Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mimisash
31. máj 2011

baby dnes mi maly spapkal na ihrisku jeden malinky kamienok 😕 a to som cupela pri nom ked sa hral, bola to sekunda 😖
dufam ze ho pekne vykaka a nic sa mu nestane

michele11
1. jún 2011

@macamac ja som v Bystrici a tu prsi stale, kazdy den sa tu tocia nad nami nejake burky, aj teraz uz nadranom sprchlo. A riadna zima, bazen sa dnes urcite nekona, cize som zvedava, ako zabavim malu 😠

kika58
1. jún 2011

dobre ranko dievcata, tak u nas je zamracene a len cakam z ktorej strany sa ten lejak spusti,ja len dufam, ze nam nepokazi dnesny vylet 😕
inak mala este buva, bola uz hore ale kedze som nevstava, tak zaspinkala znovu 😅

@mimisash neprijemne s tym kamienkom, snad to vyjde von 😅 veru aj ja som uz tahala kamienky z pusinky ale nestihla prehltnut 😅

mimisash
1. jún 2011

@kika58
dobre ranko maly dnes potiahol do 9:15 🙂 o 5 rano si vypytal mliecko a zvacsa ked dopije sa prevali na bok a spi dalej, ale dnes zacal si sadat a lozit po nas ale potom odkvecol a pekne pospal.
tu bola v noci riadna burka, hromy, blesky ale teraz je uz dost teplo tak snad dnes bude pekne.

kika58
1. jún 2011

@mimisash no tak tu uz stihlo poprsat a teraz trosilinku vykukuje aj slniecko
Ivka sa prave zobudza, pocujem ju ako si steboce 😅 😅 😅 idem jej nachystat rajanky a zase dam nejaku zeleninku nech si zvyka

kika58
1. jún 2011

no a samozrejme pre vsetky deturence krasny den deti, nech si uziju svoj sviatok 😅

mimisash
1. jún 2011

@kika58 my uz ranajkujeme maslovy chlebik, rajcinu a a avokado a potom ideme von

svetlankat
1. jún 2011

@mimisash neboj, urcite sa mu nic nestane, pekne to vykaka

svetlankat
1. jún 2011

@mimisash @kika58 baby a o ktorej chodite spinkat, ked tak pekne pospinkate?

katka888
1. jún 2011

aj u vas sa odkedy je horuco posunul spanok? viki zaspavala medzi 11-13 hod a teraz skor ako o pol tretej nezaspi.....

macamac
1. jún 2011

@michele11 jej-ten kraj milujem 😵 tam je krááásne.moja švagriná bývala v Zvolene, a to okolie je super, v Bystrici mali rodinu-sme tam chodili 😉 teraz tam zostala už len neter bývať a ony sa všetci po 25rokoch vrátili sem...takže už tam tak často nepôjdeme,škoda. u nás aj dnes nádhera-trochu aj pod mrakom chvíľami-ale zas lepšie ako para 😉
a detičkám dnes k MDD prajem všeeetko naj naj najlepšie 😵 🙂

mimisash
1. jún 2011

@svetlankat
o 20:00 je uz okupany a da si mliecko a cca do pol hodky zaspi, potom sa sem tam okolo polnoci zobudi niekedy staci pohladkat niekedy trochu vodicky vypit a potom spi do cca 05 rano, zacne mrnkat a dostane mliecko a spi dalej zvacsa do 7:30 ale dnes prekvapil. no a o 12:00 dame polievku a ma denny spanok minimalne hod a pol ale niekedy potiahne aj 3 hodiny. dva spanky sme mali kym sa neposunul cas, odvtedy ako keby utlo a uz nechcel ten druhy spanok.

mimisash
1. jún 2011

@katka888 a to od rana do pol tretej vydrzi? a vecer ide kedy spat?

katka888
1. jún 2011

hej, vydrzi, vstava okolo siedmej rano a vecer chodi okolo 21.30 az 22 hod

michele11
1. jún 2011

@macamac Nuz ano, priroda je nadherna, my sme pri Tajove, pod horou z kazdej strany... vyhlad je krasny, rano na terase by som nevymenila za nic. Ale ked sa niekde tocia burky, tak u nas, kazdu chvilu tu nieco zleje zhora. Ale leto hlasia horuce, tak som zvedava, ako ta predpoved dopadne 🙂 . Inak, aj my sa ideme stahovat blizsie ku Zvolenu, na Velku Luku, chceme stavat, su tam krasne cyklotrasy, kopce sice mensie, ale co uz... A ty mas ake stare deticky? A aj vam zelam krasny MDD 🙂

michele11
1. jún 2011

@katka888 U nas sa rano vstava skor, ale vecer je to asi o tom istom. A kedy tvoja mala vstava poobede? Aj u vas sa to spanie posunulo, ked sa menil cas?

katka888
1. jún 2011

@michele11
poobede spi tak hodku a pol minimalne a maxim 2 a pol. vynimocne potiahne tri... tak dve je priemer
ked sa menil cas nejak ju to nerozhodilo, lebo vtedy mala taky divny rezim, ale jej sa to posunulo, odkedy je tak horuco. my mame dve izby, obe na zapad a je to tu ako v pekle ...

mimisash
1. jún 2011

@katka888 inak aj mne by sa viac pacilo ak by chodil spavat neskor , by sme mohli byt dlhsie vonku ale on uz je pred tou 8 trochu nevrly a ak by sa rozjasil tak by asi aj vydrzal ale potom by sa mu tazsie zaspavalo.
no necham to naho nech si spi ako chce ja sa prisposobim 😎

katka888
1. jún 2011

@mimisash
ja by som zas brala, ak by viki zaspala do pol deviatej. 🙂 hoc by aj rano vstala skor

katka888
1. jún 2011

su tri a viki ani naznak zeby sla spat ☹ ☹
uz sme trix skusali a nic, asi musi zacat prsat alebo co

mimisash
1. jún 2011

@katka888 nechce spat ved to je jasne dnes ma sviatok tak chce zurovat 😀

michele11
1. jún 2011

@katka888 ja davam malu spat na severnu stranu, aspon troska chladku, ale aj tak sa cela odkope a povyzlieka 😀 . U nej sa to posunulo, ked mala rok, koniec vyspavaniu cez den. Hodina a pol, nic moc, ja neviem, ako by som sa doma obracala, uz teraz nestiham nic ☹ . Klobuk dole, ako to zvladas, este aj s bruskom.

katka888
1. jún 2011

no zaspali sme o 15:50 🙂 ... ale zvacsa ked zaspi tak neskoro, tak spi len hodku hodku a pol.... tak hadam nebude do noci vystrajat potom 🙂

nivejka
1. jún 2011

@raa2 ...veľmi pekne dakujem za odpoved a rady..... 🙂

macamac
1. jún 2011

@michele11 ty brďo-veď v tej Lúke býva moja neter!!!! možno sa raz stretneme 😉 a čo bývaš teraz u rodičov? keď idete stavať. my už to máme za sebou-juj a veru-raz za život stavať stačí 😀 a splácanie na 5 životov 😝
ja mám 9ročného syna Samka a 2 ročnú Lilianku 🙂 teraz v nedeľu mal 1.sv.prijímanie-sme mali oslavu 😉
a ty máš len Nicolku?

svetlankat
1. jún 2011

@mimisash my mame podobny rezim, Miska chodi hajat o osmej, zaspava sama a vacsinou hned po ulozeni, vstava oklo pol siedmej az siedmej. Poobede chodieva okolo 11:30 az 12.00 a zvykne spinkat 3 hodiny. Teraz po ockovani sa to trosku pokazilo, tak verim, ze ked nam prejdu neziaduce, tak sa to napravi

kika58
1. jún 2011

@svetlankat my chodime buvat vecer okolo 21:00 a vstava bud o 6:30 alebo 9:30, potom cez den pospi 2-3 hodinky tak od 12:30 som spokojna lebo ma krasne necha vyspat, a aj ked nam idu zubky alebo po ockovani ci chorobe, tak vzdy mi celu noc prespinka 😅 😅 😅
ozaj ake mate neziaduce reakcie po ockovaní?

svetlankat
1. jún 2011

@kika58 tak tri dni to boli teploty a nechutenstvo, nejedla nic, a teraz sa osypala

kika58
1. jún 2011

@svetlankat to mi je luto Misky, nech jej to rychlo prejde ☹ ☹ ☹

svetlankat
1. jún 2011

@kika58 dakujem, pevne verim ze ten vysyp bolo uz to posledne a ze je to zanami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre