Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
26. jún 2009

orifcek, to číslo môže znamenať aj dvojky. Čím vyššie, tým väčšia pravdepodobnosť.

alex
26. jún 2009

lienka2, ja mám trošku obavy, ale keď som sa už po takej dobe dočkala, tak to nemôže dopadnúť inak ako dobre 😉

olifcek
26. jún 2009

ewe: no, povedali mi, ze mi sice vezmu malo krvi, ale, ze az 10 testov z nej urobia...krvny obraz, krvna skupina, HIV, zltacka, syfilis a dalsich par, proste 10 ich bude x;O)

alex
26. jún 2009

olifcek, šťastná to žena, že hneď na 1x. To je skvelé 😉

olifcek
26. jún 2009

alex: cize, ja ked uz mam i lekarom potvrdene, ze som tehulkou, nakolko ma male uz aj srdiecko a bije, tak mna uz ziadne dvojky netrapia, ze? /i prsia mam vacsie, takze 😀 /

a jasne, mas recht, babo je vytuzene, takze iste len dobre budeee x;o)

ewe: som rada, ze zatial nemam chute ako niektore, ze musia papat a musia sladke a musia neviem co...x;o) len aby mi to tak ostalo, ked uz nesportujem...

ale budem, jasne, no to len skor take..nie moc namahave...to sa nepriblizi k volejbalu, posilke, turistike ani tenisu, no..cize z toho sa moc nechudne

olifcek
26. jún 2009

alex: ano, prepac, kusok som i uvazovala, ci to tam napisem...ale pvoedala som si, ze ved uz to vyslo i Vam, tak preco nie 😉 DAKUJEM

alex
26. jún 2009

nie, ak videl na sone len jedno, tak sa nemusíš báť 😉

alex
26. jún 2009

v pohode, ja sa teším s každou úspešnou tehulkou 😉

olifcek
26. jún 2009

len jedno, len jednoooooooo x;o) akurat povedal, ze je malicke, ale to neva x;o)

ak by videl dve, mozu to byt dvojicky, ze? 😉

vejinka
26. jún 2009

nechcem strasit ale kludne moze byt na dalsom sone aj o babo viac...citala som moze prispevkov kde v 7tt potvrdili jedno a v dvanastom dve 😉

a sorac ze vam sem leziem 😉

alex
26. jún 2009

veji, ty teda vieš človeka povzbudiť 😀

alex
26. jún 2009

no občas sa to stáva, že sa to jedno schová, ale hádam to nebude váš prípad 😉

kakatka1
26. jún 2009

Ahojte! Jaj veru nestrasit, mne tiez staci opat jedno v brusku. 😅

olifcek
26. jún 2009

alex: vies, drahy mi uz pripomenul parkrat, ze dve babatka sme chceli, no tak by som mala postarane x;oDDDD

porodu som sa vzdy bala, ale paradoxne to teraz neriesim, nooo...to priiide 😉 drahemu som povedala, ze druhe babo sa este uvidi podla prveho, a podl aporodu, ze ak to bude neznesitelne ze druhe prinesie bocian
😉 😉 😉

moja sestra tak mala dvojicky...az v 7 mesiaci sa vrajd ozvedela, ze ma dve babatka....a o mesiac na to rodila - cisarskym

olifcek
26. jún 2009

veji: f poho, ked budu zdrave 😉

vejinka
26. jún 2009

neviem ci to mozem napisat (hadam sa nenahnevaaa)ale cukruskaaaaa mi napisala ze maju 13mm a srdiecko bijeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 za dva tyzden ide pre knizku 😵 😵 😵

ewelyne
26. jún 2009

olifcek- ma sme to tak maly s prvym drobcom, ze hned 🙂 aj to som bola mesiac po operacii vajecnikov a dr. mi povedala, ze tak skoro to nebude a je mala pravdep. a vidis uz aj druhe 🙂 a vsetci sa cuduju 🙂

inak som sa rozpravala s mojou lekarkou a instruktorkou na cviceni a ak mas dobru kondicku, tak cvicit mozes. Ja Zumbujem 🙂 a vladzem zatial a videla som tam uz aj baby s bruskom 🙂

ewelyne
26. jún 2009

olifcek, ako sa mohla v sidemom mesiaci dozvediet, ze caka dvojky? to bolo kedy, za komunizmu? ved ultrazvuky sa teraz robia velmi casto a take babo sa len tak neschova jedno za druhe 🙂

olifcek
26. jún 2009

vejinka: cukru je v 10 tt...pekne velike uz...x;O) ja som bola teraz, v utorok, a male ma len 9mm, no, dorastie istotne x;o) ma na to mesiac, aby sa pred lekarom pochvalilo rastom x;oD

ewe: gratulujem x;O) ale osobne neviem, ako by som to zvladala s jednym babatkom, ako niektore z Vas...mozno casom to pochopim x;o)
vies, volejbal nesmiem, i keby som velmi chcela, pretoze pri namahe vzdy kusok spinim...a nemam sa ani zadychat, nech malemu neuberiem kyslik, takze srahy nechce ani na tury radsej....vies, ja mam arytmiu srdca, a zadycham sa, bez ohladu na kondicku, bohuzial...

ewelyne
26. jún 2009

cukruska, supeeeer... vidis a je to 🙂

olifcek
26. jún 2009

ewe: no, ja neviem, nakolko nam segra pravdu vravela...ved o kazdom tehu povedala, az ked uz bola vo 4 mesiaci x;o)))

vejinka
26. jún 2009

olifcek...waw segra? tak teda ti na 70% pisem ze cakas dvojky a schovali sa 😉

olifcek
26. jún 2009

ewe: no, lekarka, ku ktorej chodila, jej nezistila dvojicky, az ked ju vymenila za ineho lekara...vraj

olifcek
26. jún 2009

vejinka: no, ale sestra mala dvojicky zrejme z muzovej strany, lebo on ma dvojicky surodencov, be be 😎

zucana
26. jún 2009

vejinka no akoze nestrasis ale tak to by bolo dooost o tom ze by som sa bala ci to zvladnem po tehotenskej stranke a tesili by sme sa inak velmi...no ale tak to je fakt to hcg take vysoke?

vejinka
26. jún 2009

ok ok...vzdavam sa a rezignujem medzi moje septembrove babatka 2008 😀

vejinka
26. jún 2009

zucana mas neskutocne vysoke hcg...a predpokladam ze sa nesekli a nenapisali ti telefonne cislo 😅

takze u teba to tipujem na dvojicky alebo trojicky 😉 a kludne sa mohlo stat ze nevidel..stava sa to aj teraz 😉

vejinka
26. jún 2009

no a to som xcela uz nenapisat 😀

ewelyne
26. jún 2009

olifcek, jasne, tak to potom nie. Tak len prechadzky, hodinove kazdy vecer a tury len take light 🙂

No, nam sa zadarilo, neplanovali sme, keby bolo na mojich planoch, tak tak najskor za 7-10 rokov druhe 🙂
Ale aspon to budeme mat skor za sebou 🙂 deti odrastu a bude dobre. Inak sa bojim, lebo mame v rodine pravdepodobnost na dvojky z mojej aj z manzelovej strany.... ani na to nechcem mysliet, lebo to si dam rovno rezervacku do pezinka... 😀 Tiez neviem ako to zvladnem. Popri malom som dokoncovala VS- denne studium...a zvladli sme to. Mozno dame maleho na 3-4 hodky do skolky, nech je v kolektive, pohra sa, ma kruzky a ja stihnem nieco popri tom... uvidime... a pred obedom si ho vezmem domov 🙂 neviem, zda sa ze je to daleko, ale zbehne to ako voda a uz budeme mat doma male uzlicky 🙂 ako by to bolo pres par mesiacmi co sa maly narodil a uz ma 2 roky.

olifcek
26. jún 2009

vejinka : ale ved, kludne nazeraj, kazda mamicka je nam prinosom...teda mne urcite x;O) hoc ma sestra 4 deti, brat jedno, nemam skusenosti, nakolko som s nimi nezila 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre