Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

michele11
31. máj 2011

@kika58 my sme malu po kupeli zvykli natierat takym detskym mliekom s aloe vera, ma uz teraz krasnu pokozku. Ale nemala ekzem, ako pise @bodka13 , tak ak sa ti to nepaci, alebo to neustupuje, tak hadam radsej zbehni k doktorke.

michele11
31. máj 2011

A my sme si spravili MDD uz v nedelu, urobili sme malej vylet, jazero, krmenie rybiek a koniky. Ine darceky asi uz nedostane, lebo neviem, ako u vas, ale u nas hracky prilis nefrcia, akurat ich rozhadze a odchadza prec. A ked ich treba zbierat, vidi si len od pasa nahor 😀

mimisash
31. máj 2011

@katka888
ale ved ochvilu bude mat mala doma zivu hracku 🙂
sestra ma tiez dve deti chlapec ma 3 roky a teraz maju 1 mesacne dievcatko, tiez sme boli zvedavi ako maly zareaguje na sestricku ,no a on to zobral uplne sportovo a aj pomaha, nosit plienky, podrzat kocik atd.

mimisash
31. máj 2011

@michele11
u nas frcia auta alebo vsetko co ma kolesa ....v nedelu sme boli v hrackarstve a odilsi sme odtial az s 3 autami, ale je pravda ze dve vybral tatino 🙂 tak sa chlapi zahrali
inak u nas stale frci dvd spievankovo, a zajtra v river parku budu mat o 17,00 vystupenie, tak sa tam pojdeme kuknut. som zvedava ako bude maly reagovat ked bude pocut tie svoje pesnicky na ktore sa doma natriasa 🙂

michele11
31. máj 2011

@mimisash u nas mali vystupenie v nedelu, ale tolko ludi, tak sme sa otocili a sli radsej vonku a bola som spokojnejsia, mala si to uzivala. U nas auticka nie, ale okrem jednej ani babiky, proste len kluce, mobily, sitka, lieviky a tak 😀

mimisash
31. máj 2011

@michele11
s tym ratam ze tam bude asi tlacenica, ale tak aspon hudbu budeme pocut 🙂
my ideme teraz papat polievku a potom spinkat a potom vooon na ihrisko, boli sme vonku aj doobeda a je teda riadne teplo 😝

raa2
31. máj 2011

no sa to tu pekne zvrhlo, odrazu kolko ludi v tomto fore, poviem vam len tolko, ze chodila som tu rada, aj ked som nesuhlasila so vsetkym co ste tu pisali ale, NIKDY som sa ani na jednu z vas neurazila, nevypisovala som tu ze to je hovadina a zariadila som sa podla seba. taktiez som si dala poradit, ked som dostala rozumny argument tak som nemala dovod ist hlavou proti sebe. co sa tyka ockovani, je to kazdej Matky osobne rozhodnutie ako uz spravi, ci da dieta zaockovat alebo nie. mam kamaratkuu co nedala vobec deti zaockovat, dokonca tu v AT to nie je ani trestne. co sa tyka tych topanociek, tak by bolo pod moju uroven a dostojnost to tu rozoberat, pomyslela by som si svoje a isla by som dalej. stavaju sa aj horsie veci a pre jedny topanky nespadne svet.inak ak si dobre spominam tak olifcek ich ospevovala a ak aj napisala ze nie su podla jej predstav, tak to neznamenalo ze sa jej nepacia, ale podla vsetkeho nie su dost pevne na prve krociky, nakolko nemaju asi ortopedicku vlozku a nie su dost pevne. detickam sa teraz noha formuje, a mali by mat naozaj len ortopedicke topanky do troch rokov. alebo uz boli olivke male, ved to je jedno, nebolo to pekne tiez z jej strany, ale to je ako vravim kazdeho osobna vec a je naozaj prizemne sa tu takto dotahovat.
inak nove baby co ste dosli vitajte, ked uz my tu nebudeme, aspon diskusia neskonci...kolko vas tu zrazu je a niektore len vcera pozakladali nove nicky, no toto. a ozaj a kam zmizla odbornicka na medicinu? osobne ma aj tak mrzi, ze tu uz ani zoska, alex, maculik nechodia, je to naozaj smutne ako skonciila tato diskusia...

kika58
31. máj 2011

@mimisash
@bodka13 dakujem kocky za rady kupim nieco z toho co ste mi poradili a pri najblizsom kupani nebudem uz pouzivat mydlo, ono to naozaj moze byt aj od mydla ale ved ak sa to nebude zlepsovat kozna dr. to isti

lenica81
31. máj 2011

@kika58 my sme mali tiez take male lozisko, a potom bac sa to zvacsilo... pokukala som na nete a skusila holtovu mast... je to nenormalny smrad, ale do tyzdna mu to preslo... tak skus... 😉

lenica81
31. máj 2011

@mimisash fuha, zeby sme aj my skoncili zajtra v riverparku... 😕 maly ich zerie... len ci este nie je na neho priskoro... 😅

kika58
31. máj 2011

sme sa prave vratili z vonku je tam dobry hic 😝 tiez dame polievku ale hajat neviem kedy lebo dnes spinkala do 9:30 😅
inak u nas frcia hlavne knizky a auta, kniziek uz mame neurekom

@mimisash moja kamoska ma mrnusku a pojdeme pozriet, tak som tiez zvedava ako sa bude Ivi tvarit 😅

kika58
31. máj 2011

@lenica81 ten krem mam doma aj ja a uz pon bezim a mazem 😀 dííííííííík

kika58
31. máj 2011

no tak už voniame po Holtovom kremiku 😅

svetlankat
31. máj 2011

@bodka13 urcite sa to da kupit, ja som kupovala okolo 4 az 5 eur. v lekarni. To len pre info

lenica81
31. máj 2011

@kika58 ze do 9:30, my ked dame do 6:30, tak to je zazrak... a ze voniame... 😝

kika58
31. máj 2011

@lenica81 no voniame 😀 😀 😀 inak my to mame na striedacku niekedy buvka tak dlho inokedy len do 6:30 vtedy jej mm robi mliecko a uz je hore
ozaj a lubi vase deti surovu zeleninu?

mimisash
31. máj 2011

@kika58
ano nas ma najradsej redkvicky cervene, biele nechce, zje aj salatovu uhorku a aj rajciny, no a najviac ma rad avokado to si sam tlaci do ust, a zje aj nastruhanu mrkvu a aj kalerab, vlastne moj maly je taky zrutik 🙂 ...chuti mu papat.

mimisash
31. máj 2011

@lenica81
ked bolo 1. maja tak tam v river parku bolo take podium predtym hrackarstvom a spievali sa tam detske pesnicky a deti tam sutazili...atd . no a maly uz zdialky ukazoval rucickou a krical "kkk" (to krici skoro na vsetko) 🙂 tak sme tam chvilu postali a bol celkom happy, on ma rad spolocnost deti, hoci sa s nimi este nevie hrat ale uz po nich pokukuje.

kika58
31. máj 2011

@mimisash no ved aj my sme poriadny papkaci ale nie na surovu zeleninu ale skor si len zvykame zatial doteraz som ani velmi nedavala

kika58
31. máj 2011

no cafte koceny my ideme cakat tatu lebo pride auto buuuušš to mala tak hovori a ked chce rychlo rychlo tak povie tata buuuuššš
papa

michele11
31. máj 2011

@kika58 surova zelenina u nas velmi nejde, teraz, ked si robievam na ranajky zeleninovy salat, tak mi pride nieco uchmatnut, ale vacsinou to vypluje, jedine, co akotak zje surove, je mlada cibulka a uhorka, ale len tak symbolicky.

macamac
31. máj 2011

@michele11 😉 ja tomu rozumiem aj po právnej aj morálnej stránke 😉máme v rodine také čosi-samozrejme vo väčšom...
ale tu išlo o drobnosť-kamoška kamoške 😉
o princípoch a morálke sa tu baviť nebudeme...a necháme to tak, je to medzi nimi a ony poznajú pravdu
túto stránku ste mali založenú na iné diskusie a nie na šarvátky medzi vami
tak vám tu všetkým prajem, aby ste znova zabočili na pôvodnú cestu-a nech si tu dobre radíte,pomáhate-a zlé vás obchádza 😉
prajem pekný slnečný deň 😵 🙂

lenica81
31. máj 2011

@michele11 u nas jedine paradajky a struhana mrkva, uhorka... redkovky palia, a mame malo zubov, zatial 6, takze ma problem to spapat... vypluva to, ak skusame... ☹

michele11
31. máj 2011

@macamac jasne 🙂 A pekny den aj tebe, aj ked u nas akurat taky lejak prisiel, tma ako v noci 😠

michele11
31. máj 2011

@lenica81 vidis, mrkvu som zabudla, ale aj tak ju ma radsej varenu, surovu velmi nie. V podstate uplne najradsej ma maso, to si da povedat vzdy 😀 . Nicol ma uz 13 zubov, takze s hryzenim asi nema problem, ale v poslednej dobe zacala vsetko len ochutnavat a potom sa necha presviedcat 😒 . Nic nove nezje bez toho, aby prve susta neplula kade-tade. Ale naposledy som nedavala pozor a vyjedla mi z misky olivy, to nevyplula a ja som potom mala nervy, co to s nou spravi. A ako mu davas paradajky, osupane a s jadierkami ci bez?? Ja som skusala take trochu potlacene, prihodit ku zemiakovej kasi, alebo zmiesat s ryzou, ale asi este nemaju dobru chut, lebo sa nadsene netvarila.

lenica81
31. máj 2011

@michele11 osupane, bez jadierok... 😉

macamac
31. máj 2011

@michele11 uf-teda,u nás krásny slnečný deň-aj vetrík pofukuje,úplne ideál 🙂 a odkiaľ si,keď u vás prší? 😕 ja bývam pri Novom Meste n/V 😉

teuska
31. máj 2011

babenky som myslela, ze tato tema zanikla. Nestiham dve temy 😕 Som z toho teraz zmatena, lebo kopec super bab uz prestalo prispievat, kde ste? Nezjednotime sa zasa?A je tu kopec novych bab, o ktorych som ani netusila 😖

lucia411
31. máj 2011

@teuska tak tak moja, ja uz len cumim doslova co sa to tu porobilo, citam kazdy den, ale nepisem lebo nemam ani komu, vsetky stalice z Februaroviek si porobili nove temy, suuuuuuuuuuuuuukromne a ja na to nemam chut tam zase vypisovat..smutne, pre mna bude Februar 2010 stale Februar 2010 a ziadna ina tema...som tu maloco, kedze chodim do prace a mam aj rodinu, ale toto tu je doslova na hanbu....kazdy nas len ocumoval ako si tu vypisujeme kolko uz mame zapisanych stran a teraz mame hadam asi po 10 tem o ktorych nemam ani sajnu...som sklamanaaaaa.....

lucia411
31. máj 2011

@raa2 totalne suhlasim...zoska, maculik, kde ste?aspon alex mam na FB

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre