• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha veru, uz mam aj navarene, aj napapana som, nakoniec som nedala nic, lebo som nevedela, co by to mlieko spravilo.
ale super @blumka budem vediet nabuduce, diky :slight_smile:

Petik teraz zaspal pri papani, uvidime, ako dlho, zvycajne taha 35min, vcera prekvapil tymi 2h, ale to asi len vynimocne. Ja idem rychlo prisit mm gombiky na koselu, uz to mam nachystane tyzden :sweat_smile:

ja tiez ritusu pod vodou umyvam, Petrik uz je zvyknuty, len niekedy zacne z nicoho nic tiect studena, tak vtedy spusti rev, ale inak je tichucko a vyskiera sa :sunglasses:

a von tiez pojdeme uz az podvecer, o 5 maju prist z realitky nejaki zaujemcovia pozriet byt, tak asi predtym. LEbo keby ideme potom a maly by nahodou zaspal, tak vecer zase buntosi do desiatej :unamused:
29. jún 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte februarovky :slight_smile: kolko vam vazia deturence v 4mesiacoch... ano, je to individualne..ale chcela by som to vediet?
:confounded: :slight_smile: dakujeme
...alebo mate skusenost, ze vase babatka aj zabudnu ze su hladne a vy si uvedomite ze: Boze, vsak si 3hodky nepapala, co nekricis??? :slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik Jo, o tych gombikoch si pisala uz minule :grinning:
A David pri umyvani obcas kopne do kohutika a sam si vlastne prida studenej vodicky :grinning: Ale jemu sa viac paci chladnejsia pozorujem.
29. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 Taku skusenost teda nemame, my papame aj kazdu hodku a pol niekedy :slight_smile: Neviem si predstavit, ze by sa neohlasil.
A vazime 6 500g a meriame asi 66 cm :wink:
29. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik asi je to uz neaktualne, ale ja davam do maska so zeleninou bambino- alebo trojuholnikovi syr, super chut to da a i to zahusti...a nas drobec tiez ma spanok ako Vas petulik, cez den max. 20 minutovky, na didiku i 2 hodky... a v noci :pensive:
@blumka drobec i vecer tak strasne viskal, ja to mlieko vyliala, neviem, teda ci je to z toho ci zubky idu, ale cez den nenormalne mi plackava...

vsetko najlepsie vsetkym PETKAM A PETKOM
29. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 my sme na UM a papkáme každé 3 hod., zatiaľ som nezabudla :wink: vážili 6310g a merali 61 cm...to bolo asi 2 týždne dozadu, teraz už asi viac :slight_smile:
29. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana 1985 Juli vazi 7,5 kg ale my pijeme UM..a ked nekrici po troch hodinach ze je hladna tak nedavam...ked bude hladna zakrici si sama :wink:
@hajdylca a si si ista ze to je z toho co jes? lebo obdobie kolik uz je za nami, prve tri mesiace by som to brala ale teraz sa mi nezda zeby ti plakal preto lebo si nieco nevhodne zjedla....predtym si nejedla take veci?

ja tiez obcas supnem bambino alebo trojuholnikovy syr...len niekedy nechcem tu syrovu chut tam a ked nechcem smotanu tak supnem mlieko
29. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem kolko meriame, zaciatkom maja to bolo 62 :sweat_smile: nejaka je velka ci co
29. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo baby, pytala som sa v teme prve prikrmy na ten petrzlen a zeler, tak vraj petrzlen mozme ale zeler je alergen, ze az po roku...no vyznaj sa v tom...ja budem postupovat podla tabulky co som vam posielala
29. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja sa tiež budem riaditť tabuľkami a na tejto stránke sú tiež tabuľky http://www.kojeni.net/prikrmy.php
29. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 Natálka váži necelých 6800g

@zucana užívaj si dovču, hneď by som šla :slight_smile:

ďakujem za podporu :slight_smile:

tak a Natálka má cucflek na ručičke....šikulka :slight_smile:
29. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 idem to kuk..ja som kockam skenovala z casopisu mama a ja special o vyzive asi 12 stran o prvych prikrmoch a je tam aj taka tabulka az do 2 rokov, ci troch, co deti kedy mozu a kedy ne..
29. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm :unamused: dakujem vsetkym za reakcie.... pytam sa, lebo moje trdielko, niekedy plakala ako diva ked bola hladna, len posledny mesiac mam pocit ze ona aj zabudne ze ma papat....alebo nechce? alebo pocucka trosku a pusti prso...
ja kojim, len na vecer davam flasu nutrilonu...
no a vcera sme sa vazili u
kamosky, no necem sa velmi chvalit kolko ukazalo.. :confounded:
aj taka drobunka je :unamused:
29. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: už si mi ich poslala...len som neporovnávala
29. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no vidis..ja uz ani neviem komu hej a komu nie...strasne vela vas bolo :grinning:

@tatiana1985 a kolko ti pribrala napr. za mesiac? ak dost tak neries...deti si pytaju ked su hladne :wink:
29. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 len sa pochváľ
29. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 čakáme :grinning:
29. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinka je inak velmi spokojne babo, neplace, smeje sa..radostne..asi ako kazde.. :slight_smile: .
..viem, zalezi od viacer.faktorov: ci um, mm, dievca, chlapcek,....

no a 1.jula ideme po 6tyzdnoch do poradne...tak normalne sa bojim, ze dostanem tam po hlave :unamused: :frowning2:

ma 5600g?
29. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no a @tatiana1985 je fuč :wink:
29. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 jáááj, nič som nenapísala :slight_smile:
29. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 aku mala Nelinka poronu vahu? aj to je dolezite a hlavne kolko ti pribrala od posledneho vazenia... a hlavne a podla mna najhlavnejsie je ze nechudne...
29. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mne povedal pediater, že je dôležité keď bábo priberá to je jedno koľko a už nie sú dôležité tie ich tabuľky podľa ktorých kedysi porovnávali
29. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 presne tak :wink: ved co ine sa da robit? ked je hladne jest dat musis a ked nie je, tak do neho to mlieko nenalejeme nasilu, ne?
29. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no, ale mne zas povedal, že aj petržlen sa nemôže papkať :grinning: tak neviem, neviem
ked sa narodila vazila 3450g.. ked nas prepustali z porodky mala 3330g...
no od poslednej navstevy , pred 6tyzdnami..pribrala, mala 4300cca...ale presne to neviem...
@blumka tak, tak.... on mi to povedal síce, ale bol zhrozený, keď mi malá za mesiac pribrala 30 dkg...áno málo, ale čo už
29. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, to bolo prvý mesiac...teraz priberáá až až :slight_smile:
29. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinkáme 2 hod.... klop, klop radšej
29. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a dospali sme :unamused:
29. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok