• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
28. jún 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek krááááááááásne :slight_smile:
28. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovensko ide domov ako nato pozerám :frowning2:
28. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ten Škrtel je jaký potetovaný :confused:
28. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta skoda toho futbalu
28. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ideme domoooooooooooov a Vitek si môže so svojou Paťkou aj sex na safari narychlo užiť :grinning:
28. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aj Hamšík
28. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning:

ale inak niektorí fešáci veliký :grinning:
28. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak idu domov. Nevadi, aj tak nam spravili fajn reklamu a trosku meno :slight_smile:

My sme boli u lekarky. Za tyzden sme pribrali 95g, celkom dost, vsak? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opat nam ramienko cistili, takze ockovanie az o 2 tyzdne. Aj som rada, ved len nedavno sme mali 4 mesiaciky. Taky bol doblizeny, ale na zaver aj s lekarkou rozpraval. Spinkal v kociku 2 hodinky, to nebyva casto :confused: No a sla som potom domov, lebo hlad ma volal :grinning: Upratali sme si, lebo cez vikend sa nam nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak som rada, ze je cistucko. Este vyperiem cierne vecer a navarim na zajtra ten cicer a finito . Snad zasa nezaspim s Davidom, lebo by nebol obed a bobtnal by namoceny :grinning:
28. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Maju tam aj zeny? Nevedela som :confused:
28. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne sa dakedy pačil Sapara ale kukam, že on ma hlavu ako koleno :angry: už je škaredy
28. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no ja som kukla na Škrtela a nechcela som to sem písať, ale teda keď už, tak ten je riadne škaredý :grinning: ...holatý sú to a mne sa to nepáči...
28. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja som ho videla za 10,20 od 6 mesiaca
@blumka ja som ho kupovala v babetkove stal 10 € ale s držiakom lebo samotne držiaky stali 6 € 2ks
@laxity snaď nas jeho manželky nezabiju ak to čítaju :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to je jedno ci od 6. mesiaca alebo skor, lebo tie naustky sa daju kupit osobitne :wink: aj rucky
28. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skrtel vyzera ako typicky zloduch pre mna :grinning:
Ale ten taliansky brankar minule... Ten bol fajny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj som to nahlas minule povedala, skoro som po nose dostala, ze si nevsimam nas gol, ale cudzieho brankara :grinning:
28. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Veru, ktovie, co sa nam moze prihodit, kto vsetko to cita :grinning:
28. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha také pripomienky aj ja poznám :grinning:

@blumka tak to som nevedela, to mi tá pani v lekárni nepovedala :confused:
28. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a zase som o niečo múdrejšia :grinning:
28. jún 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala sa uz kupe, dnes od pol tretej nespala, takze ide skor...terezka bohviekedy pojde, o chvilu pride dedko z hamejiky... :grinning:
28. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj my sa ideme práve kúpať :slight_smile: , Natálku to tak baví :slight_smile: a paq dúfam, že pomaly spinkať...Natálka zase spala od 15-16:45, tak dúfam, že....zaspí
28. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v čom dávate deti na noc?
28. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a ja rozmyšľam skade ten dedko príde a to z USA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ma paradny slovnik, že z Hamejiky :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, neda mi... argentinsky brankar je fesak... teda myslim, ze to bol argentinec vcera... a take vlasy dlhe, jak aj ja by chcela... :grinning: :sunglasses:
skoda, ze koncime... ale neva, dobru reklamu nam urobili...

my tiez pomaly ideme kupat, lebo je nejaky umrncany... ale ja neviem, v poslednej dobe dava take amoky Vilko, az neviem co robit, ako dat prso a teraz dal taky ukazkovy grc na podlahu... :rolling_eyes: :cry:
28. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dalsi grc... :rolling_eyes: :frowning2:
28. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :sweat_smile:
My uz spinkame, u nas zaspavanie uplne super, polozim maleho do postielky, stiahnem mu zaluzie, odidem a vcera a dnes do 5 minut spal. Inokedy mu to trva dlhsie, ale zaspi pekne sam. Dufam, ze mu to ostane.
@lenica81 aj my nejako grckame ostosest :frowning2: som musela prezliect pyzamko
28. jún 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska take zaspavanie len tisko zavidim :sweat_smile: teda vecer aj u nas je to tak, ale cez den aj ked pada od unavy, nezaspi bez kriku.. jedine ze ideme von .. vtedy v kociku zaspi bez kriku.. aspon to :slight_smile:
28. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok