Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
garonka
1. júl 2010
@svetlankat idem s vami na chalupku, budem s Tobim poslušna a budeme tíško 😃
matesl
1. júl 2010
@jaja32 ja do zehlicky davam len destilku aj ked pisu, ze netreba, bo sa potom zanasa vodnym kamenom strasne a nie vsetko to samocistenie vytlaci z tej zehlicky von, a hlavne ked to urobi na cierne tricko, zeeee ]-(
garonka
1. júl 2010
@blumka Tete sa veľmi na ocka podobaaaaa
svetlankat
1. júl 2010
@garonka kludne ale musis strpiet aj moju svokru, je ok
garonka
1. júl 2010
@svetlankat pohodaaaaaa ja dobre i zle svokry milujem 😃
blumka
1. júl 2010
@garonka viem ]-( 😃 :-N uz som sa s tym zmierila a Juli sa bude tiez...ach...este tretie mi treba 😃
garonka
1. júl 2010
@blumka maloktore babätka sa podobaju na maminky, mne jedna maďarka trepla, že tobi neni ani môj ]-(
a jo i Juli sa začína podobať na ocka x-) x-) x-)
garonka
1. júl 2010
@blumka a tretie sa bude podobať na svokru 😃
blumka
1. júl 2010
@garonka len aby sa ti Tobi na svokru nepodobal 😃
garonka
1. júl 2010
@blumka no to nie sa obesím moje chuďatko male je len moje
a najlepšie svokra povie, že nooooooo Tobi je len ich fajta dokelu a moja čo nič? že ne
garonka
1. júl 2010
idem ja do postele v spalni mame 26 bože okno nem otvoriť lebo naleti dnu haveď musíme vydržať kym budu nove okna tak snaď už len necele 3 tt a parada

dobru nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
zoska
1. júl 2010
@blumka foto nezmensuj, 3Mpx znamena rozlisenie fotaka ktorym fotis ,(my mame fotak 10 Mpx) fotka moze mat hocikolko MB, mne zakazali zmensovat, ked som hrncek davala robit...bola by menej kvalitna...

@lenica81 Vilko aké leháro...kiežby mne takto zaspala mala koťuha 😃

@matesl :-| vy sa zasa trapite, ach moja 😞 zelam dnes dobru noc, posielam vela energie...
@dorotka2 s tym kocikom ti asi neporadime, kedze mame vacsina z nas len prve babo...ale @garonka kupovala teraz samostatny sportak 😉

no my sme sa vybrali s Nelkou na vylet, boli sme u kamosky, co ma Lauru narodenu 3.februara 2010...takze kaaamoska, super bolo, dobre som si pokecala, mala vybornu zmrzku...mala uz spinka a ja idem za chvilu tiez...a netecie nam tepla voda :-N
zoska
1. júl 2010
@matesl a aku mas zehlicku...lebo moja toto tiez robi ale na nej bolo napisane ze nedavat destilovanu vodu... mam tefal aquaspeed
blumka
1. júl 2010
@zoska dik..ja mam z tohto spanielsku dedinu.. 😃
zoska
1. júl 2010
@garonka ze mydlo,zuvacky a slovnik 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to jej daaaj
olifcek
1. júl 2010
@garonka kupte si rapid pomaha..my mame okno otvorene a nic nenalieta....a mm kupil ventilatoriky takze super, osviezujuce....

zoska
1. júl 2010
my mame od minuleho tyzdna sietky be bee :-p
zoska
1. júl 2010
=-)
zoska
1. júl 2010
tak teda dobru nocku 😃 😉
olifcek
1. júl 2010
@zoska ts, si ina frajerka x;o)
granado
1. júl 2010
ajojte žabky nestiham vas dočitať, tak iba aby ste o nas niečo vedeli, ideme zajtra na dalšie preočkovanie, malemu dam očkovanie na žltačku a inak všetko po starom. všetky vas moc moc pozdravujem a marodikom a operovaným skoré uzdravenie, držkajte sa ja vas tu občas šmirujem.pridám par fotoako sme velký
granado
1. júl 2010
jaj a toto neprešlo
rivatha
1. júl 2010
Dievcata ahojte,
my sme mali tu braskovu promociu, tak sme boli prec dneska a prave som docitala kopu vasich zazitkov. Ja som mala na obed nestihacky trosku, ale nakoniec sme krasne stihli, stretli sa s ockom a sli sme. No baby, Davida som v tom vajku nespoznavala (oproti kociariku myslim), rozkosny bol x-) Kukal vsade, pozeral, tisko hladel aj na celu ceremoniu, pocas jedla zaspinkal, no aj som si oddychla. Cestou spat som si musela kupit slapky, lebo som mala obute topanky z nasej svadby, vobec som ich medzitym nenosila. Po dlhej dobe velky opatok, plus nerozchodene topanky, takze katastrofka 😃 No ale som vbehla do prveho obchodu, hoc aj akehosi cinaku ci co to bolo. Dufala som, ze kupim cosi za 3 evra a nic take :-p Za taku hovadinu tolko penazi 😃 Ale hlavne, ze mi bolo pohodlne. Sa mi mm smial, no ale tak snad ich vynosim trochu, na kocikovanie budu dobre este 😃 Cestou spat nam uz zahajaval okolo 17tej, tak sme hodili sprsku my, a potom okupkali o 18 a 19.30 uz hajal. Bala som sa, co spravi taky rusny den, no zlatusik to bol moj x-)

@olifcek Az sa mi plackat chcelo, ked som videla malicku pred a po operacii. To je tazke, co si obcas maminky aj deticky a aj ocinkovia vytrpia. Som rada, ze ste v poriadku, posielam boztek Olivke x-)

@maculik Jeeej, Petrik je narodeny 1.2. To ako ja 😎 Gratulujem k vymesaciu malickemu fesakovi 😉

@matesl Jaj, mas to ty tazke. Budem na vas mysliet, nech Risko zacne lepsie posluchat a netrapit vas |-|

No, dopisujem to asi hodinku a pol po tom, co som zacala, bola som trosku dat cuckat drobcekovi, a potom sme mali rande s mm na balkoniku x-) Idem teda opat docitat. A pripajam zopar fotiek. Rodinu celu radsej nie, az ma neznicia 😃
rivatha
1. júl 2010
@zoska To mate super, ze mate sietky, zavidim v dobrom. Moj mm to nechce, ze to nie je pekne a ja sa stvem, lebo jasne, ze nechce, ked komare idu len na mna 8-( 😃 Zeby ten Rapid som kupila? Uz mam repelent, ked chcem ist do Lesoparku, lebo je tam stado tych svin ]-( A ten Rapid, aj to citi nejako v izbe, @olifcek?

@garonka Tak ako dopadla romantika? 😃 Mnam, sampus! My sme nahodou boli na balkone, ci logii, ci co to je. Sme na 6. poschodi, snad nas tam neodpocuvavaju 😃 A sa tu smejem na tych podobach o svokre, co pisete 😃 Ale ked som tie fotky videla, hned som chcela @blumka pisat, ze najma Terezka je na ocinka velmi. Mne mamina vravi posledne tyzdne stale, ze David vyzera ako ja, ked som bola babatko. Mozem niekedy nascanovat a ukazat, co poviete :-N Nieco na tom bude, lebo na mm malickeho sa nepodoba myslim. Ale zasa ma po nom krvnu skupinu a od pasa dole je isto na neho 😃
rivatha
1. júl 2010
Naaa, setky spite, ked pridem, co? 😃
blumka
2. júl 2010
dobre rano...
@rivatha , ked sa Terezka narodila kazdy mi hovoril ze aj na mna sa trosku podoba, no poznate tie kecy, az prisla svokra a ukazala nam fotku mm ked bol v perinke...keby to nebola stara ciernobiela fotka tak si myslim ze mi ukazuje Terezku 😃 :-N
a Juli sa podoba s Terezkou takze zrejme to tiez bude tatova baba...ale co...hlavne ze sme zdravi...a ja vzdy kazdemu poviem, ze sice sa podoba na ocka ale jamky na licach ma po mne 😃
svetlankat
2. júl 2010
@granado jejda vy uz takto sedkate? krasne foto.
@rivatha nadherny, ako sedka v tom vajicku
svetlankat
2. júl 2010
@blumka dobre ranko
svetlankat
2. júl 2010
Prave som dopozerala vase fotecky, prenadherne, olif je mala modelka a Vilko maly model
maminnka
2. júl 2010
ahojte 🙂 dnes som doma, tak hadam aspon cosi casu si na vas najdem 🙂 juj tak mi to chyba, ze na MK mi neostava ziaden cas 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli