Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
2. júl 2010

@rivatha neveriiiiiim... 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010

@rivatha ja mam taku istu zehlicku ako Ty i farbou x;o) ale netusim, ci sa o nu treba starat, hehe...mm zaplatil predlzenu zaruku a taku, ze ked sa hocico pokazi, bez vahania daju druhu alebo peniaze x;o)

mozno by som mohla ist do noveho mesta nad vahom, ale....to by bolo 10 dni so svokrickou....je super, len tak dlho sme spolu neboli....

@blumka co siii, ja bych neprisla otravovaaat x;o))) ale bude to narocne...asi poprosi niekoho aby mi nakup aspon urobil...

blumka
2. júl 2010

@olifcek jake otravovanie, mna skor otravuje ze som tu stale sama a na poriadnu debatu nikoho nemam

olifcek
2. júl 2010

@rivatha take vymozenosti doma mas? eeeejhaaaa 😀 😀

matesl
2. júl 2010

caute kocky,

aj my mame brutal hluk z ulice...aj sietky mame ale vlastne su nam naprd,,,a ksok je krizovatka tak ked policajti idu do nej, pustia vzdy hukacky, uplny des a fakt tiedeti asi v tom teple nevedia spat ☹

aj my mam zehlicku 😀 😀 😀 tefal neviem aky...lezim pri malom aby spal trochu...samo na prse 😠 ja ho musim na ten ddel naucit , uz som 4 typy skusila a nic 😅

olifcek
2. júl 2010

@blumka jo, a ja neviem, ako to bude tych 10dni, co bude mm prec...x;o((( nakupim polotovary nech mam co papat na obed, a snad sa s oliv dostanem do obchodu....v manduce...chjo...mamina chodi za bratom do nemocky z prace, takze ju asi nebudem otravovat, oco by mal byt uz opat v mochovciach....mam par dni na nejaky plan...kebyze mame velky mrazak, tak pohofa, i pecivo bych tam dala, no mame malicky....asi kamaratku nejaku poprosim o pomoc...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010

@matesl oliv tiez len s prsom zaspat a dudel? nehroziiii

matesl
2. júl 2010

@olifcek a na co tam ide tvoj mm na tak dlho?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010

@matesl jaj, sluzobka...a k rodicom....dlho tam nebol...to je i odpoved pre @rivatha

matesl
2. júl 2010

@olifcek co budeme robit?
ja musim aj zumbu zrusit, bo pol hodku po zaspani sa maly budi so strasnym placom...mm ho uz nevie osalit z j mama ☹ aj ked sa napapa z flasky, po om placi zaspi na prse ☹ ☹ ☹

olifcek
2. júl 2010

@rivatha oliv v kociari bude vrestat, takze len s manducou to bude mozne....ale i tam niekedy zacne byt nevrla, tak musim dat prso, ale to mam paq -1 ruka...no, ale mozno bude dobrucka....ale jo, nevycychnem si ani na chvilku, oliv nevydrzi dlho bezomna...ale v sedacke chvilku jo, takze sa snad v pohode sprchnem, i snad polotovar varit dam...

olifcek
2. júl 2010

@matesl asi musime vydrzat i ked je to moc narocne....oliv prebudil alarm z parkoviska, tak hned urobila pusinku, dala som prso, nech sa nepebudi a uz dudluje....

garonka
2. júl 2010

jej vy ale čmarate jedna radosť 😀

@rivatha nebolo nič nebolo 😀 zaspala som tak tvrdo, že som sa nezobudila na mm štuchnutie 😅 tak mu treba 😀
Davidko je aky fešaaaaaaaaak 😵 😵 😵 😵

@olifcek ak Ti bude niečo treba tak my s mm veľmi radi prinesieme nakuuuuuuuup alebo hocičo 😉 😉 😉

inač ahojte, bo som sa nepozdravila

a pračku mam aj ja 😀 ale umyvačku riadu nie ale tak ju veľmi chcem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
2. júl 2010

@rivatha poslem ti na vyskusanie moje? 😀 😀 😀

matesl
2. júl 2010

@lenica81 a teb vilko lepsie spaval zeeee?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
2. júl 2010

@katina2209 mne sa zda ze maly cez den menej papa a vecer to dohanaju, v noci taha riadne

garonka
2. júl 2010

my hajame na balkone 3x sme boli hore, lebo tie baby sa nebudu normalne rozpravať jedna ziape na druhu 😠 z 3 poschodia debata a tu mi pod balkonom vybliakuju 😠 Gizkaaaaa tie muškaty pravidelne polievaš? bože

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. júl 2010

@rivatha aj kuchynsky robot mame 😀 😀 😀 😀

matesl
2. júl 2010

@rivatha len ci to nebude horsie...minule som musela po pol hodke bezat domov co sa az zadusal...Martinaj asi 10 min pred koncom a dalsia kamoska tiez bo rocna dcerka do telefonu.."mamiiii poj domoooov"

a to mame ist v septembri na svadbu...to si nevim predstavit ako s babkou vydrzi

garonka
2. júl 2010

@rivatha 😀 😀 😀 😀 zabijem ich prečo sa nerozpravaju normalne na chodniku ale jedna na druhu kričia, a ta baba tu dolu ma ešte hruby hlas 😠

matesl
2. júl 2010

a inak nas sa tiez stale mika, ked motorky idu, hlasna hudba dovidenoa, to je plac...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre