Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat ja jem nutellu... asi ju dorazim... tato bola 400g... ale dnes je to treti den, co ju papam... mm, ze ano? v tescu maju akciu? zajtra si asi urobim vylet do tesca a kupim TI aspon 8... to mu ale nesmiem dovolit, lebo ja tomu neviem odolat... 😀

loginka
5. mar 2011

dnes som isla deti sama uspat cez obed, ze ako to zvladneme
Domi bol uz velmi unaveny tak mi zaspal ako som ho polozila na postel, Laurinku som zobrala ztade prec, lebo sa tam salila a isla som inam, ale ona strasne vymysla, nechce lezat, potom sa nastvala spustila rev a zobudila Dominika, potom sa chcela kojit, ja som najprv odolavala, co som ale nemala, lebo sa tak rozbabrala a nechcela utisit ani rukach, ze mi vobec nezaspala, tak som ich musela zobrat oboch do kocika, po tom co sa Domi zobudil a tam konecne zaspinkala
je to potvora

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat ja mars nelubim, ale zboznujem snickers 😀 😀

andrea2603
5. mar 2011

presne tak, mokré vadí, tak sú skôr "prinútené" sa odučiť od plienok

andrea2603
5. mar 2011

ja som si už radšej zuby umyla, lebo vy tu o čokoládkach ... robíte mi chute.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
5. mar 2011

@andrea2603 mne ani umyte zuby nevadia, pojdem opat. ☹

andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat ja to mám už také zaužité, že keď večer zuby umyjem, tak sa viac neje 😉

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 ale saq umyjes zuby znovaaa

olifcek
5. mar 2011

@rivatha ja som vazila uz i 59kg. aôe pri mojej vyske a type postavy, to bolo prilis malo... i 62 bolo malo... tych 63-65 na mne vyzera super.... vysku mam 172cm, i ked pocas tehu mi namerali i 174cm, asi som vtedy radostou podrastla 😀 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@olifcek však ja viem, že môžem umyť znova, ale raz povolím ... a dodržujem aj kvôli deťom, hlavne Lele vždy chcela ešte aj neskoro večer jesť /len aby nemusela ísť spať/, tak sa naučila, že keď sa umyjú zuby, nič sa neje 😉

olifcek
5. mar 2011

@rivatha 😀

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek Oli sorry ja som si to pomylila s nugetou, nugeta je v akcii

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 tak treba povolit, ked lele uz haja 😀 😀 😀 😀

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat ja som pisala najprv o nugete... ked ci nutela, ci nutella, premna furt nugeta

loginka
5. mar 2011

no ved to boli v mokrom a tak sa to dalo, ale teraz hovoria ze na to musia mat rozumcek, ze ani na serbel nema zmysel davat pred 18 mesiacom

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat a jo, v minule mi mm kupil nugetu... v takom sklennom pohariku s plastovym vrchnakom... je to ono?

svetlankat
5. mar 2011

@andrea2603 dufam ze aj mna Miska prinuti, clovek chce ist prikladom a to je najsilnejsia motivacia

andrea2603
5. mar 2011

@olifcek Lele je u svokry s mm, ale poriadok musí byť 😀 a dnes som čokoládového už dosť požrala 😎

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek ano, je to klasicka nugeta co boli tie male arasidova a lieskova, ale teraz je aj v sklicku

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 nooo, ked si si uz radost urobila, tak dobre noooo...

ja slubujem, ze od zajtra budem papat sladke len do 15hod., a verim, ze bude opat ok vsetko 😵 😵 😵 lebo takto mi zadek narastie este viac 😅

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat mlask!!! mm, ze v minule som tiez nutellu mala a ke dkukam, tak veru nutellu, nugetka je lepsia, takze si ju necham kupit 😝

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek ja si nemozem dat take ultimatum, ledo do tretej by som jedla len sladke, aby som to stihla, mne najviac chuti vecer, ked Miska uz spi a ja si mozem v klude vychutnat cokolvek, cez den sa neda, lebo Miska hned pyta

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek nugeta je fakt super, ja mam radsej tu arasidovu, staru klasiku

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat jj, ja tiez radsej arasidovuuuuuu

andrea2603
5. mar 2011

@loginka ja som napr. Lenku na nočník nedávala vôbec, občas som ju posadila na záchod, ale ja to mala okolo 1 1/2roka a keď mala 1 3/4roka, tak pribehla z deckej do obyvačky a len si búchala po plienke, chvíľu síce trvalo, kým sme pochopili, že čo chce 😅 , ale odvtedy sa pýtala cikať a šikulka malá, nikdy nemala ani len cvrknuté do nohavičiek, vždy chodila načas 😵 A le v noci sa ešte stále pocikáva, boli sme už aj u urol., všetko o.k., niečo mi rozprával, ale už ani neviem čo, len som si zapamätala, že deti by sa mali prestať pocikávať do 5 rokov, ale sú aj výnimky, čo potiahnu do 6-8rokov 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 @loginka my naa nocnicek az ked teplo bude zacneme davat, alebo priamo na wc veru 😵 😵 nie je sa kam ponahlat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre