• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik 3dni ma byt okolo 23 stupnov, paq to zase pojde hore nad 30
21. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale spalňu mame malu :grinning: posteľ je obrovska :grinning:

to je fotka spred dvoch rokov
@maculik akurat v sobotu sa ma prechodne pokazit... :frowning2:
21. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek trochu ale rozpravame sa ale furt do mm rypnem kde bol v sobotu rano , nepovie :pensive:
21. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek heh vy mate aspon tu izbu este k dobru :wink:
@garonka na chodbe nic nemame :unamused:
nooo v spalni mame postel, 2 skrine a komodu, uz sa tam nevojde nic...este za dverami je zehliaca doska... , v detskej je postielka, valenda kde spim, prebal. pult, kniznica, velka skrina, pisaci stol, stolicka. 2 kose na pradlo, kos na plienky a vajicko do auta.....a v obyvacke je to co ste videli na fotke, okrem jedal. stola agauca a stolika este Nelkine kralostvo plus kocik v chodbe a lehatko, ktore nevidiet
takzeeee koniec sme plní :grinning:
21. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska fuhaaaaaaaaaa veľa veľa :grinning:

my v spalni mame len posteľ, postielku, komodu a lampu to je všetko lebo kvôli tomu hangaru nevojde sem nič
21. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ufff 2garsonka, tak to mozem byt asi rada, uvzujete o stahovani?
@maculik v sobotu ma byt okolo 25 a prsat vraj cely den, v nedelu ma byt chladnejsie 19-23 a potom neviem asi zase pojde pomaly teplota hore...
21. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska neni k dobruuuu, je malicka...je tam uz postel, i stolik s PC...cize vela miesta neostane...oliv ma itak veci v obyvacke, lebo tu travime cas pocas dna...
21. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ahaaa no tak uz len tych susedov vystahovat :wink:
no my mame malo miesta lebo sme v deskej nechali "pracovnu"- stol stolicka a kniznica, ale co stym ked je to na mieru robene....ta jedna izba nam chyba...no ale odteraz si spomenbiem na lenicu ked bude mm nadavat ze je tu malo miesta :grinning:

inaak neli spi od 11.20 :confused: betarka, dospava noc
21. júl 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska este ich par rokov nechame, kym nesplatime tento x;ODD
21. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame 3 izby a zmestime sa pekne. Ak bude treba, este mame miesto v chodbe na 1 velku vstavanu skinu :slight_smile: Ked kupime postel do detskej, malo by to aj tak vsetko vojst. Stahovat sa neplanujeme :slight_smile:
21. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak babky, videli ste v nedelu ten rozhovor s MUDr. Jonasom na TA3? Citam tu teraz temu o nom, zbezne. Ze ak by sme neskor do paru dievcatko chceli "poistit" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha o com to?
21. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek On robi vypocty pre vhodny termin pocatia (napr. pary, ktorym sa dlho nedari), pre pohlavie dietatka, aj pre dobry priebeh tehotenstva aj porodu atd. Vraj to na 99% plati :confused:
21. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a ked to nevyjde? da sa reklamovat? x;oD
21. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Myslim, ze pri pohlavi, ak nevyjde nahodou, vrati poplatok :wink: Ale to je vraj posledna podstatna vec, dolezitejsia je vraj dobra zivotaschopnost babatka a aj uspesne snazenie :slight_smile: Tieto terminy rata tiez, Vsak zdravie je najdolezitejsie, vsetci vieme, len ma to zaujalo, tak skusim cosi postudovat o nom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha isteze je zdravie to NAAAj..ale uz ked je jasne, ze bude zdraveeee, tak sa i o pohlavie mozeme zaujimat, neeee? x;))
21. júl 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To jo. Neviem, ako to moze fungovat a zatial teda tieto finty nepotrebujeme, hihi, ale je to zaujimave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala mi sestričkaaaaaaa, že včera mi zabudla povedať aby som si nemyslela, že prečo až v oktobri mame prísť tak oni tu dva mesiace nebudu, doktorka ide do Ameriky za dceruškou :angry:
ale dali aspoň vedieť :grinning:
21. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ak mozem odporucit...pod k lekarke, kam prechadzame imy...Dr. Vojtkova Dana, pracovala par rokov v nemocke na JISke....
21. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ešte uvažujem tu nad jednou ta ošetruje i bratove deti ale neviem neviem lebo z tej našej taky divny pocit mam
21. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ideme na neurologiu, rano skoro vypadnuť a tak ku svokre ma rajbne :angry:
21. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nejaku malu digi kuchynsku vahu mi viete odporucit? len nie drahuu....chcem to kvoli pape pre oliv...nech masko odvazim a i ine...
21. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aspo ti mohli povedat vcera ako sa veci maju, ved keby Tobimu nieco bolo tak kam pojdes, kto ju zastupuje? boze toto je za pristup :rolling_eyes:
a co k svokre? ved si pisala ze tam uz dlhsie napachnes a zajtra ides?
21. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek veru veru..uz si nej nechcela....isto nie tak skoro
21. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ani som sa nezmohla na slovo a ona veselo, že vedľa robí ich kolegynka tak ak niečo zajdete tam, bože

nechcem tam ísť ale robia okna, mamina robí do večera tak musím k nej viem že budeme s tobim tam bojovať on tam nevie spať a ku tomu ešte maju maleho 14ročneho psa ratlíka ten deti nema rad a furt breše :angry:
21. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som dostala od ocovej sestry takuto....som s nou vcelku spokojna, váži dobre, pouzivam ju hlavne pri peceni a ja peciem 1-2krat do mesiaca....
vdaka tebe som aspon zistila kolko stála, a cena teda nízka celkom...zn. momert- nepoznam ju, mam len tuto vahu tej znacky ale sluzi dobre
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detail/4193_Elektronicka-kuchynska-vaha-sklo-3kg
21. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to ma najviac štve, že nemam kam ísť, mamina je v robote, sestra s nami nekomunikuje, bracho je v blave a všetky kamošky mam v dedine odkiaľ pochadzam
ale vyriešim to asi tak, že nakoniec sa vtrepem k mamine a budem tam s tobim sama hoci oco tam je ale čo už :unamused:
21. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka fuuu tak pevne nervy zajtra :unamused:
21. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok