• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana Mamina ma problemy so stitkou? :pensive:
14. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aha..bo ta nasa neter, to mala vzdy len okolo pusky...no tak neviem, uz
@olifcek, sak z jedne vyzivy sa nestriela...len fakt sa nemame kde ponahlat, sak su tie nase deti na svete len pol roka, vsetko maju pred sebou. teraz nam je luto ze nieco este nie je a potom budeme plakat ze preco radsej nemaju znova len pol roka a nelezia :grinning:
@rivatha jaaaj, a ja koza som to vyutierala....
@blumka jj, ved to, ze ja sa neponahlam...a prekvapila ma ta vyzivka....aspon viem, ze musim naozaj vsetuuucko citat...hlavna vec, ze pri ovku i zvysnych dvoch som kukla komplet zlozenie...nevadi, tak to malo byt...a preco? aby som si vsetuuucko overovala x;o)

a veru, kazdy, i lekari mi hovoria, ze ma oliv sibalsky kukuc, a ze je velmi ziva, ze sa mam na co tesit, az zacne lozit a chodit x;o) tak som zvedavaaaa :slight_smile:
14. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, pocujte. Vy mate na FB skoro vsetky dve mena... Ste si nechali aj svoje rodne, ci len kvoli tomu, aby vas mohli vyhladat aj stari znami tam mate rodne priezvisko? Som moc zvedava, viem :confused:
14. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Nevadiiii, ved este sa ti podari, co to z tej vodicky nahonobit :grinning:
14. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no mna nenajde nik, okrem vas tu x;oDDDD
14. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a mam to niekde skladovat? tu svatenu vodu? x;) a na co potom pouzit? na pokropenie jedla napriklad? x;oD
14. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja kvoli starym znamym...mam muzove priezvisko inak..sak by sa mi to moje dlhanske meno nezmestiilo nikde potom :grinning:
14. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To viem, slecna farebna :grinning:

Ozi, skoro som zabudla, @zucana , krasne fotocky. Mala ma nadherne ocicka. A podoba sa mi na teba a tvoju maminku podla fotiek :dizzy_face:
14. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Veru, ja som tiez tak uvazovala, ze kto bude potom do vsetky tlaciv a kade-tade vypisovat :grinning:

@olifcek Ja neviem, asi do PET flias to treba davat, nie? :confused: Vyuzite mas podla mna univerzalne, podla kreativity! :sunglasses:
14. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: :grinning:

mozno by nam mohla @zucana zistit u svokrusi, ze kam s tou svatenou vodou, hm?
14. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze oliv sa mi totalne poti....ma kvapky potu na hlavicke, mokry cely vankus pod nou a casto pije....x;o(((
14. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, probleem..som vypisovala vcera jedno tlacivo a ledva mi tam slo vojst meno julinkine prve meno juliana, nieze este druhe katarina.... :sweat_smile: :confused:
14. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Veru, mozno ma svokra nejake vhodnejsie nadobky :grinning: Mozno sa to da aj sterilizovat ako dzusik, no ktohovie. Nie sme este take proficky, musime si priznat :pensive:

David sa potil vcera viacej. No pri papani mu vzdy take kropajky vystupia. Naaaale, sak mozno aj to je posvatne :confused:
14. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej budem davat vlhcenu utierku na hlavicku asi
14. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha juli mala na kupku pot azna mihalniciach :confused: :grinning:
14. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha x;o))))))))))))))))))))

inak Ty si sa pytala na plienky? Oliv ma stale dost mokre a dnesna bola neskutocne tazka....snad taku ani nemala...
14. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Obe mena budu kocky pouzivat? Vsade sa to potom pise takto? Viem, ze ked daju take nejake moderne meno, ze pri krste sa dava este jedno kvoli patronovi, a to sa nepouziva vacsinou. Ale vase baby budu pisat asi obe mienka, vsak? :slight_smile:
14. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dokedy pride reakcia z vyzivky, ak by nahodou? x;o) zatial nic x;O)
14. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, my to nemame akoze pri krste dane...my sme im to poamerictili :grinning: sa nam to smm pacilo ked ma niekto dve mena krstne :wink:
14. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka do avionu :slight_smile:
14. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebyze mam auto, idem do obchodaku, takto kym byc sa tam dostala, by sme sa roztopili s oliv :sweat_smile:

alebo autosedacku, tak zavolam taxik, alebo kamosa, ci kamosku a sli by sme...x;O) smola, co uz :sweat_smile:
14. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To nem ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ked sme uz pri plienkach, my sme vcera asi prvykrat v historii nekakali vobec :confused: :fearful: Az dneska dobeda. Prdkat prdkal, tak zapcha to nebola. A pocikane mava tusim dost. Kedysi pil v teple viacej ako napriklad vcera, nerozumiem. Ale vsak kym cika, tak je dobre :slight_smile:

@blumka Hej, pekne to znie :slight_smile: Ale oslovujete len prvym, ci aj druhe obcas pouzijete? :slight_smile:
14. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mi už hajáme, máme navarené :slight_smile: dnes Natálka spinkala do piatej a potom nie a nie zaspať, tak som jej dala knižočku do ruky a asi som zadriemala, lebo som ju našla krížom cez mm posteľ s knižkou na hlave a spinkala. Tak sme spinkali až do deviatej...samozrejme suseda začala pred domom kosiť...to kosačka ako traktor vrčala.
@blumka čítam tu o príkrmoch...je lepšie dať najskôr zemiačik , lebo mrkvička je sladká nech si nezvyká hneď zo začiatku? alebo to je šuma fuk?
@olifcek ešte som nikdy nepoužila tie podložky pod bábo, len tu som o tom počula...kde to dostať kúpiť?
14. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 ahaaa :slight_smile: to, vcera sme tam boli 4 hodky, dnes neviem co urobime :(
@olifcek Hmm, zasa taka vyhra uplne neviem, ci to je. Mne lekarka vravela, nech co najmenej chodim, najma kym bol malinky. Ze tam je klima, ziadne vetranie a ze sa tak velmi laho siria bacily a choroby od vymyslu sveta. A kym je slaba imunita... No ale uz boli ockovania, mozno to nevadi tolko. Ten chladok tam je fajnovy veru. Ja by som tam presedela aj cely den pri nejakych nealko miesanych napojoch :slight_smile:
@jaja32 V drogerii. Jednorazove podlozky pod babatko :slight_smile: Fixies viem, ze robi, ja mam z DMky tie Babylove.
14. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my sme včera tiež menej papkali... potvorka nechcela mliečko ale vodičku pila. Našťastie jej zachutila a vypije aj 70 ml za deň
@blumka aj ja planujem tak do 7, mesiaca skusit... som zvedava, ako tie nase deti budu papat :slight_smile:
@jaja32 kupis v lekarni i v drogerke :wink:
14. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha super ďakujem... nepoužívaš ty náhodou aj plienky babylove?
14. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok