• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek a ako sa aj sama otoci, super
1. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :dizzy_face: :dizzy_face: vsaaak? nechcu nam tu verit, ze to 1.x takto dlho bez drzania sa chodiiii, sa vytesujem a vytesujeeeeeem i super datum si vybrala :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dobry na zapamatanie, ja len taky mini mini postreh, ked zabalcuje a spadne, myslim tym take to light spadnutie, nie strepanie sa, tak jej nepomahaj sa postavit, myslim si, ze Oli to zvladne uz coskoro aj sama, ak to uz nahodou nevie
1. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takto vyzera nas hafan, uuuuuuuuuplne zmoreny
1. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka - :grinning: :grinning: :grinning: dobre ze nebolo viac ... to by sa nam v sobotu ani na nohy nepostavili :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jj, sama sa dviha, i y drepu si veci dviha, to veela uy daaavno, teray sme ju chceli povzbudit, nech sa nezlakne a neprestane chodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jasneee, kebyze to nevie, nechala by som si poradit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hafan je uzasny :slight_smile:
1. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 dakiiiii

:dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek z drepu ano, to vedela aj Misa skor, ale ked spadla uplne na zem, tak zo zaciatku potrebovala nejaku oporu na postavenie a az neskor sa sama postavila. Ale ked Oli to uz vie je to super. Sikula
1. máj 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat - :grinning: :grinning: :grinning: zlate to stvorenie
idem ja do hajan pomaly, o 5,15 budiiicek :wink:
@olifcek - sikulka je bambula, beha jedna radost :slight_smile: ... to urcite sa tesi do nasich topanociek, tak rychlo zacala chodit :grinning:
1. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jj, vie vie :dizzy_face: :dizzy_face: uy chodi akoby tak robila daaavno, sa vytesujem a este par dni budeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ideme haji haji

bru noc prajem :dizzy_face:
1. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hribikana to bude tymi topanockami, presne :grinning:
1. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek bru, ved sa mas z coho, je sikovna, uz len to pustenie chybalo a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
1. máj 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj mm uz rezignoval, uz sa nemoze ani kukat na telku, ci ako peniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, sranda
1. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :grinning:
@hribikana

i my s josem sme sa smiali, ze to kvoli new topanockam, a ye super, ye @svetlankat a @blumka poradili o cislo mensie, mozeme ich uy skusat :slight_smile:

sry za yz ale ina klavesnicaaaaa

a uz idem, oliv zalomila pred hodkou, hehe, od 17tej chodila, vycerpavajuce to je zjavne, chi
1. máj 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gol
1. máj 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek chodenie velmi unavuje, teraz sa vam uz rezim upravi :wink:
1. máj 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby idem uz aj ja
1. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak na stretku bolo dobre? Zda sa, ze hej, luto mi je, ze sme neboli, ale tak hadam este niekedy....

kocky, a to my Petulik je uz jediny lenivcek ci bojko, ktory nechodi? :sweat_smile: :grinning:
1. máj 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
nejako nam ta chata rychlo ubehla, nie ? pri nasich aktivnych drobcoch by sa zislo este par dni naviac :wink:
bolo super vidiet tolko deti pohromade, ako sa dotahuju o hracky, chrumky a ticinky boli v kurze -ked mal jeden, chcel aj druhy :grinning:
gratulujem novym chodcom a prajem vela krokov bez padov :wink:
@aaahoy pozeram, ze aka nova "tvar" ....a to ladovy medved :grinning: moj medved tiez pozdravuje, aj ked je momentalne na stadione a fandi :wink: obaval sa, ze ako to bude, ked nikoho nepozna a nakoniec ste sa aj vy dobre bavili ...a dobra slivovica nie je zla :grinning:
@svetlankat ved aj havo to mal narocne :slight_smile:
1. máj 2011 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka mm chcel brať hrušku a tiež som ho stopla, že načo.
@olifcek ja mám olivku, no škoda, som vás ráno ani nestihla :unamused:
1. máj 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek
vy ste aki sikulaci? :slight_smile: chata bola pre vas riadne inspirativna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
len tak dalej :wink:
1. máj 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
fotky potriedim a poposielam coskoro :slight_smile:
chata bola fajn, pocasie sice mohlo byt lepsie, ale nevadiiii :grinning:
inak Horec bol fakt dobra volba :wink:
gratulujem novemu chodcovi :slight_smile:
a este som chcela ... @hribikana mne az v sobotu rano doslo, ze patris k nam :grinning: som nepostrehla piatok tvoj prichod :sweat_smile: a tvoj muz bol s tou slivkou perfektny, ze vy sa poznate z netu tak ja som chlapom slivovicu doniesol :grinning:
2. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kde ste sa stratili ?
2. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hribikana ďakujem za fotky
2. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo už sem nikto nechodííí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. máj 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex @avaka @andera2603 @lenica81 @zoska @lolka @mmaarrttiinnaa @maminnka @teuska @olifcek @svetlankat @hribikana @katka888

baby, moj mm mal dnes celkom dobry napad. ze aby ste nemuseli fotky posielat 100x roznym ludom, ze si mame spravit splocnu mailovu schranku a tam ich poslat a kto chce si ich odtial stiahne
tak ja som spravila na gmail.com meno je februarovky2010 a heslo vam poslem do IP..tak kto mate zaujem...
2. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne posli a je to super napad
2. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj mne posli super napad pochval mm
2. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok