Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
27. aug 2009

no blumi, tiez som nechapala...naklonila som tu flasticku skor ako som si ju dala k ustam 😅 ...trosku ako teliatko so niekedy ...ale vidim ze v tom niesom sama 😀 😀 😀

blumka
27. aug 2009

tomu sa hovori tehotenska demencia...aj tomu zabudaniu 😀 😀 ...si pamatam ako sme to riesili s babami v prvom tehu 😀 , stale sme nieco zabudali, rozbijali, pre vsetko sme revali 😀 😀

zoska
27. aug 2009

tak blumi mam vsetky priznaky...bohuzial, uz aj revanie mam dnes za sebou...najhorsie ze uz som zabudla ze preco 😅

blumka
27. aug 2009

zoska 😀 😀 😀 😀

olifcek
27. aug 2009

zosi 😀

nedockava na kuzmanyho> ani neviem, na stranke maju info..

nedockava4
27. aug 2009

jaaaj...ale to cvicenie pre tehulky pisu, ze je na Hviezdoslavovej

zusika
autor
27. aug 2009

😀 tak taku demenciu este nemam....ale isto pride 😀

olifcek
27. aug 2009

NEDOCKAVA AHAAAA....ja som to len zbezne kukla....takze Ty ides na hviezdoslavovu kolko? 01.09. na 17.00? x;o)

nedockava4
27. aug 2009

no, chcela by som ist....musim so sebou nieco robit....lebo nepriberam len do bruska, ale vsaaadeee 🙂

zucana
27. aug 2009

ja som si actimel polozila velda compu a nejak som sa posunula a actimelik bol na zemi...esteze j amam take predvidave schopnosti...pozeram sa na ten actimel ked ho tam pokladam ze nevyleje sa...ale nechala som ho tak a vylial sa...
inak dnes mam upratovaci den lebo chodi vo stvrtok upratovacka...chodi rano a vcera hovorim ze zajtra pride lumi (meno upratovacky) rozumej ze budem upratovat
samoska ze rabo som nestihla a muzik dosiel ze vsak tu nebola lumi a ja ze dojde poobede (rozumej ze poobed ebudem upratovat ) 😀 😀

olifcek
27. aug 2009

😀

hajdylca
27. aug 2009

clovek na chvilku pracuje a potom normalne nestiha 😀 😵 musim sa pridat do klubu sikovnych, co den to tricko zabrblem si, vcera som si na stol vysypala misku s ovocim, vecer sa obliakala mliekom, to ze sa od jedla obrbelm to je uplne normalne, doma som uz tolko veci pokazila ze drahy mi povedal ze radsej sa nicoho nemam chytat...

zucana
27. aug 2009

hajdy tak sa radsej nicoho nechytaj 😀 😀
inak akoby som mojho muza videla a najlepsie si zabrdle vzdy nieco ciste... 😉

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

neviem ci ste to uz zachytili ale uz nasli matku chlapceka ktoreho len tak pohodila v bernolakove za kostol je to 28 rocna zena ja to nechapem porodi zdrave dieta a len tak ho zahodi 😠 😠 😠

zucana
27. aug 2009

hroza...tej urcite nerobili triple testy 😠

zusika
autor
27. aug 2009

no tato tema vytaca aj mna.... ked som videla fotky toho maleho..hned by som si ho vzala...

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

dobra poznamka zuci 🙂 🙂

blumka
27. aug 2009

hrozne...nechapem ako take nieco moze niekto urobit ☹

zucana
27. aug 2009

som ti citala na markize...a potom tam bolo o tej prasacej chripke zasa a ze jedna v kuvajte po porode zomrela na prasaciu chripku a potom ked som otvorila clanok ze trpela aj akutnym zapalom pluc...tak toto ma vie tak vytocit...len strasia ludi...a z tej chripky ja mam normalne strach...vy nie?

zusika
autor
27. aug 2009

Zuci, ja vobec nie.... cele je to nafuknute viac ako treba a je to iba medialna vojna medzi obchodnikmi...ktori podsuvaju taketo informacie...
ale halo z toho bolo ked bol 1 - 3 pripad na SR...teraz uz nikto neriesi ze je "uz" cez 100 nakazenych....
a zomieraju iba taki, ktori maju ine vazne choroby, ktore sa tym este zhorsia...to uz nikto nehovori... inak je to normalna chripka, takze ziadna panika, ANO???

komarik
27. aug 2009

v španielsku tiež jedna tehotná zomrela na túto chrípku ale podarilo sa im zachrániť dieťatko. Videla som rozhovor s otcom. Bolo to veľmi smutné.

zucana
27. aug 2009

ved hej ale take clanky su hrozne...tu v taliansku je vyse 1000 nakazenych ale v porovnani s poctom obyvatelstva je to normal.stale hovoria o tej vakcine a stale to posuvaju vzdy o mesiac...potom ich popredavaju a zistia ze sa virus zmutoval na normalny dalsi chripkovy....ale proste dobreho strasiaka narobili...clovek ani nevie comu ma verit....no nic hlavne sa drzme a davajme pozor 😉
inak zusik ty by si zajtra mala ist na tie triple lebo pak uz bude pozde tak to pripomen...ale ked ti robili NT s krvou tak mozno ti ani nebudu robit...neviem

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

ja neviem ja ani tej vakcine bohvie ako neverim ja s toho strach nemam

zucana
27. aug 2009

dobre mati...ked to povie sestricka 😉
ja mam strach zo vsetkych chorob pocas tehu aby bolo babenko ok ale nemozem si to pripustis...co sa ma stat sa stane...verim ze aj keby som ako chcela neovplyvnim to...skusila som totiz uz velakrat a nic....

hajdylca
27. aug 2009

inak mam otazku od veci teda mimo chripky... blum tusim aj hovorila aku najmensiu velkost baby oblecenia mame nakupovat? ideme dnes asi do Hu do tesca, tak ak by na mna nieco skocilo.. aby vedela aku velkost kupit...

zucana
27. aug 2009

hajdy ja si pamatam ze nie tu najmensiu ze tu dalsiu az...ale neviem ktora je najmensia 😀

olifcek
27. aug 2009

i mne robili NT s krvou...u nas asi musime na triple..

hajdylca
27. aug 2009

cize nie 56, ale 62- ci 68 ?? fu no to bude este zaujimave 😝

zucana
27. aug 2009

baby niekde som citala ze by sa nemala sojova omacka a nasla som toto...no nieco strasne to by sme nic nemohli jest...
http://www.apz.szm.sk/download/prednaska-tehotn...

ikke
27. aug 2009

najmensia velkost je 50, nedonosenci 44, dieta do 3 mesiacov ma cislo 50 alebo 56 😉
velkost 62 je na 3-6 mesiacov, 68 tusim na 6-9 mesiacov
/teda dufam, ze na to si sa pytala, hajdylca 😉 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre