• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 jak tam robis ladovu? :confused:
13. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka dobruuuuuuuuu

aj ja už idem, zajtra ide mm do práce tak od 13h. zápasím sama, dobruuuu :slight_smile:
13. aug 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka bruuu
ja cakam kedy mm vylezie od terezky aby som sa mohla ist osprchovat a tiez pojdem..dnes spim pri Tete, potrebujem si nadspat noc, kedze pravdepodobne zajtra nebudeme dobre spat, kedze budeme vsetci 4 v jednej izbe... :grinning:
@jaja32 nechood, povedz jak robis tu ladovu :wink:
@blumka treba kúpiť náplne...to je tuším také najnovšie. Je to mňamka, zalieva sa studenou vodou.
13. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 aha..ale do pohara das este lad, hej? a potom nechas kvapcat tu napln? a vy ste miesto ladu dali zmrzku? to moze byt fajne
13. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim ist, Oliv jaciiiii....tricka som zatial informovala babu,ale poslem ich, ked Oliv zaspi skor ako ja, ak ee, tak hned raaaaano, itak este cakam, kym mi da odpoved jednu x;o))

tak bruuu noc, baby
13. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka normálne som bola v kuchyni pozrieť ako sa to volá .....cappuccino ice
13. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 dakovala :dizzy_face: kupim a spravim...nech len furt mm na tom nerobi kavu ale aj jaaaa :wink:
jeeeej, aj mi odpisala ta baba s trickami, ze do stredy mam cas, takze sorry, ak som tlacila, ale zmenila sa uzavierkaaaaa

cize kto chce, moze doplniiiiiit

docitam jutrew, uz musiiim
13. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek bruuu, ja idem asi mm zobudit :sweat_smile: :grinning:
@blumka najskôr biela zložka a potom hnedá, kocky ľadu, ale my také nemáme, dala som kofilovú zmrzku
@blumka vidíš, aj ty si pochutíš. Môj mm nemusí kávu, ale túto vypil
13. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka utekaj zobudiť....brúúúú
13. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 my radi taku ladovu..svokra obcas spravi a posle nam hore :dizzy_face:
13. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak ste vsetky zdrhli :grinning:
13. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, roman riadny je tu od rana :grinning: Ale prebehla som vas :slight_smile:
Vigantol davame aj my 2 kvapky denne, mm mi to zauzival po kupkani pre kojenim v posteli, lebo ja som cez den vzdy zabudla a furt tu flasticka cely den strasila :sweat_smile:
A uz viac neviem, co som chcela :grinning:

Jaj, kupila som dnes drahociznu bio mrkvu a bio zemiaciky, ideme asi zajtra na to :sunglasses: Este nie som rozhodnuta, prisla som aj po radu, co vy na to poviete... Zajtra bude mat David presne 5,5 mesiacov, lekarka kazala zacato o tyzden, ale premyslam, ze zacneme, lebo tie mnozstva su aj tak zatial malicke, kedze po jednej lyzicke mame davat. Myslite, ze to moze nejako vadit? Je vazny dovod, preco by som mala pockat tie 2 tyzdne? Lebo mam pocit, ze obcas rychlo vsetko mliecko vycucka cez den (ale zasa nie vzdy), ze sa uz vela hybe a vecer nervoznejsie papa. Dokazala som ho dnes utisit spevom vecer, mozno to su "len" zubky, ale co ak nie, hmm. No a cez tyzden by som nerada bez mm zacinala :slight_smile:

No a ozi, dnes sme zdokonalili stvornozkovanie :dizzy_face: Uz to bol nielen jeden pohyb vpred, ale zo 2 ci 3. Taky chutnucky je, ako to skusa a opatrne sa posunie :dizzy_face: Akoze lozi nam uz cez celu obyvacku, lebo vsade je to zaujimavejsie ako na koberceku, ale tieto drobne lozive zaciatku su krasne, ked zacne chodit, tak sa asi pokakam z toho :dizzy_face: :grinning:
13. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Ja tu som na skok, bujaka! :grinning:
13. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha jeeej, sikulak malinky. mate doma zive video, ako kazda z nas, ale u vas sa zacal obraz aj hybat. U nas este nie. :grinning:
Podla mna kludne mozte zacat s prikrmom, 5,5 mesiaca uz je ok. Hlavne ze budete kludnucky a spokojnucky. Dufam. Uskodit to urcite nemoze
13. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha no, ja myslim ze tie dva respektive tyzden hore dole...ved ako sama pises, prvy tyzden ti mozno zje po 2-3 lyzicky a aj tak sa mozno rozpapa az po 6. mesiaci...
nie som odbornik ale asi traviaci system 5,5 mesacneho a 6 mesacneho je taky isty a asi ide aj o to ci on javi zaujem o to jedlo, lebo su aj take deti, ktorym mozes v 6. mesiaci dat ale oni nechcu..tak su na mliecku aj do 8. mesiaca :wink:
13. aug 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka kludne pod, ale mame uz len jedno miesto v uate, takze tobi vedla mna a ty do kufra :grinning:
@blumka tak to budete mat o zabavu postarane
13. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat Haha, neboj rozbybe sa aj u vas :slight_smile: Zatial je to taky spomaleny film, co sa lozenia tyka, ale tak to ma byt. Poponahlal sa, no co s nim narobime. Nepriviazeme :grinning:
13. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat no ja sa tesim lebo okrem mojho braska som ich dlho nevidela...a sestrenicin maly je o tyzden starsi od terezky a jeden bratranec ma 3 dcerky, najstarsia ma 3, stredna 2 a najmladsia je o 2 tyzdne starsia od Juli..a este jeden bratranec ma 4 rocneho synceka :dizzy_face: a to sme taka partia co sme vzdy vsetci sa nasackovali ku babke naraz na prazdniny :grinning:
13. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka To je pravda, tiez si myslim, ze uskodit by som mu nemala, ved chcem pre neho to najlepsie, preto premyslam, ze uz mu to asi treba zacat pridavat, nech ma potom nezie aj s topankami zrazu :grinning: Ja som len neratala s touto verziou :sweat_smile: Proste som si to v hlave tak usporiadala, ze v 6 mesiaci mrkvicka :grinning: To som cela ja :grinning: Tak to teda skusime. Ak by nechcel, vravela aj mudra, ze aj do 7 mesiaca by teoreticky mohol byt na MM. A ked deticky na UM zacinaju v 4-5 mesiaci, tak snad maju rovnaky traviaci system :slight_smile:
13. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iDEM HAJAT, DOBRU.
13. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha ved skusis a uvidis :wink: mozno tym ze uz ti lozi viac spali tak viac potrebuje :grinning:
13. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat bru, idem aj ja..bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
13. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobru, baby, pekny zajtrajsok. Citam, ze mate krasne plany :wink: A vdaka!
13. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nakoniec sme tieto kupili juli..ja to chcem len na vianoce, ved aj tak o dva mesiace jej to uz bude male.. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360258214026&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
13. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok