• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity hej ten poharik...to je nieco uplne ine ako flasa :wink: neviem ti zarucit ze ti mala z neho bude pit ale ak ho kupis, vyuzijes ho neskor na pitie vodicky alebo cajiku :wink: zbytocne je podla mna ucit malu na flasu :wink:
skuste radsej striekackou...ked budes prec a mala bude hladna od tatine vezme podla mna mlieko lebo nebude mat na vyber..z neho nebude citit mlieko tak ako z teba...ona teraz nechape, ze ty mas mlieko a nechces jej ho dat a pchas jej flasu...potom mozno ked nebude na vyber tak vezme z hocicoho...v kazdom pripade, od hladu ti nezomrie :wink:
28. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka práve som kuk video, super, malá sa krásne smejká a ty ako dobre vyzeráš :slight_smile:
28. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity diky :grinning: ale este ne tak dobre ako ja chcem :grinning:
28. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ved vyzeras uplne super :slight_smile: ja uz sa radsej ani nevazim, stale som mala tie dve kilecka navyse, ale neviem kde.. to akoze nechcem provokovat nikoho :sweat_smile: ale vsak nikdy som nebola stihla, tak to neriesim..
tusim idete vsetky pozerat futbal, vsak? my ideme von, ked je konecne krasne..
28. jún 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 no ja ma navyse 8 ale bude mi stacit ked dam dolu 5 :wink:
28. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak ty si musela byt pred tehu aka stihlucka :slight_smile: ja sa az cudujem, ze mi to tak rychlo islo dole.. asi ten stres na zaciatku urobil svoje :confounded:
28. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..som zvedava na futbal
28. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak som bola práve v lekárni a tiež mi poradila, že ono to bude iné keď tu nebudem, tak sme sa s mm dohodli, že keby nechcela z fľašky alebo striekačky, tak vybehne si kúpiť pohár....ale chutné to je a stojí iba 10 Evri, len mi to bolo škoda, bo to je na rôzne veľkosti ml...ďakujem :wink:
28. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme tiez von, najprv pre Adelku a odtial za ockom do prace, tam pozrieme 2.polcas a potom do parku sa vsetci prejst.
Tak drzte palce, som aj ja zvedava, ako bude, ale Holandania su celkom tazky super. Ale mozno prekvapia :ň

Inak, Petrik spal dnes poobede rekordne 2hodky, som normalne chodila nanho pozerat, ci dycha, ale asi sa mu dobre spalo, v spalni je celkom chladok.
28. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a super...kusok ostalo na ruzovom tricenku, teda na ruzovych opalovackach disney krvicky x;o(((( ja bych lekarku zadusila....dopicha mi dieta, lebo netecie krv a potom je od krvicky vsetko :angry:
28. jún 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja si tu?
28. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja používam Persil Sensitive a vždy mi to šlo vyprať, teda kakanica, aj trojdňová :grinning:
28. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity oki, vyskusam teda...ja len lovelu...ale uz nabuduce asi uz nekupim..vonia fajne ale...
28. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no takto, ja používam tiež Lovelu, ale keď Nataly niečo prekaká, tak to vyperiem prve v Persile a paq dám do pračky s Lovelou :confused:
28. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ahaaaaaaaaaaaaa...snad i ta krvicka zide....je to mierne do oranzova x;o((( za krkom, chjo...a to som chcela ku lekarom...esteze mam dalsie 3 rozopinatelne...ale chcem este take minie... :dizzy_face:
28. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to ti verím, že ti to je ľúto, človek sa vyteší keď niečo nové kúpi pre svoje dieťa a nejaká ...... ti ho zničí :angry:
28. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme :slight_smile: @zoska i my sme mali fotak v aute, som myslela, ze si Vas ofotim, i nevestu... ale akosi sa zabudlo :confused: malinka je krasnucka (k tomu grckaniu, nas drobec ogrcal este vecer svokru a to bol hod.a pol po pape, takze neriesim radsej...)
krpec sa v sobotu ukazal aky je anjelik, som si pripadala, ako keby som si vymyslela ze v kociku nechce byvat, ale vcera uz bol "v povodnych kolajach" a skusili sme ist von i v sportovom, i v autosedacke, no proste nechcel byt...
@blumka ma este napadlo, ked si minule hovorila ze tete "uvidela" tatovi pod pazuchou vlasy- moj brasko ked mal asi 4-5 rokov, dosiel za mojou mami ze kedy i jemu zacnu take bylinky ako ma sestra rast :grinning: a najlepsi bol ked krical z wecka mami dones este aletak zas mam znacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maminky neviete nahodou nieco poradit- ked zjem nieco co drobcovi vadi (vcera som zjedla hrasok a vecer nenormalne plakal- az vrieskal- krical) existuje na to nieco? skusali sme uz i pupik krem, no to bolo este horsie...

@maminnka manducu sme este neskusali, zabudli sme ju v sobotu u svokrovcov, ale zajtra k nim ideme tak dam potom info :wink: a este raz DAKUJEME :dizzy_face:
28. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tusim jaja kupila za 3euricka, tak ju poprosim, ci mi nekukne...ja som kupila za 5 plus postovne...
28. jún 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hej myslím, že jaja spomínala, že tam u nich v obchodíku majú fajné ceny :slight_smile:
28. jún 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja mam prosbuuuuu
28. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne keď sa malá prekaká, vyperiem mydlom Lanza na pranie, dnes som dokonca tak vyčistila tričko od krvi... studená voda, mydlo Lanza a šup do práčky
28. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek opaľovačky? :slight_smile:
28. jún 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez najprv mydlom lanza skvrny a potom v lovele :wink:
28. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca..skus espumisan, alebo sab simplex...ale najlepsie je nejest co drobcovi vadi :sweat_smile: ale to vies :wink:
28. jún 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 yooo..x;o) ja mam 66cm, co je 50/56, ale vzala bych i vacsie o cislo...a nemusia byt len ruzove...ale aplikacia aku mas x;o)
28. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja tiež teraz používam lovelu aj keď batole tiež má svoje čaro....manžel ho ohundral...nuž vyprala som mu v ňom tielko :unamused:
28. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je možno aj lacnejšia verzia tá Lanza :confused: však?
28. jún 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity uz zajtra operuju, ci pozajtra?
28. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja som myslela, že keď by malej niečo vadilo tak by sa vyhádzala...som nevedela, že aj takto môže byť reakcia :confused: ...bože som ja ale :grinning:
28. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok