Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
23. jan 2011

@laxity ,my znakujeme aj spanok,myslela som,ze to nevyuzije,ale napr.uz parkrat sa sama pytala spat,ukazala mlieko a za tym spinkat 😉 a potom,ked citame knizku,ako tam chlapcek spi a ma macka,tu si umyva zubky,tak mala znakuje spinkat...brum brum...znak umyt zubky... 😵

jaja32
23. jan 2011

ahojte, urcite sme za uzamknutie temy? Ja sa prisposobim, ale myslim, ze mamickam niekedy pomoze nasa debata... no ja som tiez len citala...a potom som nabrala odvahu napisat

laxity
23. jan 2011

@avaka tak vy už krásne fičíte so znakmi 🙂 super...ako postupuješ? Ele vie už asi veľa znakov 🙂

laxity
23. jan 2011

ak sa môžem vyjadriť, tak mám názor ako @jaja32, veď súkromné témy máme a tu si aspoň aj iné mamičky prídu po rady, aj keď neprispievajú...ja som tiež dlho čítala, až kým som napísala 🙂

svetlankat
23. jan 2011

konecne mi ide kon, ale uz som unavena, nechce sa mi docitavat, tak snad zajtra, dobru noc babce

laxity
23. jan 2011

@svetlankat brú 🙂

blumka
23. jan 2011

huhu...ja sa zblaznim z toho konaaaaaaaaaaaa...co mu je, nedali mu zrat dnes ci co?

ja by som bola asi proti uzamknutiu temy...ja osobne verejne nepisem nic co by som nechcela aby sa dostalo vonku a myslim si ze ak zacneme debatovat inkognito len my tak to za chvilu bude len o tom kto ako kaka, cika, papa a chodi vonku 😀 😉 ...teraz aspon raz za cas pribudne nova tvar, obcas tu su aj prispevky od uplne cudzich dievcat, ked si nahodne citaju a nieco im napadne...ved sukromne sa vyzurit mozme idne...ale prisposobim sa vacsine 😉

loginka
23. jan 2011

caves babce,
bola som omrknut topanocky v Avione, ale ziadna slava, v Deichmane sice akcia na zlavnene topanky, ale nic ma tak neoslovilo, u Batu len par kuskov papuciek, tie prve topanky RAK len velke cisla, nakoniec som kupila len jedny papucky RAK c. 19 pre malu, pre maleho cislo nemali.
ma tak trosku vyse cm rozdiel, ale ked ich bude potrebovat ak hadam budu akurat, nie su na viazanie, len taky klip, dufam, ze to je ok
inak v Deichmane mi povedali ze na 12 cm nozicku vychadza c. 20 a u Batu ze 18

olifcek
23. jan 2011

@avaka ja neviem, ci vyuzijeme znak na spanok, ale skusam x;o) ved mozno... 😉 a Oliv si vie krasne vypytat umyt zubky, alebo calgel na zubky 😵 😵 naucila nas ona 😅 nechcela som znakovat, al eje to super x;o) mliecko pochopila hned, tak uvidime ako spanok 😅 😅 kedze ten jej nechyba a len naraz odkvecne, ona sa musi uplne znicit, hehe, sa s mm na tom smejeme 😀
@laxity lenze asi si si nevsimla, len debata sa presuva inam miestami...

@blumka 😉

avaka
23. jan 2011

no ja sa tu snazim tiez dostat a kon je mimo... 😒 ale budeme mat na narodky noveho,tak ten bude hadam posluchat... 😀

je super byt inkognito,ked treba,niekedy to fakt pomoze,ale tiez som dlho,predlho citala,vlastne od zaciatku aa ked cosi bolo treba,hned som kukala,ako to robite vy 😉 ,tak ja by som asi temu nechala,ved kto chce napise,kto nie,tak nie 🙂

@laxity postupujem,ako @blumka radila,ukazovala som 2-3 znaky a ked sa naucila,tak som pridala dalsi,nejake som pozerala na tej ceskej stranke a,mne nevadi,ak budeme mat len nejaky nas znak,hlavne,aby sme si rozumeli....aj nasa mala teraz zacala mlieko ukazovat ako pa pa a ked nieco chce a nevie ukazat,tak to ukazuje ako mlieko a mava a mava... 😅
uz vie zopar...spinkat,jest,pit,keksik,kona,kacku,prosim,umyt zubky,psa,zajac..hrat sa(ale to ukaze ako ked ukazuje,aka je velika...),a ine,ale to neviem,ci je znakovanie 😅 teraz som ju naucila kolko bude mat rokov..ale najlepsie vie vrieskat....joj baby,mna az usi bolia,naozaj to boli,ked mi to urobi pri uchu...

olifcek
23. jan 2011

@loginka my sme kupovali 17, znacka protetika, a mame nozicku nejakych 11.5cm?

keju
23. jan 2011

dobry vecer damy, vysvetli mi niektora, zo je to uzamknutie temy? mozem sa k vam pridat? dufam, ze to pochopim 🙂
@jaja32 ja som nabrala odvahu az vcera 🙂
my sa tiez kojime, papame biely jogurt, actviu bielu, sem tam bielu sladku....niekedy holandiu ovocnu...k zubarovi nepojdeme zatial, my mame paniku s lekarov, teda bol by len hysak, ze by som ani lekara nepocula..

olifcek
23. jan 2011

@avaka super, vidiet, ze dlhsie znakujete x;o) tesim, az i my takto pokrocime.. ale u nas nas Olivka vela naucila, ona ma na niektore veci svoje znaky proste 😵 asi ako kazde babo, my sme to odpozorovali, robili a teraz takto komunikujeme x;o)
@avaka sa divim, ze si este neohluchla 😀

olifcek
23. jan 2011

oki baby, 😉 asi bude vacsina nazoru ako @blumka a @laxity, predpokladam.... 😉

blumka
23. jan 2011

@olifcek sak nehadz flintu do zita 😀 este sa setky nevyjadrili... 😉

zucana
23. jan 2011

pridavam sa k @blumka a spol 😉

elleniak
23. jan 2011

maculik dakujem za odpoved...mne este tie 8 nevyrastli mne ich zistili az po snimku rg...zatial, ze mi daju strojcek a mozno aj 8 vyjdu a potom ich budu riesit, tak neviem ci je to dobre zle?

maminnka
23. jan 2011

@olifcek ja sa pridavam k Tebe 🙂

olifcek
23. jan 2011

@maminnka 🙂

lalipop
23. jan 2011

@loginka ahoj. ja som tiez detom kupovala papucky od raku. my mame vyhodu, ze tu naokoli je vela malych firiem, co siju topanocky, takze ja som detom topanky v obchode vobec nekupovala. a majitelia su velmi ochotni, vzdy najdu to co potrebujeme. nasa ma nozicku 11.5 cm a to je velkost topanocky 19. tak to co ti hovorili v deichmane je spravne. my mame doma od nich taku pomocku podla ktorej hned viem kolkatku ma mala nozku. su tam oznacene ciarky 17, 18, 19 ... tak skus zistit ci aj niekde naokoli nesiju topanocky . a mimochodom su urcite lacnejsie a kvalitnejsie ako v obchode. tie papucky ma vysli 4 eura. tak posud sama.

olifcek
23. jan 2011

@lalipop papucky v obchode, ci zdrav. potrebach stoja nove i 5 eur 😉 my mame protetik,a, nozicka 11.5cm a podla merani je to u tej znacky 17nastka, takze je to ako vo vsetkom, iny vyrobca, ina mierka

bru noc baby... v piatok, co sme boli na neplanovane dlhej prechadzke som zrejme nachladla... uz mam i horucku 37.8 ☹ snad to rano nebude 40...

maculik
24. jan 2011

Dobre ranko 🙂
Tak mm vcera dosiel pred 11, unaveny, spal celu noc ako dudok. Drobci nas zbuntosili pred pol7, teraz sa chystam dat maleho spat a varit polievku. Poobede ideme na cvicenie, minule sme neboli, tesim sa, som zvedava, kolko nas tam nakoniec bude 🙂
Akurat ze obidve sedacky su v mm aute, tak musi cez obed dojst a jednu mi prelozit do mojho 🙂

Inak, aj u vas je tak sychravo?

@olifcek ako noc, mala si teplotu?

keju
24. jan 2011

ahojte maminky... u nas v lekarni som sa pytala na protetiku ale maju najmensie cislo 20,5...a to nam je cca o 1cm vacsie...nakoniec sme kupili sante..
a 😀 uz som to pochopila co je sukromna tema...

laxity
24. jan 2011

ahojte

som zabudla napísať, som si všimla, že @zosika je v nemocnici, ak máte niekto kontakt, tak ju pozdravujte a že všetko dobré prajem, nech sa drží a že všetko bude v poriadku 🙂 a pozdravujem drobcov 🙂

maculik
24. jan 2011

@laxity myslis @zusika ? a uz su drobci na svete? 😵

laxity
24. jan 2011

@maculik nie sú, len má status napísaný, že sú na Kramároch až do pôrodu 😕

laxity
24. jan 2011

@maculik hej zusika som sa pomýlila...

maculik
24. jan 2011

@laxity jej, tak hadam sa tam o nich dobre staraju, ale radsej takto, nech je pod dozorom, nez sa bat, ze sa nieco stane 😒 Som zvedava, kedy to na nu pride a potom na fotky drobcov 😵 Dufam, ze jej vsetko dobre dopadne 🙂

zucana
24. jan 2011

@maculik pisala som ti vcera o hoteli nasla si si vo fore?

maculik
24. jan 2011

@zucana ano, joj, som ti zabudla rano odpisat 🙂
Dakujem, si ma potesila, ze je to tam pekne, a cena je tiez super. Musim povedat mm, teraz pride cez obed a podvecer ti napisem, ked dojdeme z cvicenia. Myslis, ze by to islo aj bez zaplatenia zalohy? Ale ked som tam citala, tak vlastne zalohu vratia vzdy, ak sa to zrusi min.1 den pred prichodom, aspon tak som pochopila. Musim dnes mm nahovorit 🙂)
A to by bolo super, keby sme blizko vas, mohli by sme sa aj na kocikovanie raz stretnut 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre