• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lenica81 leni, to aj Petrikovi, a aj ked place. uplne mokru hlavu mava´, len oplachovat ho v kuse chodim :grinning:
29. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby tak sa hlasim opat....je tu naozaj uzasne...super hotel nad ocakavania a aj pocko uzasne lebo neni az tak horuco a cez obed si dam vzdy bazenik a mm je s malou....trosku som sa spalila lebo ma natieral vzadu mm takze asi tak...
jedine co som strasne smutna ze som stratila moje najoblubenejsie slnecne okuliare drahe dost a tak si striedame s mm....
inak vikinka dobrucka....vstavame o 9tej na ranajky ideme a potom zaspinka este o 10.30 na hodku a potom poobede na hodku a vecer na hodku a potom ked sme na veceri a o 23.00 zaspinkavame nanoc....spime vsetci traja spolu takze ziadne neznosti esteze sme si to vynahradili pred odjazdom :grinning: ale papame 2krat a to iba natocim prso :wink:
je tu strasne vela deticiek aj este mensich....jeden ze 4 mesiace a je polka z vikinky...
inak prajem vsetkym meninujucim vsetko naj naj aj inym oslavencoma zajtra myslim na olifku ... :dizzy_face:
vsetkym posielame cmuk a pozdravujeme
29. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este otazka...mozem ist do sauny??a tureckej aj? lebo je tu spa...hydromasaze som si uz dala cela som sa vyhadzala :sweat_smile: mam taku alergiu na plet ale neviem ci mozem saunu a ked mam tu stitkua srdce mi rychlo bije...dikes
29. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 to aj Viki, preto uz kojim zasadne len na postely, lebo ked kojim po sediacky, malae zo mna uplne mokra a ja z nej, tam, kde sa nam koza dotyka
29. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zavidim :wink: uzi si to :wink:
29. jún 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja by som tiez brala taku pohodicku... inak, co sa tyka sauny, tak pri problemoch s obehovym systemom sa velmi neodporuca, co ja viem, lebo napr. ja mam problemy so zilami a to sa nesmie... lebo sa zvysuje tlak v cievach, cize aj srdce to isto ovplyvnuje... :confused:
29. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak opaľovačky mám doma :slight_smile: , ale číslo je 50-56, majú aj biele sú 80-86 - už trošičku veľké :unamused:
29. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuci, tak si to uzite a, zrelaxujte :slight_smile:

kocky, mozem dat miesto smot.na varenie mlieko? robim masko s mraz.zeleninou a zvycajne davam smotanu, ale nemam. ci radsej nemam dat nic?
29. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Wow, uzivaj si krasne dni :dizzy_face: Brala by som tiez relax :slight_smile: O saune neporadim, bo nemam sajnu :confused:

@maculik Mame teda podobnych syncekov nezaspavajucich, jaj jaj. Ja casto davam do jedla smotanu slahackovu alebo zdravsie na varenie, ale viem, ze niekto davam aj mliecko, ak pridava nieco na zahusteni do toho. Ak nezahustujes, tak neviem, co by tam to mliecko spravilo :confused: Ale uz mas asi aj navarene :wink:
29. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 si skvela! Dakujem
29. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne som vás dočítala :wink: my už máme prechádzku absolvovanú, tieklo zo mňa ako z koňa :grinning: Natálka sa mi vonku pokakala, tak hajde domov, konečne spinká. Mňa normálne začína bolieť hlava, no ešte som nejedla len kávu si popíjam, asi z toho. My sme mali slušnú noc, tuším sa malá každý druhý deň zobúdza o štvrtej a papá, nevadí ešte sme si pospinkali do ôsmej.

Všetkým Peťkám, Peťkom a Pavlom len to najlepšie, samozrejme všetko naj aj narodeninovým oslávencom :slight_smile:
29. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ako zvládate pobyt? Potrebuješ aj blok, dala mi bez ak by som náhodou priniesla späť.
29. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tiez uz boli od 10 do 12 vonku. Je tam teplo, no ja mam rada taketo. A hlavne, ze neprsi a nie je zima konecne. Kym nie je uplny hic, tak sa da :slight_smile: Ale pokakali sme sa az domka pri papani. @jaja32 Natalka ma asi rada svizi vzduch, ked kaka :grinning:
Este pojdeme okolo 15 vonku, chcem kupit nieco braskovi k Bc. promocii. Som zvedava, ako to tam David vo stvrtok zvladne, promocia plus obed. Asi ho vezmem do vajicka. Hmm, ale to zasa nepospinka, co?

@olifcek Uz ste v nemocnici? Ako zvladate? Myslime na vas :slight_smile:
29. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: malá musí byť rozkošná ako víla
29. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :slight_smile: hmm, to ma nenapadlo :slight_smile: ráno vstávala s plnou plienkou a tak si to vonku zopakovala
29. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Aj David rano nalozil. Malokedy rano nie je pokakany :grinning: Posledny tyzden kakal menej, tak 2x denne, az som sa cudovala, co sa deje :sweat_smile: Ako fajne, len vymenit plienku a nebezat pod umyvadlo :grinning:
29. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už pôjdeme von až po 17h. a aj to len na dvor, lebo krpček už nechce ležať v kočíku a kto by sa s revom prechádzal. Len dúfam, že si ešte predtým pospí. Natálka tiež spinká tak ako napísala @blumka a to predvečerné spanie jej chýba, tak sa ju vždy snažím ukecať :slight_smile: aby si pospala, keď len pol hodku... viac ani nespinká, potom by bola veľmi nervózna a po kupkaní by odmietala aj papať od únavy. Zistila som, že je to takto lepšie
29. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff baby vonku riadny hic :unamused:
my mame doma len 22stupnov a vonku som isla v rifliach tak som sa skoro roztopila...aspon ze pre malu som mala v taske kratasy tak som ju prezliekla
kupila som na trhu jahody, šlahačka je v chladnicke :dizzy_face:

@zucana juj uživajte dovcu, super ze mate dobre počasie.... a ta sauna, no asi skor nie pri tom srdiecku, ale neviem isto :confused:
dnes bol hotvy ten hrncek co som chcela ku dnu otcov :sweat_smile:
29. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja sa priznám, že pod umývadlo nebežím, nerobila som to vôbec a teraz keď som skúsila Natálka plačkala. Použijem obrúsky aspoň zväčša a samozrejme umyjem vodičkou
29. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska my máme v spálni aj v obývačke 24 stupňov a šplhá sa toooooo
29. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Mnam, my sme mali vcera. Pochutnaj si :dizzy_face:

@jaja32 No mne sa to zle s tymi obruskami, dlho to trva a nejde to tak pekne. A plus predsa len voda sa mi zda lepsia ako tie utierky, hoci tie sensitiv mame. Pouzijem, ked sa neda inak, ale ved dolezite je, co je komu pohodlne :wink: A nas drobec ma rad kupelnu :grinning: Mame taku zelenu peknu, kopa svetla, tak stale vsade kuka :grinning:
29. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana uzite si juuuj aj ja by som sla, ale tento rok ideme len na chalupu
29. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska aj ja mam rada, teraz som dojedla malinky
29. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jéééj aj my máme zelenú :slight_smile: no, ja vyumývam, ale nie v kúpeľni :unamused:
29. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik, ja bezne namiesto smotany davam mlieko :wink: je to dietnejsie
29. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je nespaci den , dnes..kurnik :angry:
29. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 A ved to mas jedno kde, hlavne, ze je drobcovi spokojne, no nie? :slight_smile: Mne sa to osvedcilo od zaciatku, tak preto. A zelena je fajna farba pre kupelnu, taka vesela. Mame aj biele kachlicky. A aj WCko je take :grinning:

Joj, zasa som neodolala cokoladke :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hadam to vychodim este dneska :grinning:
29. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :unamused: ...a deň je taký dlhý a bez spania to je na figu. ja jednou rukou kočíkujem, hodinku už spinkáme a pred chvíľkou som ju na rukách uspávala, pretože sa potvorka zobudila
29. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 blok netreba. Zatial zvladame v poho
29. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kam pošlem?
29. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok