• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
maly dostal podobny hrncek ako ste hore pisali, ale nie je od aventu, je tam nejaka mam, ma tiez makky sosacik a uska na drzanie a nevylieva sa vraj z neho, nemam odskusane a mama ho kupila v lekarni a stal okolo 4 eur
28. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 aj u nas niekedy cez den je krik, to asi ked su velmi unaveni a nevedia sa ulozit
28. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tak my už hajáme, dnes nám to trvalo nejako dlho...asi 15 min :wink: , lebo potvorka malá mala zatvorené očká a hrala sa s dudlíkom, ktorý si samozrejme netrafila do pusy, tak sa jedovala a čakala s otvorenými ústočkami, pokiaľ som jej ho nedala ja :slight_smile: ... prefíkaná
28. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska také ani nepíš, lebo závidííííím .... ale v dobrom. Livka dnes poobede driemala na prsníku, potom som ju na rukách uspávala - s palcom v ústach, keď vyzerala, že spí, tak som ju chcela položiť, zobudila sa, tak sme cumel vyskúšali a celkom fungoval - zaspala, ale po položení na posteľ sa zobudila :angry: . No ja som niekedy z jej spania zúfalá.
kuk foto:
28. jún 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 aka je zlatucka s tym prstikom. A pozeram, ze dudlik? U nas funguje nastastie :sweat_smile:

@jaja32 no to sa aj u nas stava, ze dudlik si sam vyberie a nevie ho strcit spat :slight_smile:
28. jún 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 uzasne zaspava, he he

@laxity v opalovackach bude oliv hajat :slight_smile:
28. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kamoska mi poslala upravene fotky kuknite
28. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nejaka stranka, ktore mate cas sa s tym hrat a nezda sa vam to prilis gycove
loonapix.com a tam si zvolite jazyk cesky a vraj je to celkom jednuduche

@andrea2603 dakujem za fotky, prisli mi
28. jún 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska no cumlík ozaj výnimočne, občas sa pozabudne a chvíľu podudluje, ale väčšinou hneď vystrelí von :sweat_smile: A Peťko v tých parádnych rifliach. O tej stránke poviem synovi, on sa ľúbi s takým zabávať.
28. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 :grinning: strielanie pozname :sweat_smile:
28. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak super, zase som jej dala vianočný podbradník :sweat_smile: a tak som ho chcela už niekde dozadu do skrini schovať.
28. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a
@laxi drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne. Babenky krasne mate deturence, krasne fotecky
28. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska peknučké foto, len ja osobne by som si tam tie srdiečka na pravej strane nedala...v jednoduchosti je krása :wink:

my už hajáme, od 19.55, tatino išiel na poradu a vraví malej....a o ôsmej nech spinkáš a malá to stihla :grinning: ...učučkala sa na prsníku :slight_smile:

@svetlankat ďakujem :wink:
28. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babenky musim ist ulozit starsiu a to je vacsi problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tej sa nikdy nechce tak dobru noc
28. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska aj ja chcem.... :cry: :grinning:
28. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska podobne :wink: , dobrú noc prajeme aj Livike, nech pekne hajušká, že odkazujem že sa bude určite niečo krásne snívať :wink:
28. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska tych 5 min... :sunglasses:
28. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, dobrú noc, ja tiež idem uložiť môj pionerský tábor :grinning:
28. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska jej, zlate to je ;o)

inak, Oliv a vie be problemov otocit z bruska na chrbatik :confused:
28. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa stazujte :grinning: bez prsa sa u nas uspava hodinu, dnes vynimocne dve..neviem co jej je :confounded:
@garonka, no Terezka vsetky slova ktore zacinaju na a hovori s h vpredu...kamoska nie je Alenka ale Hajenka...a dokonca aj Lucka nie je Lucka ale Hucka :grinning:
28. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja so dnes nejaka mimo...
robila som cícerovu pomazanku a ručnym mixerom som si rozsekala prst na troch miestach, aj cez nechet :cry:
nastastie tu bola mama tak malu okupala a obliekla a ked som ju dokrmila tak odisla a mala sa zobudila a vyse hodiny ju uspavam...teraz spi ale v kociku, lebo s tym prstom sa mi neda moc na rukch ju hojdat... :unamused: :frowning2:

@olifcek dakujeeem za linky...tie body by nam boli male, ale idem kupit tie leginky a tricko, su krasne...sice vel.86, ale vsak vynosi o rok :grinning:

@hajdylca Branko musel hrat formu, to vsetky babatka, aj nasa byva v spolocnosti dobrucka a ked som na nu sama tak jej rožky narastu :wink:
28. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka prvé dva mesiace sme s manželom na striedačku uspávali aj 2 hodiny :unamused: teraz klop, klop... len horšie je, že len pri mne zaspí na tatíčka len čumákuje... :angry:
28. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska :astonished: to muselo riadne bolieť
28. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska juj x;o(((

ze? ten biely kompletik je uzasny x;O)
28. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My uz tiez spime, uz aj ja pojdem, dnes som nejaka zmorena aj ked neviem z coho.
@zoska nech sa palec skoro vylieci.
Dobru nocku vsetkym
28. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska preboha dávaj pozor,mysli na to, že aj dieťa treba uspávať :grinning:

ja si pamútám tiež prvý mesiac, sme museli Natálku dlho uspávať, aj tri hoďky sme boli v noci hore...keď zaspala o siedmej, tak sme šli aj my s mm spať a potom keď sa zobudila, tak sme uspávali a pozerali natočený Panelák, Ordináciu :grinning:
28. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok