Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. jún 2010

@jaja32 i ja zacnem az 19.07., takze uz dovtedy nic...x;o) kedze sa rata i kuuusocek ako prikrm...

olifcek
26. jún 2010

@garonka v ZOO?

jaja32
26. jún 2010

.... tak skupinovo 19.7. 🙂

garonka
26. jún 2010

@olifcek u mm babky vo Veľkych Kapušanoch chova jeho stryko to vietnamske prasiatko ani som ho necvakla ja truba, ale take je zlate vola sa Žužu 😀 je tak naučene ak ho poškrabkaš na hlave ono ľahne na chrbat a škrabkaj ho na bruchu 😀

garonka
26. jún 2010

my sa 19.7 ideme očkovať a to mame 5 mesiacov ja som zvedava na prikrmy u nas 😕

olifcek
26. jún 2010

@garonka no vidis> naco mas moil s fotakom? x;oD

jaja32
26. jún 2010

...a možno budem musieť začať skôr, malá niekedy trucuje papať mliečko.... žeby ozaj tie zúbky? Môže byť, že ju to bolí keď papá z fľašky? asi áno.... juj

garonka
26. jún 2010

@olifcek bo som trubaaaaaaaaa ale samu seba som cvakla 😀

garonka
26. jún 2010

dnes mi jedna maďarka povedala, že maly je taky krasny ale teda, že nem moj Tobiašek bo podoba žadna 😠 krava šak viem, že sa podoba na ocka no a

olifcek
26. jún 2010

@garonka jeeeej, nova farba? pristane Ti toooo...i ostrihana si kusa , co? tie peniaze u kadernicky neboli vyhodenymi 😵 😵

garonka
26. jún 2010

@olifcek ahaaaaaaaaaa nemam zafarbeneeeeeeee to su moje pôvodne vlasky 😀 nebudem už nikdy farbiť necham si take 🙂

jaja32
26. jún 2010

@garonka ... aspoň ušetríš na farbe 🙂 ja by som si už tiež nechcela farbiť.... ale moje šediny a hrozné šediny ☹

garonka
26. jún 2010

@jaja32 mne hrozne tie vlasy vypadavaju a ja ich mam take jemne ako detske vlasky 😔 tak si vravim kym žijem a nechodim s trasucou paličkou tak nech ešte ako tak vyzeram

ale som vahala, že dam farbiť či nedam nakoniec nie

hrozne mi vypadavaju tie vlasy žeby zinok pomohol aby boli zdrave?

olifcek
26. jún 2010

@garonka ja tiez nefarbom...este som nikdy nefarbila 🙂

garonka
26. jún 2010

@olifcek ale ty maš krasne dlhe vlasky a peknu zdravu farbu ani farbiť nemusiš 😵 😵 😵

jaja32
26. jún 2010

@olifcek šťastná to žena

mne tiež veľmi padajú vlasy.... až sa bojím, že budem bez

olifcek
26. jún 2010

@garonka v pracid o mna hucali, jasne, ze v dobrom, ze mam nezazivnu farbu, nech zafarbim a aj ostriham na ofinku vpreduuuu

ale co vlasy? ja sa bojim, ze raz zuby vypadaju.... 😅

garonka
26. jún 2010

@jaja32 a ja nikdy nepochopim prečo príroda obdarovala chlapov takymi hustymi vlasmi 🙄
môj brat kym nebol chory mal take super huste vlasy a ja som neustale vyčítala mamke prečo on nebol dievča a ja chlap šak to nieje fer, lebo moje vlasy su sama metla

garonka
26. jún 2010

@olifcek joj zuby to som nemyslela 😀 😀 😀 😀 😀

praveže maš krasne prirodzene vlasky dlhe a to sa ceni to je skvost 😉

olifcek
26. jún 2010

@garonka jeeeej, dakujeeeeem

jaja32
26. jún 2010

@garonka 😅 úžasne si to napísala

jaja32
26. jún 2010

@olifcek krásne, dlhé... to som si všimla....a farba? to nejako neviem identifikovať
ja mám pôvodne čierne a kaderníčka sa rozhodla, že mi ich zmení na hnedé

olifcek
26. jún 2010

@jaja32 ani neviem...plave>

blumka
26. jún 2010

@jaja32 moze byt ze ked jej idu zubky ze nechce mliecko ale to nevyriesis prikrmami, pravdepodobne ani tie nebude chciet ak su to naozaj zuby...
akurat minule som citala o tom clanok..ze ak babo nechce pit z flasky pri boleni zubkov, treba skusit hrncek s naustkom, tam je iny sposob satia a deticky si tym aj dasna masiruju...ja som uz dala juli taky, dala som tam aj troska vodicky obcas si cucne ale hlavne to kuse poriadne asi jej to pomaha
@garonka JAKA SI KOCICAAAAAAAAAAAAA...velmi ti to pristane

blumka
26. jún 2010

ja som si zafarbila prvykrat vlasy pred 3ma mesiacmi, dala som si karamel farbu...o odtien tmavsia ako moja povodna a pekne mi to zjednotilo farbu...som spokojna 😉

jaja32
26. jún 2010

@blumka ďakujem, skúsim.... len najskôr musím hrnček kúpiť, ale to nie je problém 🙂

olifcek
26. jún 2010

@blumka davas lucku pre babatka?

garonka
26. jún 2010

@blumka 🙂 🙂 🙂 🙂 daki daki ale ja nem pekna 😅 a keď mi to maďarka povie tak verím 😎
a hrnček sme kupili Tobi z neho cucka vodičku jupi, si mi skvele poradila ale nejdem pisať čo pytal mm v obchode 😅

,, dobry deň, poprosim si čarovny hrnček,, a predavačka že akyyy? a on no čarovny 😀 😀 😀 taky nemame a on ako, že nie? manželka vravela, že je takej farby, take cucatko ma, bože ja som sa doma šuľala od smiechu z neho 😀
nakoniec kupil zeleny ale magicky nie čarovny 😀 😀 😀

garonka
26. jún 2010

a ja chcem taku postavu ako ma @blumka 😉

olifcek
26. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre