Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
30. jún 2010

@rivatha ja keď chodím na prechádzku, tak už len vo vajíčku, lebo ona chce sledovať.... 🙂 , ale bývam vonku tak max. 2 hoďky

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha a normalnu autosedačku kedy môžeme kupovať? Asi bude vedieť @blumka lebo nam vajíčko je zatim akurat nohy trčia vonku asi to neva ale myslím, že až vtedy sa kupuje ak babo vie sedieť samo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. jún 2010

@rivatha no moja moja mama takto otehotnela iba tak spinila jeden mesiac tesne po bratovi a na druhy mesiac bola tehotna no chuda potratila v 3 mesiaci....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
30. jún 2010

@garonka mne sa zase viac páčia zelené...alebo potom tmavohnedé 🙂

laxity
30. jún 2010

@rivatha jasné, zo začiatku pekne sleduje, hrá sa s hŕkalkami, rozpráva, vykrikuje 😀 a paq keď sa unaví zaspinká

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

baby mňa porazí z môjho muža, išiel nakupovať pisal, že všetko ma len čaj Hipp nikde nemaju, pohotovostna lekareň ma inventuru, v tesku nieje a teraz je všetko zavrete a on mi piše, že je na ceste do Prešova a kupi tam v tesku
ja ho zabijem jeden čaj mi ide kupovať kdesi do Tramtarie, šak z KE do PO je skoro 30 km 😠 😠 😠

katina2209
30. jún 2010

@rivatha mne Matko aj spinkal vo vajicku ked sme na nakupe v hypernove tak aj hodinku a pol vo vajku spi....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha no fajne tak nebudeme kupovať ušetríme teraz 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
30. jún 2010

@laxity mne mali najskor odstranit len cast stitnej zl., ale ked mi otvorili krk, tak ju museli nakoniec vybrat celu, bola zla 😖 aj to dlho trvalo... Neboj, vyberanie toho vyvodu vobec nebolelo. Aj ja som si to myslela, lebo bola so mnou na izbe baba co bola po zlcniku a ta strasne revala, ale ja som to ani necitila 😉

inak, aj my mame radi autosedacku, vsetko vidi, len sa v nej teraz nenormalne poti, uplne ma mokry chrbatik a vlasky 😒

garonka
30. jún 2010

a mm že radšej chcel ten čajik kupiť aby Tobik mal mliečko a ja mu vysvetľujem že mlieko mam tak či tak
ako mu mam vysvetliť, že mliečko sa mi z čaju nerobí ? 🙄

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha on je v tom, že mne sa mlieko robi z čaju na podporu mlieka a on je nešťastny, že vyhladujem maleho

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha my ešte mame tu vložku či čo tam je drží mu to hlavičku a ak zaspi tak sa mu fajne leží

garonka
30. jún 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 joj ten môj muž je ako z ineho sveta

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
30. jún 2010

ahojte, no idem citat pokukat obrazky. Asi to vsetko dnes nestihnem, ako vzdy

garonka
30. jún 2010

@rivatha a on, že ide ten čaj kupiť lebo ma zadusí ak maleho vyhladujem, no jemu vysvetliť ako sa mi mlieko tvorí určite nemam naladu 😝
aaaaaaale otočil sa naspäť 😀

laxity
30. jún 2010

@lolka ďakujem, dúfam, že to bude ok 🙂

@rivatha no ja mám zase pocit, že malej je v tej autosedačke dosť teplo, bo ju to ohrieva od chrbátika, asi jej tam budem dávať plienku 😕 , ale ja som už namontovala športiak 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
30. jún 2010

@rivatha ja som to tiež vybrala ale strateny v tom vajíčku bol tak som dala nazad tu vložku a pekne ma hlavičku opretu ale nenormalne sa v tom vajíčku poti 😒

garonka
30. jún 2010

@selyma to budeš mať čo robiť všetko dočítať 😀 😀 😀

laxity
30. jún 2010

@rivatha ja tam tiež mám tú vložku ale rozmýsľala som, že už je čas ju dať preč...vždy má takú hlavičku spotenú ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre