• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka ....vidíš a mne ten môj mm štedrák nechce :angry:
8. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka super, a potom budem na internete od rána do večera :grinning:
8. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, az sa toho bojim, ked si sadne...ale ako vravim, prepadne paq dopredu :grinning: nedavame ju na brusko...este nesmieme kvoli operacii...ale lozila tak ako mala Viki u @zucana...s tym, ze ked sa jej nechcelo, pretocila sa na chrbatik, opacne to este neslo...

8. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych varila, zboznujem to...len pri oliv to moc nejde...x;o(
8. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja zas radšej vypekám koláče...také všelijaké :grinning:
8. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 @zucana jaaaj, tak toho som videla..a to stoji tak malo penazi????? :confused:
8. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja zasa vacsinou vecer varim, ked David zaspinka. A na dva dni prevazne :slight_smile: Obcas sa da aj cez den, ked ma drobcek fajn naladu a vydrzi vo vajicku sa hrat :slight_smile:
8. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ked bude uz fit po operacii das ju na brusko, zacne sa ti plazit, potom sa da na styri a z tej polohy si sadne sama ked bude dostatocne pevna...skor posadzovat nema zmysel, babo sa aj tak same neudrzi, prepadne bud dopredu a udrie si hlavu alebo dozadu :wink:

ja tiez rada varim ale musim mat na to cas a hlavne sa mi nesmie pod nohami nik motat...a teraz sa motaju stale..jedine v nedelu nie ked je mm doma
@jaja32 ja kolace moc neviem, ale ked sa bude dat, rada sa budem ucit x;o))

inak milujem ryby, ved...ako spravne dieta oca rybara, ze? aaaa pstruh je asi najlepsia mnamkaaaa, paq i zubac x;o)
@rivatha i ja som v noci chcela sprchunormalnu dat, ale oliv si ma uz druhu noc strazi...ani na wc nestiham a uz je hore, hech
8. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Chcemeeee :slight_smile: Som zvedava, co odpisu. Potom len polistujeme a mame zoznam receptov a inspiracie na cely tyzden :slight_smile: A povyberame aj tie, co sme tu popisali uz. Hmm, aj ked, to by bolo narocne asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@blumka jj, ja ju neposadzam xo) sama sa vytiahne a drzi a drzi...ale paq s aunavi, tak chce ist viac vpred a to uz sa predkloni na rucicky hehe
@jaja32 ja zas ne...moja mamina pecie nenormalne..to po nej nemam zdedene :grinning:

ja varim ked su deti hore, lebo ked spia, tak nechcem trieskat hrncami...ale vacsinou su to take rychlovky..alebo si vecer pred tym popripravujem ked sa mi chce...len, mne uz terezka aj co to pomoze a hlavne ked varim tak ona zabava juli
@olifcek ved preto je to riziko, nechat tak sediet...aj juli sa tak vie vytiahnut a potom pada kade tade... :grinning:
8. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha niekedy aj ja večer, mňa hnevá, keď mi tu svokor pobehuje a búcha, keď malá spinká, tak sa snažím všetko robiť, keď je malá hore, nech si aj on uvedomí, že spinká, tak už žiadny treskot (hlavne večer)...nedarí sa moc, jemu to je šumafuk ... :angry:
8. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiezs velmi rada aj peciem. Len teraz nie je tolko casu, ako predtym. A este nemozem, lebo mm cvici vela, tak nejdem robit zlobu :grinning: Ale nevadi, aj tak ma to bavi. A rada oblizujem misky po vsetkom sladkom :grinning:
8. júl 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Tsss, to je blbe. Tak ho upozornite. Ja pozatvaram dvere, ked varim a snazim sa nebuchotat :wink:
8. júl 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha včera som upozornila, dnes urobil to isté...nemá to zmysel
8. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 to keby si pocula ako sa u nas trieska..teraz je u svokry na prazdninach neter 14 rocna...no jasne poznate to, puberta nevie pouzivat klucky a zasadne sa s druhym clovekom rozprava cez tri izby cize musi jacat :sweat_smile: vsetko pocut hore...a terezka je taka zvedavka, trosku viac hluku a uz je ako svist, vystrci hlavu a mamka coto? no daj ju spat v takom hluku
8. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja mozem tiez upozornovat...akurat dnes mm pisal svojej mame na skype, ze nech na misku dozrie nech netrieska, nech ju stale upozornuje a svokra ze ano...a ako s nou dopisla, miska sla von a co myslite co urobila? tresla dverami tak ze som na stolicke podskocila
8. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka je to hrozné :angry: napr. včera večer bol celý čas zatvorený vo svojej izbe...a vyšiel až keď som malú uložila spinkať...lebo on práve vtedy musel ísť večerať. Ja som tu mala 11-ročného synovca a našťastie si dal povedať a bol potichúčku, keď bolo treba, vedel, že keď bude malá spinkať, môžeme sa dlhšie hrať karty :slight_smile:
8. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera tu bola mamka a vravi...olivka ja by som Ta napapala a poriadne, len je tu mama, kricala by na mna, tak nemozem....Tvoja mamka v troch mesiacoch papala strapacky s kapustou a tu je....v pol roku kilo bananov a nic sa jej nestalo...a Tebe len mliecko stale dava a trosku vyzivky...

njn...len sa potvrdzuje, ze olivku s mamkou nechat nemozem ani keby sa neviem co dialo...lebo to by soms a vratila, a oliv by sedela podopreta vankusmi, dudlikovala cumel, najedena by bola niecim tuhym a kto vie, co este...
8. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no, včera Natálka spinkala za celý deň 4 hod. a teraz už po hodine vyspevuje v postieľke...asi sa teší na stretko s Andrea2603 a jej najmladšou :slight_smile: , to aby náhodou to stretko neprespala :slight_smile:
8. júl 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ale mam pocit, ze je otazkou par ndi, ked s aoliv na brusko otoci...uz sa hra prevazne na boku....nebavi ju hrazdicka, ale ohryza knizocky, pekne na boku a pozera po dalsich hrackach...nozicky ma tak ako ma mat, ked sa bude chciet pretocit :dizzy_face:
8. júl 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hmmm, tak ty si teda bola papkáč :grinning:
8. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a myslis ze aj napriek tvojmu zakazu by to urobila...lebo moja svokra tiez niekedy ma ine nazory ako ja ale len si ich hovori, nic neurobi
..nám sa včera podarilo pretočiť z bruška na chrbátik..... náhoda, ale fajná :slight_smile:
@blumka jo, urobila a nepovedala mi o tom...mamine sme olivku len raz nechali, mala asi dva mesiace...prisli sme dom, a mala cumel v puse :frowning2:
8. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hmm...a potom sa babky cuduju ze im nechcem davat deti...ja Terezku tiez uz dolu nenosim, len ak si po nu svokra pride sama alebo sa vyslovene mala dolu pyta...vacsinu casu co tam je len pozera telku :unamused:
8. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To je skoda, ze ti takto robi :frowning2: To potom sa bojis aj odbehnut na WCko, hoci je s nou :unamused:

@blumka @jaja32 To je na prd taketo veci, ked cloveka cely den otravuju :unamused: Tak jedine uz opakovat, opakovat, mozno im to dopne niekedy. Alebo buchat, ked zaspia oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. júl 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok