• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
orifcek, to číslo môže znamenať aj dvojky. Čím vyššie, tým väčšia pravdepodobnosť.
26. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka2, ja mám trošku obavy, ale keď som sa už po takej dobe dočkala, tak to nemôže dopadnúť inak ako dobre :wink:
26. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe: no, povedali mi, ze mi sice vezmu malo krvi, ale, ze az 10 testov z nej urobia...krvny obraz, krvna skupina, HIV, zltacka, syfilis a dalsich par, proste 10 ich bude x;O)
26. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, šťastná to žena, že hneď na 1x. To je skvelé :wink:
26. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: cize, ja ked uz mam i lekarom potvrdene, ze som tehulkou, nakolko ma male uz aj srdiecko a bije, tak mna uz ziadne dvojky netrapia, ze? /i prsia mam vacsie, takze :grinning: /

a jasne, mas recht, babo je vytuzene, takze iste len dobre budeee x;o)

ewe: som rada, ze zatial nemam chute ako niektore, ze musia papat a musia sladke a musia neviem co...x;o) len aby mi to tak ostalo, ked uz nesportujem...

ale budem, jasne, no to len skor take..nie moc namahave...to sa nepriblizi k volejbalu, posilke, turistike ani tenisu, no..cize z toho sa moc nechudne
26. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: ano, prepac, kusok som i uvazovala, ci to tam napisem...ale pvoedala som si, ze ved uz to vyslo i Vam, tak preco nie :wink: DAKUJEM
26. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ak videl na sone len jedno, tak sa nemusíš báť :wink:
26. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode, ja sa teším s každou úspešnou tehulkou :wink:
26. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len jedno, len jednoooooooo x;o) akurat povedal, ze je malicke, ale to neva x;o)

ak by videl dve, mozu to byt dvojicky, ze? :wink:
26. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem strasit ale kludne moze byt na dalsom sone aj o babo viac...citala som moze prispevkov kde v 7tt potvrdili jedno a v dvanastom dve :wink:

a sorac ze vam sem leziem :wink:
26. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, ty teda vieš človeka povzbudiť :grinning:
26. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no občas sa to stáva, že sa to jedno schová, ale hádam to nebude váš prípad :wink:
26. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Jaj veru nestrasit, mne tiez staci opat jedno v brusku. :sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: vies, drahy mi uz pripomenul parkrat, ze dve babatka sme chceli, no tak by som mala postarane x;oDDDD

porodu som sa vzdy bala, ale paradoxne to teraz neriesim, nooo...to priiide :wink: drahemu som povedala, ze druhe babo sa este uvidi podla prveho, a podl aporodu, ze ak to bude neznesitelne ze druhe prinesie bocian
:wink: :wink: :wink:

moja sestra tak mala dvojicky...az v 7 mesiaci sa vrajd ozvedela, ze ma dve babatka....a o mesiac na to rodila - cisarskym
26. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji: f poho, ked budu zdrave :wink:
26. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to mozem napisat (hadam sa nenahnevaaa)ale cukruskaaaaa mi napisala ze maju 13mm a srdiecko bijeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za dva tyzden ide pre knizku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek- ma sme to tak maly s prvym drobcom, ze hned :slight_smile: aj to som bola mesiac po operacii vajecnikov a dr. mi povedala, ze tak skoro to nebude a je mala pravdep. a vidis uz aj druhe :slight_smile: a vsetci sa cuduju :slight_smile:

inak som sa rozpravala s mojou lekarkou a instruktorkou na cviceni a ak mas dobru kondicku, tak cvicit mozes. Ja Zumbujem :slight_smile: a vladzem zatial a videla som tam uz aj baby s bruskom :slight_smile:
26. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, ako sa mohla v sidemom mesiaci dozvediet, ze caka dvojky? to bolo kedy, za komunizmu? ved ultrazvuky sa teraz robia velmi casto a take babo sa len tak neschova jedno za druhe :slight_smile:
26. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka: cukru je v 10 tt...pekne velike uz...x;O) ja som bola teraz, v utorok, a male ma len 9mm, no, dorastie istotne x;o) ma na to mesiac, aby sa pred lekarom pochvalilo rastom x;oD

ewe: gratulujem x;O) ale osobne neviem, ako by som to zvladala s jednym babatkom, ako niektore z Vas...mozno casom to pochopim x;o)
vies, volejbal nesmiem, i keby som velmi chcela, pretoze pri namahe vzdy kusok spinim...a nemam sa ani zadychat, nech malemu neuberiem kyslik, takze srahy nechce ani na tury radsej....vies, ja mam arytmiu srdca, a zadycham sa, bez ohladu na kondicku, bohuzial...
26. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, supeeeer... vidis a je to :slight_smile:
26. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe: no, ja neviem, nakolko nam segra pravdu vravela...ved o kazdom tehu povedala, az ked uz bola vo 4 mesiaci x;o)))
olifcek...waw segra? tak teda ti na 70% pisem ze cakas dvojky a schovali sa :wink:
ewe: no, lekarka, ku ktorej chodila, jej nezistila dvojicky, az ked ju vymenila za ineho lekara...vraj
26. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka: no, ale sestra mala dvojicky zrejme z muzovej strany, lebo on ma dvojicky surodencov, be be :sunglasses:
26. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka no akoze nestrasis ale tak to by bolo dooost o tom ze by som sa bala ci to zvladnem po tehotenskej stranke a tesili by sme sa inak velmi...no ale tak to je fakt to hcg take vysoke?
26. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ok...vzdavam sa a rezignujem medzi moje septembrove babatka 2008 :grinning:
26. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana mas neskutocne vysoke hcg...a predpokladam ze sa nesekli a nenapisali ti telefonne cislo :sweat_smile:

takze u teba to tipujem na dvojicky alebo trojicky :wink: a kludne sa mohlo stat ze nevidel..stava sa to aj teraz :wink:
26. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to som xcela uz nenapisat :grinning:
26. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, jasne, tak to potom nie. Tak len prechadzky, hodinove kazdy vecer a tury len take light :slight_smile:

No, nam sa zadarilo, neplanovali sme, keby bolo na mojich planoch, tak tak najskor za 7-10 rokov druhe :slight_smile:
Ale aspon to budeme mat skor za sebou :slight_smile: deti odrastu a bude dobre. Inak sa bojim, lebo mame v rodine pravdepodobnost na dvojky z mojej aj z manzelovej strany.... ani na to nechcem mysliet, lebo to si dam rovno rezervacku do pezinka... :grinning: Tiez neviem ako to zvladnem. Popri malom som dokoncovala VS- denne studium...a zvladli sme to. Mozno dame maleho na 3-4 hodky do skolky, nech je v kolektive, pohra sa, ma kruzky a ja stihnem nieco popri tom... uvidime... a pred obedom si ho vezmem domov :slight_smile: neviem, zda sa ze je to daleko, ale zbehne to ako voda a uz budeme mat doma male uzlicky :slight_smile: ako by to bolo pres par mesiacmi co sa maly narodil a uz ma 2 roky.
26. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka : ale ved, kludne nazeraj, kazda mamicka je nam prinosom...teda mne urcite x;O) hoc ma sestra 4 deti, brat jedno, nemam skusenosti, nakolko som s nimi nezila :sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok