Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. feb 2011

@zoska dalsi chodec? gratulujem 😉

zoska
13. feb 2011

@blumka no od vcera neboli samostatne kroky dnes , ale kedze vcera sa sama krasne pustila a presla mm do narucia tie 4 kroky, tak myslim ze je to otazka par dni 🙂 mozno v stredu na narodky sa nam pusti do chodze 😉
tesim sa z noveho pokroku 🙂

olifcek
13. feb 2011

@blumka my sme v decembri jeden den mali taky, ze po dva kroky a paq uz nic, hech... to len u nas sa take moze stat 😅

lalipop
13. feb 2011

@zoska tak my sme dostali auticko na jeziska a mala s nim beha poi byte, lebo odrazat sa zatial nevie, a najviac ju bavia hudobne hracky - mame aj psika od fp aj klavir, tak pozriem toho plysaka

olifcek
13. feb 2011

@zoska fakt super super super

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
13. feb 2011

@zoska gratulujem nelke k prvym krickom
@annag dakujem moc. Takze um pre alergikov nie ibyc. Sojove mlieko ako mi povedala alergologicka...
@lolka viki krasna a Aj torta 😵

blumka
13. feb 2011

@zoska no ak sa jej pri tom nic nestalo ze sa nebuchla, nespadla alebo sa nezlakla tak sa urcite rozbehne
@olifcek zvlastne, ale to boli uplne samostatne kroky? mozno si olivka povedala ze sa necha este nosit par mesiacov

Nasa juli nic, a to uz by mohla zacat chodit, ved je tazka pretazka..ale lenivcekovi sa nechce 😀

olifcek
13. feb 2011

@zucana a tie topanocky, ktore mame od Teba... myslis, ze v nich bude Olivke po byte teplo? lebo na jar budu uz asi akurat, ked i nie malicke ☹ sme jej teraz dali skusit, ma z nich tiez radost x;oD

katka888
13. feb 2011

@rivatha
predavacka nam ukazovala aj to, ze niektore topanocky maju na vlozke nakres chodidla, cize ked vyberies tu vlozku a dieta sa na nu postavi, ak prsteky zakryvaju tu ciaru, tak uz su povazovane za male tie topanocky... pointa je v tom, ze ta ciara zobrazuje pokadial ma byt nozka, aby babo topanky netlacili, aby bola rezerva.
sikovn eje to najme u topanociek, ktore maju tvrdsiu spicku a tazsie zistujes stlacenim, kde ma dieta presne palceky.
a mali aj v obchode taky merac na nohu, kde sa viki postavila, im vyslo ake ma cislo a kupuje sa o cislo vacsie. jej vysla 20tka, a kupili sme 21tky, lebo tie jej neboli ani male, ani velke, a dobre sa jej v nich cupitalo po obchode

katka888
13. feb 2011

@rivatha
ja ma obrovskeho maca este z istych cias , prasilo sa na neho u mojich rodicov, kedze sa nam do bytu "akoze" / podla mm / nezmestil a teraz ho ma mala v ohradke, laha si na neho, taha ho za nos a tak napodobne 🙂

olifcek
13. feb 2011

@blumka jj, samostatne, ale vzdy len asi po dva... Oliv rada chodi, jakmile vytiahnem topanocky, uz dava nozicku a chce chodit i vonku sa pyta, rada chodi, i vcera v obchodaku sa pustala, ale urobila krok a uz stala a cakala rucku x;oD

olifcek
13. feb 2011

my sme Olivke dali velkeho psa, mamina priniesla, ale OLiv nejavi zaujem.. hech...

nechcete ho niekto? nam tu zavadzia a je mi luto ho dat do pivnice... hm? len za postovne

lalipop
13. feb 2011

tak dnes som odvazila malu, lebo sa mi zdalo, je je nejaka tazka a ona uz ma 10.5 kg. a to som si myslela ze bude len taky chrustik, lebo starsi mali v roku 12 kg, ale ona ich chce dobehnut 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
13. feb 2011

@olifcek
neskor sa mozno s tym velkym macom pohra.... ja sa pamatam, ze ja som svojho obrovskeho maca zboznovala.... sice si nepamatam na to, ako som ho dostala, ale neskor, ked som bola vacsia, tak si pamatam taku tu radost....

lalipop
13. feb 2011

@rivatha nam povedali, ze nozicku treba dat dietatku celkom dopredu a vzadu by mala ostat medzera na jeden prst, lebo nie vo vstekych topanockach sa da vybrat vlozka

katka888
13. feb 2011

@rivatha
vidis? to ma nenapadlo, to tam ostane akoze otlacok palcekov na tej vlozke? mne mama stale stlacala spicku, tak preto to mam tak zakodovane

katka888
13. feb 2011

@lalipop
baby, vy dnes srsite napadmi 🙂 ani to by ma nenapadlo s tym prstom

olifcek
13. feb 2011

@katka888 ja si necham zmerat malickej nozicku a podla toho kupujeme topanky, vzdy na predajni

katka888
13. feb 2011

@olifcek
ale aj jej skusas, ze?

zucana
13. feb 2011

@olifcek my mame Aj take na doma Aj von ;)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
13. feb 2011

my na vonku nemame topanocky, jednoducho nikde na nu nemali. tie co sme kupili, tak len z nudze, lebo sme potrebovali k bundicke, ked cestujeme autom alebo do obchodaku, ked jej nedavame overal.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
13. feb 2011

@rivatha ja som si vzdy odmerala nozicku doma a potom som isla kupit topanocku, ale to s t ym prstom som skusala a da sa to.

katka888
13. feb 2011

dobru noc dievcata, mna uz uklada 🙂

zoska
13. feb 2011

@rivatha no mm furt hundre ze kam vsetko dame a bol to jeho napad kupit toho plysaka, som skoro odpadla 😅 a ma cestne miesto na gauci, mala je z neho unesena a uz velakrat sme sa zhodli ze to bola dobra kupa 🙂

@zucana dakujeme 🙂

@blumka, no nastastie sa neudrela ani nespadla vcupilata mm do naruce a my sme boli z toho viac vyvaleni ako ona 😅

lalipop
13. feb 2011

@zoska nam trvalo asi tyzden, kym sa osmelila a presla po celom byte. ale nelka to mozno stihne do narodenin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre