• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
tu maminku čo nabralo auto dnes je članok v plus 1 deň na titulke a aka krasna sympaticka mamina, normalne mam strach isť po chodniku :pensive: alebo v aute :frowning2:
23. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja idem kuk foto z dovolenky a pridam, paq nafotime oblecko od @jja co sme dostali i knizku od @avaka a pridam tiez x;o)
23. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek všetko nafoť to maš prikazom :grinning:
ja zatim dam Tobiho do hajan a tak tu kuk kuk :dizzy_face:
23. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no pekne :grinning: a ja doma sama na sucho
23. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vidíš vidíš? nemohla som dôjsť? šak to k vam nieje ďaleko len par kilometrov :grinning:

a mm prišiel domov a otazka, koho som tu malaaa? nejak veľa vinka z fľaše sa minulo :grinning:
23. sep 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka toto som aj ja vravela mm včera, že sa normálne budem bať prechádzať len sa budem obzerať či dáky blázon nejde :angry:
23. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: šak to že len kúsok sme od seba a nevieme sa stále dohodnúť...treba to napraviť :grinning:
23. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka idem si aj ja zmeniť profilovku túto mám už hodne dlho Naty je tam šťeňa :grinning:
23. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj ja chcem chrumky :confused:
@olifcek jj tak to mame rovnaky nazor na cvicenie...vojtovku preventivne urcite nie, ved to sa ani neda ze preventivne :confused: my mame v rodine pripad, ked sa narodil postihnuty chlapcek a jeho rodicia radsej prisli z usa na sk, pretoze sa v usa vojtovka necvici a tu vdaka nej maly chodi, co podla predpovede lekarov nemal, takze ona je dobra ale vtedy ked je opodstatnena ;)
23. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak tak, ale u nas ju lekari i preventivne davaju cvicit, co je riadna blbost....grrr
23. sep 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity sme z noveho mesta i do pezinka mohli skocit, do kelu
23. sep 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no tak to je blbost...
a to stretko dame na jazere? :wink:
23. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity šteňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zmeň zmeň už je načase :grinning:
23. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka kupim kupim :wink:
dnes zajdem do bio obchodu či ich tam vôbec maju
23. sep 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Ďakujem za privítanie. :wink:
23. sep 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i ja chceeeeem

@blumka kludne
23. sep 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka @olifcek @lenica81 @ewelyne kocky, neukoristila som vam nahodou na stretku zltu lyzicku Babylove? zrazu sa u nas nejakym zahadnym sposobom ocitla doma a ja fakt netusim, odkial ju mame...
23. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nemozte zohnat chrumky, skuste napisat tomu vyrobcovi na web, kde v KE sa jeho vyrobky predavaju...
23. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, ja neviem, aký jogurt mám dať malému? Mne v poradni nikto nič nepovie, keď sa opýtam, tak len: obyčajný biely jogurt. Ale ja neviem, či sú všetky rovnaké? Či mu niektorým nepoškodím? :unamused:
A Michael veľa spí cez deň. Som rada, keď mu stihnem dať zeleninový obed a večernú kašu, všetko ostatné tvorí stále mlieko, lebo on sa zobudí a hneď chce papať a ja nemám nachystané. Budí sa totiž stále inak, tak nepripravujem vopred. Nevadí to, keď okrem mlieka má iba 2 rôzne jedlá? Aj preto chcem ten jogurt už zaradiť.
Lebo on má buď: ovocie-kašu alebo kašu-zeleninu alebo ovocie-zeleninu. Ešte ani raz nemal za 1 deň všetky kombinácie, čiže zeleninu-ovocie-kašu, nevadí to? :frowning2:
23. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa Natlka dnes spala 11 hodin vkuse... zaspala o 20,30 hod a zobudila sa o 7,30 rano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chvilku sa hrala a potom sa postavila v postielke.. na kolienka a supa o mriezky sa chytila a postavila. Je nacase znizit dno v posielke a ohradke.
23. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och a lepok dávate? V čom sa nachádza? Ja som voľaká hlúpa :confounded: :sunglasses: :grinning:
23. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 je to v pohode x;o)
23. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 v bezvajecnych cestovinach, ovsenych vlockach...
23. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka myslis v tom na hlavnej? tam nemali tam so tiez bola, este chcem skocit na ondavsku tam je nejaky bezlepkovy obchod ale to mam dost od ruky. Ideme srosku von, potom sa ozvem
23. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek A ako podávaš tie cestoviny, s čím? Aj mixuješ či pučíš?
23. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tam nemali? no iste ich budu mať v bezlepkovom obchode na Ondavskej tak zbehnem tam
23. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes hore od 6 35, ale pohoda, v noci iba raz bol hore, dostal cajik a spinkal pekne. teraz tiez spi, uz vyse hodiny :astonished: netradicne pre neho :cry: ked sa zobudi tak pojdeme vonku, je nadherne..
@loginka ano lyzickou papame, nechce cez flasku.
23. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 niekto daval aj tarhoňu len si nespomeniem kto :sweat_smile: ja cestovinky mixnem
23. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka No veď áno, len s čím ich dať? Len vo vode rozmixovať, alebo aj so zeleninou? :unamused: :confounded: :slight_smile:
23. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 ja som sa dnes pytala s čím dobre ešte mixnuť, ja som minule dala cestovinky, mrkvu, kalerabik a kralika a Tobimu bolo malo :sweat_smile:
dnes dam asi len cestovinky, mrkvu a mäsko
ja som si ich precedila do nadobky, tak pridala zeleninku a podľa toho či to chceš veľmi riedke alebo akurat tak pridaj troška vody v ktorej si varila zeleninku
23. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok