Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
15. nov 2010

@avaka no a samozrejme vitaj spat

alex
15. nov 2010

ahojte, Jakubko je choručký, kašle ako starý hrniec a soplí. Dnes sme boli u lekárky. A mám pocit, že to prechádza aj na mňa. Začínam kýchať, tečie mi z nosa a škriabe ma v krku. Takže nasadím aj sebe kvapky.

@jja ani my nestojíme a nesedíme.

svetlankat
15. nov 2010

@alex juj skore uzdravenie obom prajeme.

baby a vobec nerieste to sedenie a statie, ono to pride.

avaka
15. nov 2010

..citam odzadu.. 😅

@jja ,ani my nestojime,neboj,ved vies,ze ked bude cas a Kajka bude pripravena,tak to pride 😉
my uz krasne stvornozkujeme,aj ked sa smykalo... 😀 ,vidis a to som tu nedavno zhanala protismykove pancuchy,ze nebude..
@lenica81 ,aj ja som dnes kupala..mali sme vsetky hracky take vyvalane...
zase som bola pri malej 😔 ,stale sa meta...ale zda sa mi,ze teplatu nema,asi cipok zabral..

mykky
15. nov 2010

@jja ani moja sama nestojí musí mať oporu a posadiť sa vie iba z vyvýšenej polohy. 😒 Ale naopak začína loziť.Pred týždňom sa posúvala dopredu a teraz už stojí na štyroch, zatiaľ ešte nevie ako tie nôžky posúvať,no ide jej to pomaličky. A chodí za rúčky, čo chodí, uteká keď má začím... 🙂 No má to trošku pomiešané 😅

olifcek
15. nov 2010

@zucana nam su ale 17taky akuraaaat... Tvoja Viki ma kolko cm nozicku?

avaka
15. nov 2010

@svetlankat ,odratava sa 0,5?Viem,ze sa nema hned davat... od vcera obeda ju ma,ale ja uz som aj vcera na noc jej dala cipok,lebo nemohla spat,hrozne plytko,rychlo dychala..

avaka
15. nov 2010

@svetlankat,som myslela,ze aj to je zo zubkov,tak jej pomoze aj od bolesti.. 😕

olifcek
15. nov 2010

@zoska my sme tiez casto hore, asi to je normalne u niektorych deticiek 😀
@avaka ja bych dala sirupcek pri takej teplotke, preventivne, lebo by som sa bala paq, ze co bude neskor v noci

svetlankat
15. nov 2010

@avaka minule sa tu baby bavili ze od pol roka sa odratava 0,7

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek vobec sa netreba bat, Miska mala 38 uz po odratani mala ju cely den a aj noc a rano ani chyru ani slichu, hovori sa ze do 24 hodin treba nechat, teplota je dobra, to znamena ze telo bojuje.

svetlankat
15. nov 2010

@avaka kludne to moze byt od zubkov. urcite si nic nepokazila, ze si dala. ked si mala potrebu dala si. je to v poho. Ja osobne nedavam, ale je to na kazdom.

olifcek
15. nov 2010

@svetlankat 😉

svetlankat
15. nov 2010

@avaka tak vam prajem aby ste uz teplotku nemali

idem hajat

dobru noc vsetkym

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek krasna

olifcek
15. nov 2010

@svetlankat ja viem, ze sa nema davat nic do 24 hodin... ale ked.. ja mam strach, lebo ako som uz pisala davnejsie.. od maleho mala som vzdy mala 2x do roka jednu noc zimnicu, rano uz horucku, vecer uz 40 a tu az do rana i napriek permanentnym obkladom z ladovych plachiet, ktore boli za 15minut uplne suche a toto cele dokola po celu noc uz od vecera, alebo poobedia, dalsi den uz mierna teplota , resp, okolo 38 a po tychto troch dnoch prisiel stvrty, ked po horucke ci zimnici ani slichu ani chyru

olifcek
15. nov 2010

@zucana a i keby nam topanocky neboli, mozeme ponosit neskor, teraz itak netreba este, az o ratam mesiac, dva 😵

alex
15. nov 2010

Už som v posteli pri malom na mobile. Spinká už od siedmej zlatíčko moje, tak čakám že čoskoro bude pýtať papať, už sa aj prevaľuje z boka na bok. A teda čudujem sa, že spinká ešte, lebo čo papal pred spánkom, tak aj čosi vygrcal, keď začal kašlať.
Budem pomaličky dočítavať spätne, určite ste veľa zaujímavého popísali 🙂

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek vies ono ked das hned cipok ani nedate telu sancu sa branit, telo to potom nevie, treba skusit a budes vediet, ked teplota stupa treba dat ale ked sa drzi a nestupa, tak to treba nechat. Netvrdim ze za kazdu cenu, je to na kazdej z nas. Ale aj tie male telicka sa vsetko ucia a niekedy ulahcovanie nie je pomoc, neviem ci rozumies co chcem povedat. Ale ja nikoho neodsudzujem, ja len pisem co robim ja. OK?

olifcek
15. nov 2010

@svetlankat jasne, ze rozumiem... my sme mali teplotku asi len raz, po druhom ockovani, nedala som hned, ale dala som sirupcek na dalsi den, pre istotu, lebo sme sli von s @blumka vtedy a po odratani sme mali 38,5 ci jak... 😉

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek pri 38,5 po odratani by som uz aj ja dala ale do 38 urcite nie, ale je to na kazdej, ved kazda chceme pre svoje babo len to najlepsie.

olifcek
15. nov 2010

no nic, Oliv mi normalne zaspava, tak sa presunieme do spalne... snad sa neprebudi, lebo som grogy, potrebujem pospat kusok..

olifcek
15. nov 2010

@svetlankat jaaaaj, do 38 ani ja ee.. 😉 ale presne ako pises, robime tak aby sme nelutovali 😵

presuvam sa, mozno nakuknem z mobilu, ak nezaspim

svetlankat
15. nov 2010

@olifcek dobru idem aj ja.

lolka
15. nov 2010

cafte,
@jja ani my nestojime a ani nechysta staviat. plazi sa ako drak,prelieza prekazky, da sa aj na 4 a rukami by aj dopredu sla, ale nohy sa jej roztiahnu a skonci na brusku 😅 neriesim to, lebo uz teraz ju musim sledovat aby nevliezla bud psovi do pelechu,alebo mu neslado misky alebo ku kablom......ved naco sa hrat s hrackami, ze ? 😵
@alex skore uzdravenie prajem, nech ste coskori fit 😉
@zoska ta vanilkova aroma by nemala vadit, podla mna tam toho daju aj tak minimum. a ked na vianoce prijdes do Ba, tak si mozes kupit tie talianske keksy 😀 a topanocky su krasne a Viki aka slecna na hojdacke 😵

svetlankat
15. nov 2010

@lolka asi si chcela @zucana napisat a nie zoska? ci?

olifcek
15. nov 2010

@maculik ja som sem tam mala taky pocit, ze potrebujem od Oliv zdrhnut uz davnejsie... takze viem asi ako Ti je...

olifcek
15. nov 2010

@svetlankat my nejdeme spat, co? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre