• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek vo štvrtok, vás v stredu však?
28. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jo, ideme uz zajtra, operuju pozajtra a vo stvrtok asi dom...budem na Teba mysliet...
28. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity myslis ked nieco zjes? no vyhadze sa vacsinou po tom, co moze sposobit alergiu a brusko bude boliet po tom co sa tazko da stravit :wink: z toho maju deti koliky...aj ked v tomto case uz by nemali mat...
28. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek podobne a ty tam budeš pekne s malinkou? sa držte aj vy, potom sa ozvi keď budeš môcť či je všetko ok :wink:

ja musí po operácií 24 hodín nedojčiť :confused: , fú to bude odsávania :grinning:
28. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ahaaaaaa :slight_smile: , aj napríklad keď zjem štvrťku melóna môže Natálku bolieť bruško? :confused:, asi hlúpe otázky, ale nech viem, že asi radšej po menej potom, lebo niekedy plačká a večer mrnká, tak si myslím, že ju asi bolí bruško :confused:
28. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj, budem tam s oliv....bez nej neodiem...je kojena, takze nemaju na vyber...a s dietatkom do 5, ci 6 rokov ma musia ,,ubytovat,, s nou x;o)

vidis? odsavacku, uz aj pisem na zoznam, co beriem...
28. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity budem na mobile...
28. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ked bude nieco natali vadit tak ti staci ze z toho zjes len kusok...takze ak zjes stvrtku melona a nic sa diat nebude mozes aj cely, ale zas ked zjes trosku hrachu a bude ju boliet brusko tak by si nemala hrach vobec...ale myslim ze nase deti su uz dost velke na to aby ich boleli bruska z niecoho ineho ako zo strukovin a kapusty napr...ostatne veci by som uz na vasom mieste pomalicky davala do jedalnicka a skusala...ak prejde troska, prejde aj viac :wink:
28. jún 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dakujem :slight_smile: no to az teraz viem ze strukoviny eee-eee, a ani polotovary, ni nic ako parn buchty, pirohy, koreniste jedla a pod.... moje male chudatko, az mi do placu bolo :frowning2:
@olifcek drzim Vam palceky, i braskovi prajem skore uzdravenie....
ja som tiez chvilku pouzivala persil- ale mne sa zdali po nom veci dost tvrde a nevonali teraz mame batole a zatial ok, ale kaku tiez predpieram v lanze :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nahodou si prosim Ta nepamatas, raz si davala odkaz na nejaku stranku, ze co a ako by sme mali s drobcami cvicit v kt. mesiaci... juj neviem,ci si ma pochopila co som myslela...
28. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no konecneeee
28. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning:
som Ti chybala čoooooooo? idem raz dva dočítať, čo ste popisali :dizzy_face:

budeš mi zajtra chybať :pensive:
28. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka blumi ahaaaaaaaaaaaaa
28. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že čarovny hrnček :grinning: pije tej vodičky malo ale aspoň niečo, veď aj v MM je voda :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka hehe, mm je v slipkoch a ponozkaaaaach?

zlaty je malicky x;o)

ja kuknem sem z mobilu snad...
28. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kriste pane šak to je skoro 10 stran :confused: mam čo čítať :grinning:

inač som si kupila knihu od Timey Kerestenyovej či ako sa vola, kniha Sama mama hoci som len 4 strany prečítala ale vypada skvele
28. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek joooo ponožky a slipy, skoro ma zabil keď mu vravim že hadžem fotku na koňa :grinning: ale šak to len chcem ukazať ako Tobi pije vodu tak naj nehundre :grinning:
a on, že keby aspoň Calvin Klein slipy boli :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pytaj si v obchode čarovny poharik :grinning:

mne @blumka skvele poradila a maly mi pije vodičku jupiiiiiiii
28. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka blumka mi poradila, len vyskúšam ako bude reagovať malá keď tu nebudem :confused: , ale presne na ten zelený som sa dnes pozerala :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity fajny je sice my ho sem tam hryzieme ale troška pije tu vodičku ale ty zrejme potrebuješ aby Ti Natalka z neho pila mliečko, že?
tu mali aj ružovy ale vzali sme zeleny ale ja som chcela ružovy :sweat_smile:
28. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: :grinning: :grinning:

joj, laxi, drz sa... ti nezavidim, i moja segra ma operovanu stitku, mala nejaku cystu, a teraz sa musi dopovat a davat si pozor... :unamused:

ja pouzivam teraz persil sensitive, ale je lepsi ako lovela, i ked ako niekto pisal, pradlo je take tvrdsie, ked sa operie, ale ked vyschne, je to ok... :wink:

28. jún 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj my mame zeleny a este fialovy :grinning: a tobi jaky frajer s hrncekom :grinning:
28. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka hej ja potrebujem, aby mm dával malej papať dva dni :confused: ....neviem či by som vybrala rúžový, mne sa práveže ten zelený veľmi páčil :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je uz vyradovacka? ked prehrame, je koniec?>
28. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ďakujem :wink: , ja tam mám nejaký nádor 3 cm :confused:
28. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok