• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka volala mi rano o pol desiatej nestihla som dobehnuť k mobilu tak som spätne volala nazad a s niekym telefonovala, tak som o hodinku skusila ešte raz a nedvihla, normalne som sa zľakla, či je všetko oki
veľmi na nich myslím
30. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska v zime si to vynahradim citrusmi :grinning:
jj, ja tiez myslim ze olif je rada ze je rada...
30. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jeeeej aka je Natalka krasna a veruže jahôdka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska tiež si myslím, že je to pre Olif ťažké...vôbec pozerať sa na operáciu vlastného malinkého dieťaťa...ale verím, že čoskoro sa ozve :dizzy_face:
30. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity v teme ďakujeme annag baby píšu že sa Olifke posunula operacia o 90 min tak asi su oki :wink:
30. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si ja asi lahnut, ked ta moja hviezdicka uz spinka...som zvedva co to zas bude dnes v noci :sweat_smile: :confused:

@laxity tak drzom palce, nech ti to dobre dopadne a nech uz mas potom, aby si mohla byt s jahodkou :wink:

baby, dobru noc vsetkym, nech babatka dobre spinkaju :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ďakujem :slight_smile:

@garonka ďakujem :slight_smile:

a dnes mi švagor (18 ročný :grinning: ) vraví, keď sa pozrel na Natálku....bože prečo sú všetky deti také tučné :grinning:
30. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a to ako vedia? tam písala Olif? :confused:
30. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka o 90min??? :confused: to mala nepapala vyse 5 hodin...no super, akoze to je sila :astonished:
30. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Jeej, aka ty si stihlunka. Kocka mamina :slight_smile: A malicka aky smejko. Akoby uz vsetkemu na svete rozumela :slight_smile:

@blumka Vsak bananik je najlepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Namraz si na zimu, co sa ti teraz ziada, to by si potom mohla, ci nie?

@laxity Aka vegetacka malinka jahodka :dizzy_face: Drzkaj sa nam zajtra a ozvi sa, ked bude casu :wink:

My robim tiez husenicu a odrazame sa na brusku, ked je od coho. Najvyssi cas kupit ohradku, lebo akonahle bude prevalovanie na dennom poriadku, uz bude neskoro na nu :grinning:

30. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ďakujem, neviem sa dočkať dňa keď prídem domov a podobne dobrú noc :wink:

dnes sa som hrozne rozrevala pri kúpaní Natálky, chcela byť hrozne na brušku, tak som ju dala a nejak jej padla hlavička a asi si glgla vody a nič nerobila, tak som ju rýchlo zdvihla hore a hneď si ju vzal mm a už bolo dobre a ja som potom musela odísť preč :pensive: a to som si chcela vykúpať kúpanie, kedže ju nejaký čas nebudem môcť nosiť...
30. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity zrejme si volala s jednou kočkou lebo oni to vedia

@zoska tiež nechapem tych doktorov a bola by som nervna i ja a fest poriadne
30. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity drz sa zajtra
Fuuu, 90 minut, chudatko malicke. Som zvedava aj ja na info, myslim na nich stale, ako sa maju.
ďakujem baby :slight_smile:

@garonka ty si myslím písala, že si kupovala ohrádku daj nejaký tip :grinning:

@rivatha mm sa vám možno ozve :grinning:
30. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tu z KE som objednala cestovnu postieľku lebo ak potrebujem variť tak nehrozí aby zostal sam a tak ho aspoň budem mať na očiach v kuchyni :grinning:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&product_id=3944&option=com_virtuemart&Itemid=26
30. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babce lucim sa s vami, idem spat, som zbita dnes :rolling_eyes:
@laxity aj ja Ti silno držkam prstíky :dizzy_face:
@blumka brú noc :wink:
30. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity zajtra budeme na teba mysliet, to zvladnes, neboj :wink: a kde ti to budu robit ? vraveli ti ako dlho budes v nemocke ?
30. jún 2010 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobruuuuuuuuuu a krasnu nocku aby ste sa všetci pekne vyspinkali
@garonka ďakujem :wink: , fajná cena aj zľava a krásna žirafková :slight_smile:
@laxity u nas letí šecko žirafkove :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ďakujem veľmi ma teší že niekto bude na mňa myslieť...povzbudzuje to veľmi človeka :slight_smile:

mne povedal dr, že ma môže prepustiť vraj po operácií niekedy na večer, ale kedže ja nemôžem 24 hodín kojiť, tak to nemá význam, aj keď by som veľmi rada šla za rodinkou ale bojím sa, že by malá štrajkovala pri papaní :pensive: , takže asi až v piatok :confused:

a operovať ma budú na Kramároch

a ty si prečo bola týždeň? si mala nejaké komplikácie?
30. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka my máme zatiaľ včielkové vecičky :slight_smile: , ešte aj lamaze chcem kúpiť včielku, teda myslím, že je to včielka :grinning:
30. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :grinning: :grinning: :grinning: včielka maja :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Natalka aka herecka a drzim na zajtra palceky :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka včielka mája s jahodami :grinning:
30. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 ti poviem, že to je teda herečka a mm vraví, že jej nič dobré z očí nejde :grinning: , že bude to šibalka po mamine :slight_smile:

a ďakujem :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok