• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka ja z gusta lubim len ice capucino (https://www.dolce-gusto.sk/SK/shop/Pages/Vsetky-napoje.aspx?productId=NDG21050724) alebo nestea (https://www.dolce-gusto.sk/SK/shop/Pages/Vsetky-napoje.aspx?productId=NDG20100722) a mm ma najradsej to cortado- to je 16ks a je v tom i mlieko uz....

@zoska vigantol som ja tiez niekedy dala malemu max. 2- 3 krat za tyzden, stale som zabudala, dokonca som ho mala i na stole nachystany... kazdy vecer som mm iba povedala, ze dnes som drobcovi kvapky nedala, tak raz povedal, ze nech to necham na neho a odvtedy to ide :slight_smile: vzdy ked sa dokupu ja maleho kojim a on pocas kojenia mu donesie, teraz mu i probiotika tak davame (nasa dr. poradila na biely povlak na jazyku).. a musim uznat, ze ovela lahsie sa mi ho kontroluje, ako ked som mala ja na to mysliet... i som niekde citala, ze treba ho davat kazdy den v ten isty cas- len preto aby si na to nezabudla, takze davame pred spinkam, snad len nevadi ze to nie je v mliecku nakvapkane, ale vsak to hned "zapije"... nemaj vycitky, vsak to nerobis schvalne :slight_smile:
nas drobec je v posledne dva dni ako vymeneny, umrnkany cely den, zaspat vobec nevie, ked je u niekoho ineho na rukach ako u mm alebo mna tak place, snad je to len zubkami, dufam, ze nic horsie to nebude :confounded:

@rivatha podla mna sa nic nestane ked zacnes o 2tyzdne skor prikrmovat, vsak i tak zo zaciatku ked budes davat len po par lyzickach... my sme mali zacat uz v 4.mesiaci, zacali sme v 5. ale maly este nevedel co stym, len ho napinalo, tak sme zacali tyzden pred ukoncenym 6. a s ovocim, a teraz v pohode i zeleninku papa, i ked prevazne kupovanu vyzivku, lebo nestihame varit...
13. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a berete si aj manželov? Môjmu sa to pozdáva :wink: , len ja neviem na 100% povedať, či mi termín sadne, lebo neviem, kedy bude kontrola v BA, bolo by super, keby nám to vyšlo a mohli by sme aj mi ísť na stretko, no ak bude malá zdravá a bude môcť ísť do kolektívu a doky odobrí, že môžme, tak rozhodne sa hlááásime aj my ! :wink:
13. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca ja som ani netusila ze aj nestea sa s tym da robit...a to cortado to co je? mm ma rad aroma alebo intenso..on ma rad take horkejsie a silnejsie kavy
13. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 vsetci :wink: ak mozu muzi tak idu, ak nemozu nejdu... :wink: my ideme vsetci 4..
termin sme este nevybrali...tak snad sa netrafime do toho vasho
13. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka júúj tak dúfam, že sa podarííí :dizzy_face: idem odsať a hajušky, moji dvaja už chrapkajú...dobrú nôcku
13. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 bruuu.ved aj ja uz akoze spim...ale uz fakt idem ...
13. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: de steeee :grinning:
ja len na skok...som chcela len povedat, ze ta silikonova lyzicka je super vec..akoze mne juli akceptovala vsetky mozne ale s touto sa tak super krmi...aj jej sa lepsie papalo :wink: odporuuuuucam :wink:
a idem balit..paaaaa
14. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ahoj, tak my tiez pouzivame silikonovu lyzicku, pretoze mala nechcela s inou papat...je fakt super, tiez odporucam :slight_smile:
14. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huhu, zdochl tady pes :grinning: Ideme von :slight_smile: S tou mrkvou predsa len pockam este nakoniec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vy ako vikendujete?
14. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:

tak ako víkendujete?

@rivatha vidím, že vy ste šikovní...štvornožky :confused: skvelé :dizzy_face:

@blumka aj my máme Dolce Gusto ja najradšej Latte alebo Cappucino :slight_smile: a tá Ľadová je mňamka tiež :dizzy_face:

my sme sa mali super na Kysuciach...Natáločka sa aklimatizovala...bola úžasná :slight_smile: , som jej pokúpila kopuuuuu vecí ale tak už také večšie 74, 80/86...mikiny, teplákové súpravy, bundičku...no a zajtra vyrážam ja do Ba na nákupy tak som zvedavá či sa nejaké super zľavy ujdú aj mne :grinning:

ja vegetím, mm spinká aj s malou od 15.30 :confused:

@olifcek a kedy to asi bude? Ja som myslela, že už možno aj tento týždeň...bo môj mm má v sobotu narodeniny...ale ak nie nevadí :wink:
14. aug 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hu, veď nemám čo čítať....kde ste všetky? :slight_smile:
14. aug 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 zato ja som si pekne počítala :grinning:
14. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
malá spinká, len pred chvilou zaplakala lebo jej cumlik vypadol ako sa na brucho prevalila :unamused: (a takto k nej vstavam parkrat za noc)
inak otrasna noc za nami, bola hore od 02.00 do 04.00, ja som si fajnovo porevala, mm ma striedal...cez obed sme zalahli a spali ked aj mala spala, cize 1,5hodiny a odvtedy nespala vobec...od 12.30 az do vecera bola hore a podotykam vysmiata ako slnco :confused:
neviem aka bude tato noc, uz si netrufam ani dufat :pensive:
dnes sme papali , spapala vsetko, cca 55g a potom este kojenie :wink: som prekvapena ze vsetko zjedla :sweat_smile:
14. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity šikovná
@zoska jéééj a máte prvú lyžičku :slight_smile:
u nás noc nič moc, o 23,30 bola búrka a Natálka sa zobudila vyspinkaná do ružova, ešte o 01,00 sme ju uspávali... no a s tým dudlíkom nie si sama...ja to robím každú noc...už 6 mesiacov :unamused:
14. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska :pensive: je mi ľúto tých nocí

a malá sa tuším aj vytešuje z mrkvičky :dizzy_face:
14. aug 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo

hlasim sa, u nas papanie otras napinalo ho a spustil rev, no nič skušame zajtra

a ja kde mam fotku? :angry:
14. aug 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby malá je hore a plače, spinkala presne 40minut a teraz sa neda utisit, netusim co jej je, idem vystriedat mm, akoze zaspala pri kojeni, takze hlad asi nie....mna porazi :unamused: :frowning2: :rolling_eyes:
14. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a ty si kto :grinning: šak nejako inak vyzeráš
14. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, dnes ste toho fakt malo popisali, ale neva aspon som v obraze.
@zoska krasne ste spapali. &my na to ideme zajtra, uz sa tesim a som aj velmi zvedava
14. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat dnes tu nikoho :slight_smile: aj vy spapkáte, ak nie tak druhý pokus a tretí, ale určite to bude na prvý pokus :slight_smile:
14. aug 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj ja som pozerala prečo ti dali preč takú peknú fotečku :confused: asi závideli :grinning:
14. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 uvidime ako nas Miska prekvapi, ale kazdopadne sa tesime
14. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat držím palce :slight_smile:
14. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja, predchádzajúca noc bola strašná...dobrú
14. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka!

dnes super den...sme boli vsetci traja vonku, aj sme Olivke kupili krasne vecicky v. 68 a objednali nextik velkost 74, tesim, tesim x;o))

mm mal ist zajtra na turu, no zle kukol, bo tura uz dnes bola, takze sa ideme prejst na bankooooov, juchuuuuu
14. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek supis, sa tesim

dobru babenky
14. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 dakujem dam vediet
14. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tricka....tmavomodra je ta tretia zlava, to ste mysleli, jo???? prve dva uz suuu
14. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, Oliv uz vazi 5700g :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok