• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha neveriiiiiim... :dizzy_face:
2. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Pripravim si fotodokumentaciu a oscanujem manualy :grinning:
2. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja mam taku istu zehlicku ako Ty i farbou x;o) ale netusim, ci sa o nu treba starat, hehe...mm zaplatil predlzenu zaruku a taku, ze ked sa hocico pokazi, bez vahania daju druhu alebo peniaze x;o)

mozno by som mohla ist do noveho mesta nad vahom, ale....to by bolo 10 dni so svokrickou....je super, len tak dlho sme spolu neboli....

@blumka co siii, ja bych neprisla otravovaaat x;o))) ale bude to narocne...asi poprosi niekoho aby mi nakup aspon urobil...

2. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jake otravovanie, mna skor otravuje ze som tu stale sama a na poriadnu debatu nikoho nemam
2. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha take vymozenosti doma mas? eeeejhaaaa :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,

aj my mame brutal hluk z ulice...aj sietky mame ale vlastne su nam naprd,,,a ksok je krizovatka tak ked policajti idu do nej, pustia vzdy hukacky, uplny des a fakt tiedeti asi v tom teple nevedia spat :frowning2:

aj my mam zehlicku :grinning: :grinning: :grinning: tefal neviem aky...lezim pri malom aby spal trochu...samo na prse :angry: ja ho musim na ten ddel naucit , uz som 4 typy skusila a nic :sweat_smile:
2. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jo, a ja neviem, ako to bude tych 10dni, co bude mm prec...x;o((( nakupim polotovary nech mam co papat na obed, a snad sa s oliv dostanem do obchodu....v manduce...chjo...mamina chodi za bratom do nemocky z prace, takze ju asi nebudem otravovat, oco by mal byt uz opat v mochovciach....mam par dni na nejaky plan...kebyze mame velky mrazak, tak pohofa, i pecivo bych tam dala, no mame malicky....asi kamaratku nejaku poprosim o pomoc...
2. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl Ak najdes taky dudlik, daj vediet. David tiez len moj cumlik uznava :grinning: Donedavna si aspon vecer, ked uz bol taky na zaspatie, vzal cumlik. Teraz vypluje a preberie sa trosku, tak som pri nom, kym nezaspinka.
2. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl oliv tiez len s prsom zaspat a dudel? nehroziiii
2. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a na co tam ide tvoj mm na tak dlho?
2. júl 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ja som uz aj s kociarikom bola narychlo v obchode pocas prechadzky, ked to bolo surne :slight_smile: Ludia su mili, aj predavacky, nikto ma nenahanal. Ale chapem, ze to bude zlozite, cele dni sama na Olivku :unamused:
2. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl jaj, sluzobka...a k rodicom....dlho tam nebol...to je i odpoved pre @rivatha
2. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek co budeme robit?
ja musim aj zumbu zrusit, bo pol hodku po zaspani sa maly budi so strasnym placom...mm ho uz nevie osalit z j mama :frowning2: aj ked sa napapa z flasky, po om placi zaspi na prse :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha oliv v kociari bude vrestat, takze len s manducou to bude mozne....ale i tam niekedy zacne byt nevrla, tak musim dat prso, ale to mam paq -1 ruka...no, ale mozno bude dobrucka....ale jo, nevycychnem si ani na chvilku, oliv nevydrzi dlho bezomna...ale v sedacke chvilku jo, takze sa snad v pohode sprchnem, i snad polotovar varit dam...
2. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl asi musime vydrzat i ked je to moc narocne....oliv prebudil alarm z parkoviska, tak hned urobila pusinku, dala som prso, nech sa nepebudi a uz dudluje....
2. júl 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vy ale čmarate jedna radosť :grinning:

@rivatha nebolo nič nebolo :grinning: zaspala som tak tvrdo, že som sa nezobudila na mm štuchnutie :sweat_smile: tak mu treba :grinning:
Davidko je aky fešaaaaaaaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@olifcek ak Ti bude niečo treba tak my s mm veľmi radi prinesieme nakuuuuuuuup alebo hocičo :wink: :wink: :wink:

inač ahojte, bo som sa nepozdravila

a pračku mam aj ja :grinning: ale umyvačku riadu nie ale tak ju veľmi chcem
2. júl 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl Ja som s tiez rozlucila s cvicenim, a to som ani nezacala, len tasku mam zbalenu pre pripad, ze raz pekne zaspi. Aj to sa zobudi po chvili ako tvoj a bojim sa, co by tu s nim mm robil, ked on len prso. Aaale neva, pojdem, ked bude starsi :wink:
@rivatha poslem ti na vyskusanie moje? :grinning: :grinning: :grinning:
@lenica81 a teb vilko lepsie spaval zeeee?
2. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Alebo si objednaj pripadne cosi, to mas bez robotky a nemusis odbiehat, ak by sa nedalo.
2. júl 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 mne sa zda ze maly cez den menej papa a vecer to dohanaju, v noci taha riadne
my hajame na balkone 3x sme boli hore, lebo tie baby sa nebudu normalne rozpravať jedna ziape na druhu :angry: z 3 poschodia debata a tu mi pod balkonom vybliakuju :angry: Gizkaaaaa tie muškaty pravidelne polievaš? bože
@garonka No vidis, my umyvacku mame, no pouzivame ju len po vacsej akcii. Dva taniere po obede sa mi zda hlupe tam nechavat. Mozno to vsak stoji za pokus, skusit, kolko by trvalo, kym ju v bezne dni zaplnime. Ked sa vari, mozno by to bolo raz-dva.
2. júl 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Gizke hodi garonka kvetinac na hlavu tusim :grinning:
2. júl 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj kuchynsky robot mame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@rivatha len ci to nebude horsie...minule som musela po pol hodke bezat domov co sa az zadusal...Martinaj asi 10 min pred koncom a dalsia kamoska tiez bo rocna dcerka do telefonu.."mamiiii poj domoooov"

a to mame ist v septembri na svadbu...to si nevim predstavit ako s babkou vydrzi
@rivatha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zabijem ich prečo sa nerozpravaju normalne na chodniku ale jedna na druhu kričia, a ta baba tu dolu ma ešte hruby hlas :angry:
a inak nas sa tiez stale mika, ked motorky idu, hlasna hudba dovidenoa, to je plac...
2. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok