Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
30. júl 2010

Ale vam muselo byt dobre🙂 maminka mo novy uces-) a deturence pekne podrastli🙂

@zucana, k tomu lepku, vraj treba po lyzicke - napr. hodit krupicu do polievocky alebo zeleniky a tak dalej...Mylsim, ze to bola tuto latvia, co mi to hovorila, ked som uz hladala u kazdeho info ako s jeho zavadzanim🙂

svetlankat
30. júl 2010

Caute babenky, my sme uz spat,
@olifcek od stihlosti este daleko,
@blumka ty ked nemas 38 tak ja zjem varechu, jasne ze nie taku tu cinsku, ale normalnu UK.

Baby stretko krasne, kosicanky uz aj my by sme mohli.

svetlankat
30. júl 2010

@ssstanka vitaj a drzim palceky

blumka
30. júl 2010

@svetlankat asi budes musiet polovicu varechy zjest, lebo hore mam sice 38 ale dolu neeee... 😀

maminnka
30. júl 2010

@laxity ty si dobra, ze si spoznala Nataly na tej fotke!

maminnka
30. júl 2010

@laxity @lenica81 @njonja dakujem za pochvalu ucesu, som prekvapena, ze ste si to vsimli 🙂

suzon78
30. júl 2010

Ahojte babky...
úúžasné fotky, stretko muselo byť super, aspoň ste trošku vypadli z každodennej rutiny. No, ale to ste teda naozaj museli byť stredobodom pozornosti 😉 toľko mamičiek a detičiek sa pokope, tak často nevidííí 😵 , joj keby som mohla, hneď by som sa pridala. Detičky už máte riadne veľké, to snáď už ani nie je pravda, ako to strašne rýchlo letí, ako by to bolo len nedávno, čo sme si dávali prvé foto z pôrodnice našich maličkých pokladov sen na koníka.
Inak väčšinu z Vás som spoznala na foto 😉 , len neviem kto je hnedovlasá maminka v modrom tričku a maminka v žltom tričku s okuliarikmi?

My máme už tretí deň s príkrmom za sebou, začali sme zemiačikom, prvý deň spapala 40g včera 55g a dnes len 39g. No ale včera bola zlatá, tak otvárala pusku, veľmi jej to chutilo. Dnes však bola dáka mrzutá, nemala veľký záujem, tak som ju nenútila, som zvedavá zajtra. Ale sa mi to "lyžičkovanie" veľmi páááči a malej tiež, je to jednoduchšie pre ňu, ako ťahať z cumľa 😉

suzon78
30. júl 2010

bolo Vás osem? Dobre som spočítala? 😉

lenica81
30. júl 2010

@suzon78 zlte saty a okuliare... alex... ale to modre tricko aj ja vaham... dorotka zeby... 😕

matesl
30. júl 2010

ahojte babulky,

hlasim sa spat v civilizacii 😉
kukla som akurat stranu dozadu, tesim ze ste maôi stretko, fesandy ste vsetky a deturence uz ake velike.
my sme sa mali na chate dobre, Risko mal stale niekoho okolo seba tak bol uzasnuty a spokojny, este ostavam tyzden u rodicov a uz potom tvrda realita v panelakovom byte na sidlisku...len ja a Risko 😅

zhrnte co nove, asi aj pre @gari, ako citam tiez nedocita 50 stran co ste pisali 😀

matesl
30. júl 2010

@blumka a odbocim asi od vasej temy, pytala som sa na tie ribezle aj tety dr. - strykovej manzelky a mala si blumi pravdu, ze alergen to je toiez...az po roku davat 😉

matesl
30. júl 2010

@suzon78 a som rada ze uz aj teba tu vidim obcas 😉 a tesim sa ze malinka je OK, co som este pred tyzdnom citala, ze tvoja dr ju berie ako zdrave babo..to ma tesi

matesl
30. júl 2010

@maminnka si bola u kadernika tesne pred tym? kocica je z teba veru 😉

maminnka
30. júl 2010

@matesl dva dni pred stretkom 🙂 ale je to nahoda, uz som sa tam chystala 2 mesice

laxity
30. júl 2010

@maminnka tak darmo je to Natálka 😀

blumka
30. júl 2010

@matesl 😉

maculik
30. júl 2010

Ahojte 🙂
Jeeej, pozeram, ze stretko zase malo bohatu ucast, super fotky a ake fesandy su vsetky 🙂 Muselo byt dobre, juj, zavidim vam, ze sa takto mozete stretavat..

my sme dnes pokracovali s kalerabikom a zemiakom, celkom chutilo, spapal skoro 100ml, to som u Adelky nepoznala. Zajtra dame tekvicu, ale to je taka biela, vyzera ako cukina trosku, taku mozem? Lebo ja som myslela, ze tekvica je oranzova 😅

a bola som dnes u kader., mama zatial bola s detmi, tak konecne zase vyzeram upravene, len keby som sa tak aj budila kazde rano 😎 😀

@matesl no veru ja som tiez vzdala docitavanie, teraz od nasich nakuknem vzdy az vecer a nemam sancu 😝 😉

blumka
30. júl 2010

@maculik mozes, ja ju tiez idem zajtra dat 😉

olifcek
30. júl 2010

inak...vcera ako som vybrala zajacika, hodila som do vyvaru zeleninku a okorenila, teraz papam, mnam...len skoda, ze nmi az po okoreneni napadlo, ze som Olivke vyvar do treningoveho hrnceka mohla dat, joooj

olifcek
30. júl 2010

@olifcek aku zeleninku si uz davala?

olifcek
30. júl 2010

@zucana uz mam mixeriiiiiiiiiik

olifcek
30. júl 2010

@blumka aku zeleninku si uz davala?

blumka
30. júl 2010

@olifcek schiza? 😀
mrkvu, zemiak, kalerab, petrzlen

olifcek
30. júl 2010

@blumka jo, nik somnou nepise, tak si vystacim sama 😀

lenica81
30. júl 2010

@olifcek jak s tymi zabami...

olifcek
30. júl 2010

@lenica81 idem zistit u kolegov...ked nic, tak poprosim Vaaaas...ked to idete na sk?

maminnka
30. júl 2010

@olifcek moja, velmi ma to mrzi, ale presla som 7 lekarni v BA, ale ten repelent nikde nemaju. Ze uz sa neobjednava, je to sezonny tovar. Mrzi ma to, ze som slubila a neviem to dodrzat. Mozem Ti ponuknut ten, co mme my, je oranzovy, samozrejme, este zabaleny.

olifcek
30. júl 2010

@maminnka neva, my s mm pochodime i tu este...pojdeme i tam, kde vraveli, ze zajtra objednaju...v jednej lekarni mi vraveli, ze v exisporte pri pokladni to maju...my mam jeden, sme kupili, hnedy, paq uz mali len modry, ten som nechcela, ale ked, tak uz vezmem i to....

dakujem za info

lenica81
30. júl 2010

@olifcek na sk... 😕 my sme a aj budeme na sk... 😀 ja dojdem do ke uz 7., ale zuci spominala, ze mm jej dojde neskor... a moj mm potom opat zavita do ke 20. ...

lenica81
30. júl 2010

@maminnka ja som bola min. tyzden v technopole a uz mala len zopar v gumicke stiahnutych... som vzala 2... mi treba teraz na dovcu, ked bude stale vonku, nech ho cosi nedokuse a v noci keby bolo teplejsie... co asi az tak nebude... 😅 na liptove...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre