Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
28. jún 2010

@blumka my pred zrkadlom saskujeme, ale este take chichoty zatial nedavame... krasna je, a TT sikovnica tiez...

@maculik detto, mam pocit, ze chce byt na prse furt... 😅

jaja32
28. jún 2010

@blumka 🙂 😀 rozkošné, my sa tiež tak jašíme, len musím dávať pozor, aby nebola čerstvo napapná. Fb- je facebook? to vieš, ja nevzdelaná🙂 hmmm, mám aj také, ale tam to vidia asi len priatelia?

blumka
28. jún 2010

@jaja32 ano facebook 😉

jaja32
28. jún 2010

@blumka tu sú okuliare súčasťou...len trošku drahé 😒
http://www.veba.sk/babiky-chou-chou/537-chou-ch...

olifcek
28. jún 2010

babyyy, pisala mi snubenica brataaaaaa..ked bola za nim i so svojou krsnou, ktora v nemocnici pracuje, ze ked ho utierala od potu, tak sa pohol! pohol hlavou i rukou! vraj je to uzasny pokrok!

juuuj, len nech sa tie pluca daju fakt dokopy....

@blumka jj, zrkadlo, kamos deticiek, hehehe....x;o))) jak Ti vlasy narastli, ts ts ts

a joooo....volala mi jedna baba, s ktorou sme chodili spolu na strednu...vybavila nam lekara pre malu, juchuuuuu....flasa metaxi bude ok ako podakovanie? neviem, ci 3, ci 5 hviezdickova...dostali sme na svadbe este...;o)

jaja32
28. jún 2010

@blumka no skratky sú pre mňa eeeééééé, ale uhádla som

jaja32
28. jún 2010

@olifcek super, že brat robí pokroky 🙂 ....len tak ďalej

blumka
28. jún 2010

@jaja32 dakujem 😉 nasla som nieco aj v usa...ale je to teda problem najst...hmm...ked sa tak clovek nad tym zamysli, mozno by nebolo odveci mat aj babiku na vozicku alebo s okuliarmi alebo tak...mozno by sa deti naucili byt tolerantnejsie

blumka
28. jún 2010

@olifcek supeeeeeeeeeeeer...sa tesim z braska 😉
a aku lekarku vam vybavila? nejaka fajna? a kde? na kvp? kolko otaznikov 😕 😀

jaja32
28. jún 2010

@blumka 🙂

olifcek
28. jún 2010

@blumka pre malu na operaciu...dr. bockanic....aj nas objednaval a mala som z neho super pocit...pediatricku mi este v nemocke odporucili, len k nej sa ide dvoma spojmi, poliklinika sever, dr. Vojtkova...uz sa na nu tesim...pracovala na JIS v nemocke, takze super...

maculik
28. jún 2010

@blumka toto je on, vlavo si len vyber, ktoru znacku babiky a ost.veci chces
http://www.mytoys.de/Spielzeug/KID/de-mt.to/

kamaratka objednavala babiku + okuliare a strojcek na pocuvanie pre dceru odtialto:

http://www.lakeshorelearning.com/home/home.jsp

babiky maju kod LC4123 (vyhodi Ti vela babik, kazda ma iny kod)

a okuliare maju kod LC1147

maculik
28. jún 2010

@jaja32 tuto babiku mame, Adelka ju dostala min.rok od starkej na narodky. Ale bazenik som jej vytiahla len predvcerom a neokupala len babiku, ale rovno si tam vcera sadla aj ona 😀

maculik
28. jún 2010

@olifcek olif supeeer, ze brat robi pokroky, len tak dalej 😵 Ale ja verim, ze sa da dokopy, ved podla fotiek to vyzeral taky vysportovany chalan, zdravy, nezruinovane telo..

@blumka ten link, co som ti poslala, tam su babiky aj na vozicku a s barlami a tiez rozne etnicke skupiny, je to prave pre ucitelky ako pomocka, ked ucia deti tolerantnosti.

olifcek
28. jún 2010

@maculik no, je to moj brat predcasniatko x;o) je vysoky, sportovej postavy, a silny ako valibuk, takze... 😵 😵

ale kebyze sa pohne, ked som tam bola, asi by som chytila infarkt 😅

jaja32
28. jún 2010

@maculik no a mali ste zážitok a malá sa tešila z bazénika 🙂

svetlankat
28. jún 2010

Caute baby, tak my sme uz z prechadzky naspäť,
@maculik krasne fotecky
@blumka my sa este tak nerehuname, nam sa to podarilo len zopar krat, ale zrkadielko sa nam tiez paci

svetlankat
28. jún 2010

@olifcek tesim sa tiez ze bracek robi pokroky

blumka
28. jún 2010

@maculik, presne tuto babiku som objavila aj ja a po dohode s muzom ju objedname 😀 vychadza to aj s tymi okuliarmi na 47 dolarov ale cert to ber..ine hovadiny drahe kupujeme, snad toto pomoze

ja s Juli vyvadzam kadejake kraviny a rehocem sa nahlas az sa zo mna mm smeje ze ako mi sibe, ale cim viac sa ja rehocem tym viac aj deti...ale mozno je to aj tym, ze Terezka je tiez poriadna opica a Juli sa musi jednoducho na nej smiat

maculik
28. jún 2010

@blumka mne sa tiez pacia tie babiky. A ako pise jedna baba, je na nich dobre to, ze to nie su tie modelkovske babiky, ale take akoby skutocne deti.

blumka
28. jún 2010

@maculik presne, som zvedava ako bude tete reagovat

lenica81
28. jún 2010

joj, vy tu riesite babiky pre dievcatka, a ja mam chalana... ☹ 😅 ale neva, budem modlit a druhe bude kocka... 😀

inak, vcera som v tescu kupila tie naramky a ponozky lamaze ze za 12 ecok... 😵 to preco na nete stoja 20, mi dakto vystvetlite... 😔

laxity
28. jún 2010

@maculik Natálka sa učí, ale nejde nám to skúšali sme opäť z fľašky, dnes mm kúpil striekačku a ideme večer skúsiť zo striekačky, či to bude lepšie, ale nevidím to nádejne ☹ , musíme sa ešte potrápiť...

@rivatha ďakujem, operácia štítnej zľazy, takže to zvládnem v poho....dúfam, až na to, že tie posraté lieky budem musieť užívať stále 😒

malá mi začala kakávať poobede, takže dnes to stihla dvakrát v Eurovea 😕

a konečne sme mali opaľovačky 🙂

tie bábiky pre detičky sú nádherné...čo všetko sa dá vymyslieť od výmyslu sveta 🙂

@olifcek tak pozdravujeme brata 😉

laxity
28. jún 2010

@lenica81 a veľkosť máš dobrú? Bo ja som kupovala univerzálnu a už sú nám neni dobré 😕 ....neviem prečo, veď cez net by to práveže malo byť lacnejšie 😕 ...ja som bola dnes v Lamači v Tescu no nenormálne veci tam mali...no len som bola s mm, tak som nekupovala nič, ale keby že som bez neho, tak ďalších ale 50 Evri fuč...ale krásne aj opaľovačky, aj šatičky 🙂

blumka
28. jún 2010

@laxity skusala si dat malej magic cup od aventu?

laxity
28. jún 2010

@blumka čo to? ten pohárik? 😕

lenica81
28. jún 2010

@laxity to je asi len jedna velkost, nie... asi mate tlstucke rucky... 😉 malinky moj je stihlucky... teda az na tie stehna, brusko a okruhly ksichtik... 😅
ja sa tiez chystam na nakupy do tesca, maju detske veci s 50 % zlavami... a popri tom nieco na mna... 😀

a mala si vie vybrat, kde sa uvolni... 😀

olif, sak tolko zien mysli na toho tvojho brata, tak to musi mat energie na rekonvalescenciu... 😉

laxity
28. jún 2010

máme len fľašku Avent a striekačku a prípadne tú odmerku na sirupček, ale s tým som to neskúšala...

laxity
28. jún 2010

@lenica81 to som ani nepostrehla, že sú 50% zľavy 😕 , také fajné opaľovačky tam mali po 9 Evri ale už aj s bodynkom, za 7 a 8 Evri aj šatičky za super ceny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre