• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha ja keď chodím na prechádzku, tak už len vo vajíčku, lebo ona chce sledovať.... :slight_smile: , ale bývam vonku tak max. 2 hoďky
30. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Ale co. Mne sa aj zelene pacia, to nema vela ludi. Sme originalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne mamina obcas vravi, ze mam modre, ale to asi len aby som sa necitila ina ako cela rodina :grinning: Vsetci modrunke a ja take modro-zelene.
30. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a normalnu autosedačku kedy môžeme kupovať? Asi bude vedieť @blumka lebo nam vajíčko je zatim akurat nohy trčia vonku asi to neva ale myslím, že až vtedy sa kupuje ak babo vie sedieť samo
30. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity A ti aj zaspinkat tak vie? Toho satrosku bojim, ze si nepodriemka tam ani na polhodku svoju :confused:
@rivatha no moja moja mama takto otehotnela iba tak spinila jeden mesiac tesne po bratovi a na druhy mesiac bola tehotna no chuda potratila v 3 mesiaci....
@garonka Asi vtedy, hej, lebo to su uz take ozajstne sedacky. A toto je do 13 kil, to este mate cas :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne sa zase viac páčia zelené...alebo potom tmavohnedé :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jasné, zo začiatku pekne sleduje, hrá sa s hŕkalkami, rozpráva, vykrikuje :grinning: a paq keď sa unaví zaspinká
30. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 Hmm, to ma mrzi :pensive: Takze to spinenie, to mohol byt uz cyklus? Ale zeby tak rozhadzane? Ale zasa co ine by to bolo, ze? Hmm, ale 7 tyzdnov nic, tak ja neviem. Nestazujem sa, netreba mi to, ale aspon by som vedela, ci uz byva ovulacia...
30. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mňa porazí z môjho muža, išiel nakupovať pisal, že všetko ma len čaj Hipp nikde nemaju, pohotovostna lekareň ma inventuru, v tesku nieje a teraz je všetko zavrete a on mi piše, že je na ceste do Prešova a kupi tam v tesku
ja ho zabijem jeden čaj mi ide kupovať kdesi do Tramtarie, šak z KE do PO je skoro 30 km :angry: :angry: :angry:
30. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mne Matko aj spinkal vo vajicku ked sme na nakupe v hypernove tak aj hodinku a pol vo vajku spi....
@laxity Jejko, tak to fajne. Dakujem za rady, baby. Tak to idem skusit. Ved key inokedy, ked nie v tomto teple. Uvidime este, ako to vajco bude na konstrukcii vyzerat :fearful: :sweat_smile:
@rivatha no fajne tak nebudeme kupovať ušetríme teraz :sweat_smile:
30. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Ja umrem :grinning: Aky dosledny. Asi myslel, ze ho surne potrebujes, nie?
30. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mne mali najskor odstranit len cast stitnej zl., ale ked mi otvorili krk, tak ju museli nakoniec vybrat celu, bola zla :confounded: aj to dlho trvalo... Neboj, vyberanie toho vyvodu vobec nebolelo. Aj ja som si to myslela, lebo bola so mnou na izbe baba co bola po zlcniku a ta strasne revala, ale ja som to ani necitila :wink:

inak, aj my mame radi autosedacku, vsetko vidi, len sa v nej teraz nenormalne poti, uplne ma mokry chrbatik a vlasky :unamused:
30. jún 2010 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm že radšej chcel ten čajik kupiť aby Tobik mal mliečko a ja mu vysvetľujem že mlieko mam tak či tak
ako mu mam vysvetliť, že mliečko sa mi z čaju nerobí ? :rolling_eyes:
30. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pouzivate este vo vajku tu vlozku? Viem, ze uz nie je novorodenec. Ale niekedy sa tam tak doboku "smykne" akosi, sme stihly, to preto?
30. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha on je v tom, že mne sa mlieko robi z čaju na podporu mlieka a on je nešťastny, že vyhladujem maleho
30. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Povedz mu, ze zo zmrzlinky sa ti robi a bude ti kupovat denne :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my ešte mame tu vložku či čo tam je drží mu to hlavičku a ak zaspi tak sa mu fajne leží
@rivatha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj ten môj muž je ako z ineho sveta
@garonka Ahaaa. Ti chlapi si to obcas tak popletene myslia.
@garonka Super, dam ju tam aj ja naspat este. Myslela som, ze je cas dat ju von, ale ako som dneska videla, bol tam taky stratenucky este.
30. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no idem citat pokukat obrazky. Asi to vsetko dnes nestihnem, ako vzdy
30. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a on, že ide ten čaj kupiť lebo ma zadusí ak maleho vyhladujem, no jemu vysvetliť ako sa mi mlieko tvorí určite nemam naladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaaaaaale otočil sa naspäť :grinning:
30. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ďakujem, dúfam, že to bude ok :slight_smile:

@rivatha no ja mám zase pocit, že malej je v tej autosedačke dosť teplo, bo ju to ohrieva od chrbátika, asi jej tam budem dávať plienku :confused: , ale ja som už namontovala športiak :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma No mozno ani nie, dneska sme tu vela kvakali :grinning:
@rivatha ja som to tiež vybrala ale strateny v tom vajíčku bol tak som dala nazad tu vložku a pekne ma hlavičku opretu ale nenormalne sa v tom vajíčku poti :unamused:
@selyma to budeš mať čo robiť všetko dočítať :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja tam tiež mám tú vložku ale rozmýsľala som, že už je čas ju dať preč...vždy má takú hlavičku spotenú :frowning2:
30. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok