• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity to uzzzz...jej jakto uslo, a malinka uz pije z flasky?
30. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik Ti chlapi su vazne vsetci rovnaki tusim :grinning:
30. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl nie nepije, ale zajtra bude musieť :grinning:
30. jún 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik mm ti kupil casopis..napis mi de ti to mam poslat :wink:
30. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi uz sme po ockovani, maly teraz plakal ostosest :frowning2: Na tu hlavicku nic nehovorila, on ju na brusku pekne drzi, aj rucky dava pred seba........ ako casto a na ako dlho davate babatka na brusko?
Babenky mne este stale nekazala nic malemu davat, bude mu este stale stacit mliecko?
30. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej blumi, dakujem :dizzy_face:
poslem ip

inak, Petrik spal 3h, to sa este nestalo cez den, asi tym ockovanim. Zobudil sa s teplotou 38,4, takze cipok este nedavam, uvidim o chvilu. T eraz sa hra.
30. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska jasne ze mu staci :wink: v pohode az po ukoncenom 6. mesiaci, nemas sa kde ponahlat :wink:
juli je na brusku skoro stale co je hore...ja ju dam na chrbat ale ona sa uz prekoprcne, potom sa zlosti, tak ju dam zas na chrbat a tak dookola kym sa nepyta na ruky alebo spinkat...

@maculik rado sa stalo :wink:
30. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vcera som tu nebola, tak dnes.....vsetko najlepsie petkovi k meninam, nech je zdravy a stastny
my sme zatial bez teploty, od akej teploty das cipok?

@blumka dakujem :slight_smile:
30. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska no uz som dala, uz sme mali 38,6 :unamused: do 38,5 by som nedala.
a dakujem a tiez Petulkovi len to naj k meninkam :dizzy_face:
@blumka u nas je to tak isto, dam ho na chrbat, tam nie je spokojny, tak sup na brusko, tam sa chvilu hra, potom zacne vystrkovat zadok a davat sa na bok, ale nejde mu dalej, tak sa jeduje a tak dokola. Ale smiesny je, ako taka mala husenica, ked tu ritku vystrkuje a vlni sa :grinning:
30. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
bola som pozriet nasich na vidieku :grinning: byvaju teraz na dedine v jednom dome o znamych, lebo prerabaju byt... no a tkto sme sa hojdali na hojdacke, aj tam zaspala... potom blaznenie v perinach
mala spala klasicky 40minut po kzdom krmeni... uvidime aka bude noc, uz spi dnes nejako skoro :confused:
dufam ze nebude v noci robit rošošo, že je vyspata o 01.00 :rolling_eyes:

inaaak ste sa bavili o palacinkch...aha aku veceru som vcera robila :wink:
ja robim palacinky od oka, tiez obcas aj s celozrnnou mukou, inak davam hladku.... :wink:
30. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska, ja z tej tvojej Neli nemozem, ona ma taky super usmev :dizzy_face: :dizzy_face: az sa mi verit nechce ze ta tak zlosti, nevymyslas si nahodou :sweat_smile:
@maculik, aj Juli je ako taka husenica, par cm sa jej podari preplazit ale potom sa zlostiiiii a najlepsie je ze to skusa aj v noci ked spi na brusku a prebera sa :sweat_smile: no mne vtedy do smiechu nie je :rolling_eyes: obcas sa jej podari prekoprcnut aj na chrbat a vtedy je klud
30. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme domaaa a hajame :slight_smile: ocko je v tesku na nakupe nech zajtra nehladujeme :grinning:
@zoska mňam fajne palacinkoš a s jahôdkami mňam mňam
Nelka je aka vysmiataaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl nechce mi nijak vodu piť a musíme, ale cez ten čarovny hrnček mu to ide ale potom sa nervači :rolling_eyes:
30. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem jahodky, zadne ovocie okrem bananu a ani zeleninu :frowning2:
30. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jéj super vegetík ako pozerám :slight_smile:

ja robievam tieto palacinky už dlho a mm neskutočne chutia :slight_smile: , ale myslím, že presne tento istý recept písala @blumka

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5654

Natálka už spinká pol hoďku, idem pomaly aj ja, tak sa tu majte pekne a ja sa paq ozvem :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla Natálke sa veľmi páči prevaľovanie sa z chrbátika na brucho...hviezda v postieľke nič iné nerobí...je úžasná, už ani na sekundu nemôžem od nej :confused:
30. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak asi robi @olifcek
30. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no mama mi tiez vravela, ze to vyzera akoby som si vymyslala, ale zazila tu uz par noci a pochopila :grinning: Nelča sa furt rehni ked sa jej niekto venuje...ale ked ma blbu naladu tak staci aby som sa otocila a uz mrnci a robi mostiky :sweat_smile:

blumi a to uz stale nebudes moct jest taketo veci, ci len docasne?
30. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka olifke som volala ale nedvihla mi dufam, že su oki lebo sa nehlasiiiiiiiii
30. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké foto aj ja posielam :grinning:
30. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj vegetik bol dnes, trosku som si oddychla :wink:
30. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj ja som písala @olifcek a nič...
30. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska len pocas pelovej sezony...teda v podstate cele leto :frowning2: mavala som to aj v detstve a puberte, ked som zacala byt alergicka na pele, tak sa mi skrizili alergie aj s ovocim a zeleninou...a teraz sa to vracia...je to na prd, lebo akurat teraz ked je vsetko cerstve..
@garonka potom daj vediet ked sa ozve...mam na nu cislo ale nebudem ju otravovat..isto je toho na nich vela.
30. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aká parádnica, a na tej prvej foto fajne leharo :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aka jahodka :dizzy_face:
30. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska aj to treba :wink: , ja budem asi oddychovať teraz pár dní :slight_smile:
@zoska čistý chalan však? :grinning:
@blumka piškótka bola doteraz a od včera jej vravíme jahôdka :grinning:
30. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj sa jej to hodi :grinning: krasna je...
30. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka juuj tak to je blbe, to je fakt teraz je vsetko cerstve...no ale aspon ze to nieje trvalo cely rok, sice malautech ale aspon nejaka :wink:
inak myslim, ze @olifcek ma toho asi vyse hlavy...to preberanie z narkozy u maleho babatka musi byt zvlastne a nevyspytatelne...verim ze sa ozve ked bude Oliv fit, napapana a spokojna...uz aby to bolo :dizzy_face:
30. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok