• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@aaahoy - no nastastie ste fsetko vyslopkali :slight_smile: a bez partie aj tak nechuti taka dobrotka :grinning: :grinning: :grinning: ...
1. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: ,
potvrzujem superstretko,az na to,ze ja som si prvy vecer velmi neuzila,lebo som lezala s migrenou... :sweat_smile: ,ale potom som vsetko dohnala :slight_smile:
myslim,ze sme si to uzili vsetky,aj deti a samozrejme aj muzi+medvede :grinning:
@svetlankat ,ani sa nedivim,ved Lenka mu fakt davala zabrat,ten sa dnes cosi naaportoval ,chudacik... :sweat_smile: :grinning:
ak stihnem dnes,budu aj fotky,pripadne zajtraa aj aj prosim foto
@hribikana ,aj ostatni,co mate :slight_smile:
a samozrejme aj moj medved pozdravuje
...tusim ich ten hokej nejako nudi :grinning:
1. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka to hej, aj Lenka a aj Ninka, ale on to ma rad a my mame teraz klud
1. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, cafte baby, bolo s vami a vasimi mm super, na dalsiu akciu sa urcite zapisujem :slight_smile:
1. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat @avaka - no mna z tohto neobvinujte, ja mam hafinov Ninu a Tomasa... mne dali zabrat oni,ja uz ineho hafina netrapila :slight_smile:
ozaj baby moj mail je moj nick + gmail.com - tiez si prosim foto ... dakujem
1. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaahoy - moj mm vola svojmu otcovi, ze nema s kym pokecat o hokeji ... ta mu idem, ze sa nudis ty, nech zavola tebe ... a predstav si, nema na teba cislo :frowning2:
1. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja mam jednu super fotku, kde deti sedia na zemi a havino v kresle :grinning:
fotky urcite poposielam, ale prosim trpezlivost, musi mi pomoct moj ladovy medved a neviem kedy si najde cas :sweat_smile:
1. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem mm vraj nie je ladovy medved, ale medved suchozemsky :sweat_smile: on sa nekupal, lebo mu bola zima, vraj malo slivky :grinning:
1. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska medved ako medved... :wink: :sweat_smile:

ja idem fuc, pekny vecer este prajem... a ak budete posielat foto, tak dam vam takto mail, lebo idem na 2 tyzdne na vychod, a asi tu budem len sporadicky, ak vobec... :sweat_smile: lenka.cernicka@gmail.com dakujem za fotos a ked dojdem spat, poposielam aj ja...

tesilo ma byt s vami a drzte sa zatim...
1. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hribikana cislo mas uz na dzimejly, ze cakam :sunglasses:
1. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska - no to je skoda... nabuduce sa postarame,aby slifky bolo dost :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, Lele plakala, keď sme sedeli v autobuse a prechádzali pred penzionom a mne tiež sa slzy tisli do očí, bolo fakt super ... opakovaaaaaaaaaaaaaať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
1. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa a idem aj ja spinkat, majte sa krasne a ozaj bozkali ste sa dnes pod ceresnou, mne mm nasiel obrazok na nete a dal bozk, inu sme nenasli :grinning:
1. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska - my sediac v aute ... po ceste vytrcala jedna ceresna az nad cestou :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska a to ked si nedame co sa stane?
1. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat - ani neviem, ale po 8 rokoch uz treba pouzivat aj nejake tie cary :slight_smile:
1. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hribikana :grinning: :grinning: :grinning:
@svetlankat urcite nic :sweat_smile: ale ked ja tak rada prvomajovy bozk :grinning:
1. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaahoy aj môj ľadový medveď zdravý :slight_smile:
Baby, fakt bolo super a tiež sa mi domov nechcelo. Nabudúce na dlhšie treba :wink:
@hribikana jaj, tak aby sme zacali, ale po 8 rokoch coho? spoluzitia alebo manzelstva? :wink:
@svetlankat - ani neviem, ale po 8 rokoch uz treba pouzivat aj nejake tie cary :slight_smile:
ozaj baby, btw. v lidli maju akciu 2+1 zadarmo pelusky toujours,tie co ich mate rady ... mne velmi vyhovuju ... balenie vychadza na 6€
no v tomto úžasnom počasí, sme si s mm mohli dať bozk akurát tak pod dáždnikom :slight_smile:
1. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat -mi to 2 krat dalo ... hm ... spoluzitia ... a tiez sa uz len tak hocikedy nepusinkujeme, tak tato padla fajn,obe deti spali vzadu,nik nevyrusoval,:slight_smile: potom este jedna vytrcala, tak sme opat zastavili :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hribikana :grinning: ,nam by po tolkych rokoch uz veru nejaku magiu bolo treba... :grinning:
a vy ste sa o slivku postarali,mm len pivo,ze naco slivku,ze kto to tam bude pit? :sweat_smile: :grinning: a pozri..
1. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ako moj mm peni
1. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby tri nula, tu uz aj vulgarizmi padaju
1. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ak mate zaujem

http://www.youtube.com/watch?v=iMLNKJy0Zu4

neviem, ci je moja oliv fotena, ak jo, pls olifcek@gmail.com

skoda, ye niesme na spol.fotke....
@aaahoy vtiaaaj

1. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat prehravame? smola :unamused:
1. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, uzasna je, ako sa sama zo seba tesi, waw
1. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok