• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat idem s vami na chalupku, budem s Tobim poslušna a budeme tíško :grinning:
1. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja do zehlicky davam len destilku aj ked pisu, ze netreba, bo sa potom zanasa vodnym kamenom strasne a nie vsetko to samocistenie vytlaci z tej zehlicky von, a hlavne ked to urobi na cierne tricko, zeeee :angry:
1. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Tete sa veľmi na ocka podobaaaaa
1. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka kludne ale musis strpiet aj moju svokru, je ok
1. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pohodaaaaaa ja dobre i zle svokry milujem :grinning:
1. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka viem :angry: :grinning: :sweat_smile: uz som sa s tym zmierila a Juli sa bude tiez...ach...este tretie mi treba :grinning:
1. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka maloktore babätka sa podobaju na maminky, mne jedna maďarka trepla, že tobi neni ani môj :angry:
a jo i Juli sa začína podobať na ocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a tretie sa bude podobať na svokru :grinning:
1. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka len aby sa ti Tobi na svokru nepodobal :grinning:
1. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no to nie sa obesím moje chuďatko male je len moje
a najlepšie svokra povie, že nooooooo Tobi je len ich fajta dokelu a moja čo nič? že ne
1. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do postele v spalni mame 26 bože okno nem otvoriť lebo naleti dnu haveď musíme vydržať kym budu nove okna tak snaď už len necele 3 tt a parada

dobru nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
1. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka foto nezmensuj, 3Mpx znamena rozlisenie fotaka ktorym fotis ,(my mame fotak 10 Mpx) fotka moze mat hocikolko MB, mne zakazali zmensovat, ked som hrncek davala robit...bola by menej kvalitna...

@lenica81 Vilko aké leháro...kiežby mne takto zaspala mala koťuha :grinning:

@matesl :unamused: vy sa zasa trapite, ach moja :frowning2: zelam dnes dobru noc, posielam vela energie...
@dorotka2 s tym kocikom ti asi neporadime, kedze mame vacsina z nas len prve babo...ale @garonka kupovala teraz samostatny sportak :wink:

no my sme sa vybrali s Nelkou na vylet, boli sme u kamosky, co ma Lauru narodenu 3.februara 2010...takze kaaamoska, super bolo, dobre som si pokecala, mala vybornu zmrzku...mala uz spinka a ja idem za chvilu tiez...a netecie nam tepla voda :sweat_smile:
1. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl a aku mas zehlicku...lebo moja toto tiez robi ale na nej bolo napisane ze nedavat destilovanu vodu... mam tefal aquaspeed
1. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska dik..ja mam z tohto spanielsku dedinu.. :grinning:
1. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ze mydlo,zuvacky a slovnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jej daaaj
1. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka kupte si rapid pomaha..my mame okno otvorene a nic nenalieta....a mm kupil ventilatoriky takze super, osviezujuce....

1. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame od minuleho tyzdna sietky be bee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobru nocku :grinning: :wink:
1. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ts, si ina frajerka x;o)
1. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte žabky nestiham vas dočitať, tak iba aby ste o nas niečo vedeli, ideme zajtra na dalšie preočkovanie, malemu dam očkovanie na žltačku a inak všetko po starom. všetky vas moc moc pozdravujem a marodikom a operovaným skoré uzdravenie, držkajte sa ja vas tu občas šmirujem.pridám par fotoako sme velký
1. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a toto neprešlo
1. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ahojte,
my sme mali tu braskovu promociu, tak sme boli prec dneska a prave som docitala kopu vasich zazitkov. Ja som mala na obed nestihacky trosku, ale nakoniec sme krasne stihli, stretli sa s ockom a sli sme. No baby, Davida som v tom vajku nespoznavala (oproti kociariku myslim), rozkosny bol :dizzy_face: Kukal vsade, pozeral, tisko hladel aj na celu ceremoniu, pocas jedla zaspinkal, no aj som si oddychla. Cestou spat som si musela kupit slapky, lebo som mala obute topanky z nasej svadby, vobec som ich medzitym nenosila. Po dlhej dobe velky opatok, plus nerozchodene topanky, takze katastrofka :grinning: No ale som vbehla do prveho obchodu, hoc aj akehosi cinaku ci co to bolo. Dufala som, ze kupim cosi za 3 evra a nic take :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za taku hovadinu tolko penazi :grinning: Ale hlavne, ze mi bolo pohodlne. Sa mi mm smial, no ale tak snad ich vynosim trochu, na kocikovanie budu dobre este :grinning: Cestou spat nam uz zahajaval okolo 17tej, tak sme hodili sprsku my, a potom okupkali o 18 a 19.30 uz hajal. Bala som sa, co spravi taky rusny den, no zlatusik to bol moj :dizzy_face:

@olifcek Az sa mi plackat chcelo, ked som videla malicku pred a po operacii. To je tazke, co si obcas maminky aj deticky a aj ocinkovia vytrpia. Som rada, ze ste v poriadku, posielam boztek Olivke :dizzy_face:

@maculik Jeeej, Petrik je narodeny 1.2. To ako ja :sunglasses: Gratulujem k vymesaciu malickemu fesakovi :wink:

@matesl Jaj, mas to ty tazke. Budem na vas mysliet, nech Risko zacne lepsie posluchat a netrapit vas :pensive:

No, dopisujem to asi hodinku a pol po tom, co som zacala, bola som trosku dat cuckat drobcekovi, a potom sme mali rande s mm na balkoniku :dizzy_face: Idem teda opat docitat. A pripajam zopar fotiek. Rodinu celu radsej nie, az ma neznicia :grinning:
1. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska To mate super, ze mate sietky, zavidim v dobrom. Moj mm to nechce, ze to nie je pekne a ja sa stvem, lebo jasne, ze nechce, ked komare idu len na mna :rolling_eyes: :grinning: Zeby ten Rapid som kupila? Uz mam repelent, ked chcem ist do Lesoparku, lebo je tam stado tych svin :angry: A ten Rapid, aj to citi nejako v izbe, @olifcek?

@garonka Tak ako dopadla romantika? :grinning: Mnam, sampus! My sme nahodou boli na balkone, ci logii, ci co to je. Sme na 6. poschodi, snad nas tam neodpocuvavaju :grinning: A sa tu smejem na tych podobach o svokre, co pisete :grinning: Ale ked som tie fotky videla, hned som chcela @blumka pisat, ze najma Terezka je na ocinka velmi. Mne mamina vravi posledne tyzdne stale, ze David vyzera ako ja, ked som bola babatko. Mozem niekedy nascanovat a ukazat, co poviete :sweat_smile: Nieco na tom bude, lebo na mm malickeho sa nepodoba myslim. Ale zasa ma po nom krvnu skupinu a od pasa dole je isto na neho :grinning:
1. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naaa, setky spite, ked pridem, co? :grinning:
1. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...
@rivatha , ked sa Terezka narodila kazdy mi hovoril ze aj na mna sa trosku podoba, no poznate tie kecy, az prisla svokra a ukazala nam fotku mm ked bol v perinke...keby to nebola stara ciernobiela fotka tak si myslim ze mi ukazuje Terezku :grinning: :sweat_smile:
a Juli sa podoba s Terezkou takze zrejme to tiez bude tatova baba...ale co...hlavne ze sme zdravi...a ja vzdy kazdemu poviem, ze sice sa podoba na ocka ale jamky na licach ma po mne :grinning:
2. júl 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado jejda vy uz takto sedkate? krasne foto.
@rivatha nadherny, ako sedka v tom vajicku
2. júl 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobre ranko
2. júl 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som dopozerala vase fotecky, prenadherne, olif je mala modelka a Vilko maly model
2. júl 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes som doma, tak hadam aspon cosi casu si na vas najdem :slight_smile: juj tak mi to chyba, ze na MK mi neostava ziaden cas :(
2. júl 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok