• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@katka888 @olifcek , pravda, hej. Najlepsie poskusat si.
13. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska dalsi chodec? gratulujem :wink:
13. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no od vcera neboli samostatne kroky dnes , ale kedze vcera sa sama krasne pustila a presla mm do narucia tie 4 kroky, tak myslim ze je to otazka par dni :slight_smile: mozno v stredu na narodky sa nam pusti do chodze :wink:
tesim sa z noveho pokroku :slight_smile:
13. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my sme v decembri jeden den mali taky, ze po dva kroky a paq uz nic, hech... to len u nas sa take moze stat :sweat_smile:
@zoska tak my sme dostali auticko na jeziska a mala s nim beha poi byte, lebo odrazat sa zatial nevie, a najviac ju bavia hudobne hracky - mame aj psika od fp aj klavir, tak pozriem toho plysaka
@zoska fakt super super super
@zoska , len kde to velke zviera skladovat :grinning: Ja mam skoro doteraz traumu, ze mi zahodili velkeho maca! :sweat_smile:
13. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska gratulujem nelke k prvym krickom
@annag dakujem moc. Takze um pre alergikov nie ibyc. Sojove mlieko ako mi povedala alergologicka...
@lolka viki krasna a Aj torta :dizzy_face:
13. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska no ak sa jej pri tom nic nestalo ze sa nebuchla, nespadla alebo sa nezlakla tak sa urcite rozbehne
@olifcek zvlastne, ale to boli uplne samostatne kroky? mozno si olivka povedala ze sa necha este nosit par mesiacov

Nasa juli nic, a to uz by mohla zacat chodit, ved je tazka pretazka..ale lenivcekovi sa nechce :grinning:
13. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a tie topanocky, ktore mame od Teba... myslis, ze v nich bude Olivke po byte teplo? lebo na jar budu uz asi akurat, ked i nie malicke :frowning2: sme jej teraz dali skusit, ma z nich tiez radost x;oD

@rivatha
predavacka nam ukazovala aj to, ze niektore topanocky maju na vlozke nakres chodidla, cize ked vyberies tu vlozku a dieta sa na nu postavi, ak prsteky zakryvaju tu ciaru, tak uz su povazovane za male tie topanocky... pointa je v tom, ze ta ciara zobrazuje pokadial ma byt nozka, aby babo topanky netlacili, aby bola rezerva.
sikovn eje to najme u topanociek, ktore maju tvrdsiu spicku a tazsie zistujes stlacenim, kde ma dieta presne palceky.
a mali aj v obchode taky merac na nohu, kde sa viki postavila, im vyslo ake ma cislo a kupuje sa o cislo vacsie. jej vysla 20tka, a kupili sme 21tky, lebo tie jej neboli ani male, ani velke, a dobre sa jej v nich cupitalo po obchode
@rivatha
ja ma obrovskeho maca este z istych cias , prasilo sa na neho u mojich rodicov, kedze sa nam do bytu "akoze" / podla mm / nezmestil a teraz ho ma mala v ohradke, laha si na neho, taha ho za nos a tak napodobne :slight_smile:
13. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, samostatne, ale vzdy len asi po dva... Oliv rada chodi, jakmile vytiahnem topanocky, uz dava nozicku a chce chodit i vonku sa pyta, rada chodi, i vcera v obchodaku sa pustala, ale urobila krok a uz stala a cakala rucku x;oD
13. feb 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme Olivke dali velkeho psa, mamina priniesla, ale OLiv nejavi zaujem.. hech...

nechcete ho niekto? nam tu zavadzia a je mi luto ho dat do pivnice... hm? len za postovne

13. feb 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som odvazila malu, lebo sa mi zdalo, je je nejaka tazka a ona uz ma 10.5 kg. a to som si myslela ze bude len taky chrustik, lebo starsi mali v roku 12 kg, ale ona ich chce dobehnut :grinning:
13. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 , ten nakres moze byt super pomocka. Ja nestlacam zvrchu, to sa asi neda velmi presne, ci ano? Vyberiem tu vlozku, a tam presne vidiet, kde ma palcek.
13. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
neskor sa mozno s tym velkym macom pohra.... ja sa pamatam, ze ja som svojho obrovskeho maca zboznovala.... sice si nepamatam na to, ako som ho dostala, ale neskor, ked som bola vacsia, tak si pamatam taku tu radost....
13. feb 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nam povedali, ze nozicku treba dat dietatku celkom dopredu a vzadu by mala ostat medzera na jeden prst, lebo nie vo vstekych topanockach sa da vybrat vlozka
13. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
vidis? to ma nenapadlo, to tam ostane akoze otlacok palcekov na tej vlozke? mne mama stale stlacala spicku, tak preto to mam tak zakodovane
13. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop
baby, vy dnes srsite napadmi :slight_smile: ani to by ma nenapadlo s tym prstom
13. feb 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ja si necham zmerat malickej nozicku a podla toho kupujeme topanky, vzdy na predajni
13. feb 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
ale aj jej skusas, ze?
13. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my mame Aj take na doma Aj von ;)
13. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalipop , vidis, a nam povedali, ze to je velka somarina s tym prstom vzadu. To v spec.det.obuvi? Ani si neviem predstavit, ako sa to da realizovat v zasnur.topanocke. @katka888 , v takych uzavretych sa odtlaci, ano.
13. feb 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na vonku nemame topanocky, jednoducho nikde na nu nemali. tie co sme kupili, tak len z nudze, lebo sme potrebovali k bundicke, ked cestujeme autom alebo do obchodaku, ked jej nedavame overal.
13. feb 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek , my taky tak, no sledujem sama priebezne, aby neboli male :wink:
@rivatha ja som si vzdy odmerala nozicku doma a potom som isla kupit topanocku, ale to s t ym prstom som skusala a da sa to.
dobru noc dievcata, mna uz uklada :slight_smile:
13. feb 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no mm furt hundre ze kam vsetko dame a bol to jeho napad kupit toho plysaka, som skoro odpadla :sweat_smile: a ma cestne miesto na gauci, mala je z neho unesena a uz velakrat sme sa zhodli ze to bola dobra kupa :slight_smile:

@zucana dakujeme :slight_smile:

@blumka, no nastastie sa neudrela ani nespadla vcupilata mm do naruce a my sme boli z toho viac vyvaleni ako ona :sweat_smile:
13. feb 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska nam trvalo asi tyzden, kym sa osmelila a presla po celom byte. ale nelka to mozno stihne do narodenin
13. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok