• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Dobre ranko, nakukam pocas ranajok a utekam k drobcovi opat :slight_smile:

@svetlankat Vdaka :dizzy_face:
2. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha trosku to citit, ale ked je okno otvorene, tak ani nie....my mame postel, vedla postielku, zasuvku a okno, cize...

maly je rozkosnyyyy....skoda, ze i ja soom nekupila vanicku na kociarik...snad uz budeme sediet o taky mesiac....
@svetlankat zubky nevidim, ale odprisahala by som, ze ma mierne hryzkala....

@granado pekne sedi v tej postielke.....sa ruckami o postielku pritiahla, ze jo?
2. júl 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez v noci otvorene okno na mikroventilaciu...huci sice vsetko z ulice ale lepsie sa spi..aj juli asi preto lepsie spala...zaspala sice az okolo pol desiatej ale spala do tretej a potom do siestej rana...
2. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby... noc otras... :rolling_eyes: :sweat_smile: kazde 2 hodinky hore... ze kedy sa to zlepsi... a teraz mi tu vyspava a nabural mi prechadzkovy program, takze dnes z prechadzky asi nic, bo do toho hicu nepojdem... :unamused: ... :grinning: ale take kratke intervaly, co sa mne ani neoplati zalahnut, bo rozmyslam nad hovadinami a nezaspim tak ci tak... :pensive:

dakujem baby za pochvaly na Vilka...

sveti, ty si uzi tu chatu... co by ja dala za to... chceli sme ist cez vikend do lipotu na kupko, ale mm je nachcipany a na mna uz tiez nieco lezie, tak to nebudeme riskovat...

@rivatha @granado zlate babenka, a @rivatha ty si jaka kocka... :wink: aspon si si trochu oddychla od stereotypu, ze to dobre padne...

@blumka a co ak ani tretie nebude na teba... :grinning:
2. júl 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes bude rušny deň :unamused: žehlenie, balenie na 5 dni, nakup...asi padnem vecer od unavy do postele ako zabita
od 7.30 tu ktosi stale vrta, hlavu mi rozdrapi :confounded:
snad vas este dnes docitam...budete mi chybat do stredy :wink:
2. júl 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame otvorene okno na vetracku, ale to nestiha, takze ked sa 1. budi otvarame balkon... lenze pod oknami mame taku vacsiu cestu a premavaju sa tu autobusy, auta a najhorsie vselijake skutre a motorecky... :angry: len sa modlim... inak my mame biolit do zasuvky a tiez dobre... :wink:

baby, a to tie zehlicky sa akoze rozhodnu, ze teraz sa precistim... bo v mojom navode je, ze raz za mesiac to mam sprevadzkovat... no na ciernom to musi byt uzas, ked sa tam vysype vodny kamen... :angry: :rolling_eyes:
2. júl 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska okolo nas uz 3 den kosia... ale to Vilkovi menej vadi, ako ked sa ja pohybujem po byte, splachujem wcko alebo buchotam riadmi... :sweat_smile:
2. júl 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha veru, pekna zena si
2. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska aaaaa kam ides?
2. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja s tym ratam ze aj tretie bude ockove...to len tak v kutiku duse dufuam :grinning: maju silne geny, no co narobim :grinning: ja by som brala aj stvrte, len mi lekari nedovolia 4 cisaraky :wink:
2. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak juli tiez lepsie svpi vonku aj ked sa kosi a vedla napr. stavaju dom a chlapi tam na seba pokrikuju, stale pocut nejake vrtacky a buchanie zdialky...ako ked spi doma a je tu uplne ticho...terezka ta zas musi mat uplne ticho, ju aj suchot vo vedlajsej izbe zobudi,lebo je zvedava co to je :wink:
2. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku komu sa mozeme s oliv na par dni nastahovat? mm mi volal, ze 6.07 vecer skoci k rodicom, pride dom 11.07, pobali sa a 12.07. leti do holandska, vrati sa 16.07.
2. júl 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif,uff...prid k nam ;)
2. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka co by povedal mm a svokra? :sweat_smile: k nasim nechcem, fajcia, bleee...a...sem tam sa tam pije, no, i ked malinko, ale ja to neuznavam...
2. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @lenica81, no dakujem za pochvaly, az sa hanbiiiim a cervenaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky smajlik tu nie je :dizzy_face:

Aj mi otvarame vetracku, pekne spinkame, no pri zaspavani zatvaram. Predsa len, vtedy je este malo hodin a nechcem, aby ho daky blazon na motorke zobudil. Teraz rano pri pape a zaspinkani sa mi nachvilku rozplackal, ked ktosi tade vrcal :angry: A to ta cesta nie je uplne pri nas, byvame na 6. A presne @lenica81 Aj my sa vzdy zlakneme splachnutia :grinning: Obcas mm pripominam, nech najskor splachuje, a potom otvori dvere, lebo inak David uz kruti pusinku na plac :sweat_smile:

@zoska Tak nech sa ti dnes dari vsetko s prehladom postihat. Juj, ja mam tiez uz zo 6 kosiel, mala by som sa na ne pustit. Ja mam zehlicku. Inak, ja mam tiez Tefal Aquaspeed, tu fialovu. Velmi som spokojna, davam vodu s vodovodu. Ja ale neviem teda, kedy sa "samocisti". Do kelu, a som si uvedomila, ze som ju nedvapnovala. Tam treba dat tu tycinku do octu zriedeneho, vsak? Ako to robite, baby?

@olifcek A ty nemozes ist s mm k rodicom? Aby ste neboli samucke :frowning2: A Holandsko, to ide sluzobne?
2. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze!!! Slovencinarka a "my" s makkym "i" napisem :confounded:
2. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa tu rehlim na sebe. Ja mam zehlicku! Sla som kuknut znacku a medzitym som zabudla, ze mam vetu rozpisanu a znacku som dala do dalsej vety. Kokso, dnes mi posibava tusim :grinning: Aka frajerka, ze aj ja mam zehlicku :grinning:
2. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to bolo dobreee...aj ty mas zehlicku? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, mm by nepovedal nic aj by bol rad zeby som nebola sama doma...len som si teraz uvedomila, ze u nas okrem nas byva este majster, co nam stavia dom...doteraz byval dolu u svokry lebo mala viac miesta ale ako prisiel svokor, tak siel k nam do nasej pracovne... :frowning2: skoda, lebo fakt som to myslela vazne...
2. júl 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Stale mi je z toho trapnosmiesne :grinning: :grinning: :grinning: To ja ked nieco zadrem, tak mi to cely zivot cela rodina pripomina :grinning: :grinning: :grinning: Tu tak dufam nie je :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha stava sa...aspon sme sa zasmiali :grinning: :grinning: :wink:
2. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Jasne :wink: Ja nemam problem bavit sa na sebe :grinning:
2. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ako sme sa vyspali? My nic moc zase kazde dve hodinky hore....to bude podla mna z toho tepla a konecne sme vcera kakali a mali sme to až na chrbte :grinning:

@blumka krasne fotky tete je cela na tatinka....

@lenica81 Vilko je velmo zlatucky krasny chlapec...

@olifcek tesim sa,ze ste to tak pekne zvladli a ze je Olivka v poriadku.....
2. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no ste krasni a vsimla som si na fotke,ze mate aj plienocku a ako ste to zvladli kolko ste boli vo vajicku?
2. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam zehlicku... a tiez taku... teda je to fialova alebo cyklamenova, nieco medzi... :grinning:
2. júl 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze aby som sa zapojila aj ja mam zehlicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 Dakujeme :dizzy_face: Nakoniec to bolo skoro 5 hodin :confused: Bol medzitym aj vonku samozrejme viackrat, tak snad to nevadi, ked bol taky spokojnucky. Plienocku som mu tam nechala po papani, ako som ju mala podlozenu pod nim a zaspinkal. Ta foto je cerstvo po prebudeni, kuka na svet :sweat_smile: Bol trosku veru spoteny na hlavicke, ale nie zasa nejako extremne.

Inak neviem, bravate takto deticky casto vonku? Pacilo sa mi velmi, ako obzera cely svet, zjavne sa mu to tiez velmi pacilo. Co na to chrbatik ale, dnes dam na prechadzku vanicku. Neviem, ci toto len na prilezitosti ako tato vezmem, ked by ho to v kociari nebavilo, alebo mozem aj len tak hocikedy :confused: Co poviete? :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 @blumka Taka zehlicka, to vam je veru fajn. Vsakze?
A potom mam aj mikrovlnku, ruru, pracku, umyvacku... :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 dakujeme... :dizzy_face:
2. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok