurichu do Krakowa, lebo na Sk nemam priamy let a ked ano tak len do BA a to mam k nam do Kezmarku daleko nejakych 330 km...z Krakowa nam to robi len 150 km...chcem ist s malou este na 2 ytzdne na Sk k rodinke...ale to uz idem posledny krat sama, mm uz protestuje :sweat_smile: ze bdue zase sam a ze ho tak zanedbavam, co mi az vycitky urobil :confused:
26. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
ja len tak na skok, Adelka mala vecer, v noci aj rano horucky skoro 40, o polnoci sme museli davat aj zabaly. Ine priznaky nema.
@blumka alebo adka alebo maminka alebo ine skusene maminy, neviete, ci 6.choroba moze byt aj 2x? Lebo Adelka ju uz mala a tiez mala horucky bez inych priznakov a na 4.den prestali a vysypala sa. Na pohot.asi nepojdeme, ved jej ani krv ani moc tam nezoberu, takze ostava len dr v pondelok.

DIky :slight_smile:
26. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
ja len tak na skok, Adelka mala vecer, v noci aj rano horucky skoro 40, o polnoci sme museli davat aj zabaly. Ine priznaky nema.
@blumka alebo adka alebo maminka alebo ine skusene maminy, neviete, ci 6.choroba moze byt aj 2x? Lebo Adelka ju uz mala a tiez mala horucky bez inych priznakov a na 4.den prestali a vysypala sa. Na pohot.asi nepojdeme, ved jej ani krv ani moc tam nezoberu, takze ostava len dr v pondelok.

DIky :slight_smile:
26. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik och jej, dufam, ze ju to skoro prejde
26. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik hmm..my sme ju dvakrat nemali, neporadim ti :unamused:, chudatko male take vysoke horucky...ja by som asi kolabovala, mna toto vie tak vystrasit..skore uzdravenie prajeme

my sme mali celkom ok noc...krmili sme sa o jednej a o piatej a spali sme do pol osmej, vsetky tri..mm vstaval o piatej a siel stavat...a juli spala od jednej na brusku...asi sa jej tak fakt lepsie. len ja ju musim otocit ke spi lebo vtedy ostane lezat a nedviha hlavu...a najnovsie aj zadok...uz by sa chcela plazit :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 to ste dobre vyriesili s tyn domcekom, predsa len je to taka istota, ze ;)
26. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oliv sa uz vie dostat kusok vpred, chi...len kto vie, kedy dvihne hlavkua zacne lozit
26. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, tolko ste zas toho popisali, ani vas nedocitam.... :slight_smile:
ale potrebujem poradit....ako mam vysvetlit mm, ze cjhcem aby Kajka spala so mnou v posteli? je to lepsie pre nas obe, Kajka spinka kludnejsie a lepsie, zobude sa iba dvakrat za noc na papu a buva dalej a ja takisto niesom taka unavena ako ked som vstavala , vyberala z postielky , kojila, hoci som aj podriemkavala nad nou ale teraz je to omnoho lepsie...rano vstavam svieza, celkom dobre vyspata ...jedine co vadi, ze mame mensiu postel 160 cm( asi o mesiac si ideme kupit novu a veeeeelku:slight_smile:) a preto nemoze spat mm s nami, lebo on sa roztahuje a tym ze Kajka spava na brusku tiez potrebuje viac miesta.....preto spava zatial mmv obyvacke. ale tolko sa toho napocuvam...ako mu to logicky vysvetlit? tieto argumenty co som pisala tu nanho neplatia....vraj sa mala nauci sapvat s nami a potom bude problem v postielke...proste stara skola :unamused:
26. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Cosi podobne si (v skrytosti, neprotestoval nahlas) myslel (hadam uz nemysli :sweat_smile: ) aj mm. Ale odkedy som si zacala Davida nechavat pri sebe, to je uplne iny pocit rano. Presne viem, o com pises. Nepomoze, keby si mu nieco o tom, co annag pise porozpravala? Ten clanok o noseni, spani v spolocnej posteli... Tam sa daju myslim nacerpat "argumenty" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som to mm vysvetlila tak, ze ked bude spinkat pri nas, ze si nas pekne uzije, kym treba, a ze potom bude zrely a sam pojde rad od nas prec, ze on nas aj ma teraz najviac potrebuje, preco by sme mu to nedopriali :dizzy_face: Tiez sa bal, ze bude neviem dokedy pri nas, ale to tak nebude, viem to, pride cas a sam bude chciet mat svoju postielku. Takze teraz zaspinka na nasej, potom prelozime a pri nocnom papani uz ostane pri mne a obaja spinkame. Spime inak vsetci traja v posteli, mame dlhu aj siroku. Pomrnkavanie rano a tisenie uz teraz nie su potrebne, pokojnejsie haja. A pokojne by som argumentovala aj sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ved kazdy mm by mal byt rad, ked si maminka dokaze co najlepsie oddychnut, lebo potrebuje na cely den aj noc nepredstavitelne mnozstvo sil :slight_smile: Tak asi tolko by som poradila, mozno si uz ale tieto veci skusala. Ak mi cosi napadne, este napisem :slight_smile:

@maculik Juj :pensive: Chudatko male krasne. Myslim na vas, nech to prejde :pensive:
26. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj macu snad to bude oki my uz pomaly zbaleni aodchadzame mala spi ale rano o 8mej dala 3krat kaku taku riedku zeby fakt tie zubky?zastavim kupim pastu ale spala dobre.....
potom este zaspala a este spi
mm ze sme pobaleni jak cigani....ze vela veci nechcel zobrat ani hrazdicku tak az ked som povedala ze ju bude on robit tak ju zobral.... :sweat_smile:
26. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja nechaj manzela cez vikend starat sa v noci o malu...nech ti ju prinesie, ty len nakoj a on nech da grgnut douspavat a tak...mozno pochopi ze to je fakt vyhoda pre vas...
26. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ci este stiham popriat stastnu cestu a uzite si to... :wink: aj ja by som si dala dovcu... i ked na jednej som... :grinning:

jja, my vecer ukladame do postielky, ale v noci pri pape ide Vilko k nam do postele a je to v poho... musim sice do mm potom stuchat nech sa posunie, ale nemame s tym problem... chvalabohu, vidi sam, ze je to lepsie... sa obaja vyspime... my mame 180 postel, ale kedze tam mam vankus na dojcenie, aby maly nepadol, tak je to ako 160... mozno keby sme mali zabranu na postel, tak by bol vacsi komfort, musim s mm predebatovat... :confused:
26. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce tak berem ten angel care???
a dik leni ;) stihla si
26. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta hnacka moze byt kvoli zubkom?ja nic nejedla....
26. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Co je angel care? A hnacky mozu byt aj zo zubkov vraj.
26. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana stastnu cestu a peknu dovcu :wink:
26. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monitor dychu ;)
ona este spi...my sme stihli este vselijake veci :grinning:
26. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok