• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity dobry mix :grinning: :grinning: :grinning:
jedla som grilovany baklažan nebude malemu nič? ale som sa prežierala ako koza rohata :rolling_eyes:
30. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ma velmi sibalske ocka a ma hnede?
30. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka neboj nebude, minule macu myslím robila baklažán so syrom a malému nič nebude veď keď už papáva steaky :grinning:
30. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Natalka to zvladne jeden vecer aj bez teba, dostane tvoje mliecko a tatino ju uspi :wink:
no, mna rano operovali, prebrala som sa okolo 14.00, boja na JIS-ke, vecer sla na izbu. z jazvy som mala vyvod kateter na odvadzanie prip. hnisu a ten mi dali dole asi na 4-5 den. operovali ma v pondelok, snazila som sa ich uprosit aby ma pustili na vikend uz domov, ale nedalo sa. V pondelok vybrali stichy a sla domov.
A co ti idu presne robit ?
30. jún 2010 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 hej budú pravdepodobne po tatovi hnedé :slight_smile: ...a prefíkané :grinning:
30. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no mi odľahlo, lebo ja som sa prežierala ako besna, baklažany, plesnivy syr na grile sice mne je ťažko ale som zvedava čo to spravi s malym :rolling_eyes:
že steaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj my mame hnede očka a mm vraví, že ich ma špinave :grinning:
30. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka to aj vývod budem mať? :frowning2: šak to tuším bolí keď sa to vyberá :confused:

idú mi vyberať tzv. uzol veľkosť má 3 cm
30. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som dúfala, že Naty pôjdu očká do zelena, že aspoň niečo po mne ale eee hnedé, ale veď je to v podstate úplne jedno :slight_smile:

ja bych sa tiež furt prejedala, ale nemôžem bo vôbec nechudnem kojením ako iné ženy :grinning:
30. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@garonka a my sme sa dnes tiez prezrali boli sme v pizzerii tak som jedla pizzu, lasagne a este sme to dorazili v macdonalde tastickou a zmrzlinkou....
30. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Aj my luuubime najviacej zirafkyyyyy :dizzy_face: Mame ich na postielke, na trickach, hocikde sa nam pacia :slight_smile:
A baklazany zboznujem, papala som ich uz velakrat a nist, tak nebojkaj, hadam aj Tobimu chutili :sweat_smile:
30. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som rada, ze nie som sama papacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani ja kojenim velmi nechudnem, skor som furt hladnaaa. To aj vy? :confused:
30. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja mam zelene oči ako keby som z lesa bola mm ma hnede a maly ma všetko po ňom postavu, vahu oči a po mne nema nič :rolling_eyes: ešte i taku pokojnu povahu ma po mm ja som cholerik :sweat_smile:

ja by som chcela vyschnuť ale kojením asi priberam :sweat_smile:
A mne sa ta mrcha uz rozprudila este mohla kludne prist aj neskor pri Markovi som dostala az ked mal 8 mesiacov a kojila som rok....
@katina2209 mňam mc donald a lasagne
zajtra mam na obed dukatove buchtičky lebo neviem kto ich tu dnes spominal :sweat_smile:

@rivatha žifafky su krasneeee s dlhym krkom :grinning: aj nam sa ľubia :dizzy_face:
30. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a takto je to aj u nás...po mne vôbec nič...možno tie veľké okále :grinning:

@katina2209 ja ešte stále nič ani by ešte nemusela :grinning:
@garonka Ja mam tiez zelene. Obcas idu do modra kusok :sweat_smile: A David ma zatial zelene, ale obcas sa mi zda, ze hnednu. Zeby aj to mal po ockovi? :sunglasses:
Ja mam hnede oci take cokoladove a moj mm modre Marko ma zelene a Matko zatial modre neviem dokedy sa tie oci menia...
30. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Spominala ich jaja, mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: My ideme zajtra braskovi na promociu, tak budu hody :grinning: Ale asi aj obed nejaky domka.

Ozi, baby. Kolko moze byt David vo vajicku? Vonku som ho v nom nikdy nebrala, no na zajtra sa mi to zda fajn napad. Aj v tej restike by na nas videl, aj na ceremonii. Mozno by bol spokojnejsi a nemusel by byt stale vonku z kociara, on je taky zvedavec. Aspon to ma po mne :grinning:
30. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 rusov mam aj ja, akože ma to dorazilo ja som si uplne užívala život bez tamponov a vložiek necely rok a teraz? pred tyždňom tí rusi prišli nečakane :angry:
inač kamoška vravela, že aj mliečko môže babu vadiť že nemusí mu chutiť ak mame mrchu ale Tobi sa doslova až za ušami oblizoval ak som mala mrchu tak neviem neviem :grinning:
30. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 Pomaly uz to zacina byt jasne podla mna v takomto veku. Ak ma svetlucke, to mu uz moze ostat mozno, nie? Ale stmavnut este mozu. Vraj okolo 6 mesiaca, ale citala som aj ze okolo 3. Takze asi len pockat :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa tiez cudujem ze ta mrcha uz prisla,ale aspon je bezbolestna ani som nic necitila ako som ju rano dostala....len som nasla flak na plachte :unamused:
@rivatha my vo vajíčku vydržíme kratko lebo nehybne v ňom leží a tak je cely spoteny a neustale sa mi tak pokaka, že všetko ma vpredu :sweat_smile:
@garonka To je pravda. Musela by som vziat aj nahradne oblecko :grinning: Ale ked doma varime alebo papame, tak nas rad pozoruje odtial :slight_smile: Aj sa tam pohra :slight_smile:
30. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 dufam, že Tobimu ostanu hnede očka nech nema po mne zelene hnede su krasneeeee :dizzy_face:
30. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nam z vajíčka i nohy trčia von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha myslim,ze vo vajicku v pohode ved deticky su v brusku tiez skrutene tak ako vo vajicku a je im dobre my sme boli tak aj na stretavke a malemu sa pacilo boli sme tak 3 hodinky asi :wink:
@katina2209 Jaj, ja som vcera pisala, ja ani neviem, ci mam, ci nie :grinning: Aspon viete, ci mate uz cyklus a nam sa moze aj co-to podarit :grinning:
@garonka Aj nam uz trosken :grinning: A furt si ich dava na 1 stranu a poposuva sa kade-tade, obzera sa dozadu, asi ho budem uz priputavat, ked pojdem na WCko :sweat_smile:
30. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 Jeej, diky. Super, tri hodky by to bolo zhruba aj u nas myslim. Medzitym pre zmenu na ruky a pomojkat, napapat :slight_smile: Len zi si budem poznat kociar, ked ho tak nenosievam :grinning:
30. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj zelene su krasne Marko ma nadherne take macacie... i ked on hovori maminka v noci mam hnede po tebe :grinning: Matko ma jasno modre tak ani jeden nebude mat okale po mne....
30. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok