• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci jooo, i ja som na nu mala vcera vecer chut, joj...x;o)

ja poslem kolegynu volajaku a basta x;o)

zusi len nech sa mi zase moc necka, dobe? x;O)

matkaaaa cista provokaciaaaaaa, po 11tej zahlasit bre raneckooooo :wink:
29. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja vstavam o 10 :slight_smile:
ale chodim spat o 12tej az jednej a rano sa budim...
ked budes na PN ke aj ty budes davat provokace nemboj :grinning:
29. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeee :wink:

baby, ten utorok mam zubara :unamused:

moze byt ten stvrtok 8.10.??? Miesto mozeme este dohodnut ine, ak niekomu nevyhovuje :wink:
a ten cas zusika asi ako minule, ze medzi 16:00 a 17:00 lebo vela ludi je v robotke, ze? my mozeme hocikedy.
tak sa tesim. inak je to fajn ze pre deticky je tam to ihrisko, co je dobre pre mna a pre maartinku, ze?
:wink: aj ivku a oli, ale tie som tu dlho nevidela :confused:

olif, ja budem niekedy v novembri-decembri v KE :wink: tak sa k vam mozem potom pridat :wink:
zucana a 15.10. ideme do Italy :grinning: len neviem kam este a kade :wink: alew ideme dovolenkovat :wink:

musim ist upratovat, llebo nam tu o chvilu vsetko zapadne prachom :confused:
nechce sa mi strasne. joooj a mam tolko ucenia...
29. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, aj ja chcem ist na stretko, len toho 8. mam morfologicky o 18 :unamused:
29. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak sa skusime prisposobit....nie? ved to mozeme posunut az na ten dalsi-dalsi tyzden...po 12.10. ..... hmmm?
29. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky ja by som to do 17-tej mala stihnúť, keď pôjdem z práce okolo 16:00, tak by som okolo pol piatej mohla byť v Avione, takže by som prišla a termín tiež až po tom 12. by mi vyhovoval.
29. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super :slight_smile: bud. tyzden, mozem stale, az na piatok :wink:
29. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, takže ten ďalši tyždeň? oki, zatial nemame nič :wink:
deň, utorok, štvrtok? prip. iný? zusi, ty môžes len tieto?

baby, inak kto by chcel, mame vajičko chicco navyše a chcem ho predať,
to sme museli mať dve, lebo som ešte chodila na VŠ a my sme mali jednu a aj svokrovci :wink:
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=864473 taketo prevedenie, neviem čím sa líši 2009 od 2007...
potom hodim ešte foto, lebo som ho prala. Ale je na chlp rovnake. Za 30 Euro, poživané cca. 9 mes. ale to su take veci, čo sa neopotrebuju :wink: no a k nemu by som vam poslala aj podložku na prebaľovanie, tiež máme zbytočne dve. foto mám v albume, tak sa ozvite ak by ste chceli niektorá. Zatial som to ešte nikde nedávala do inzercie, len tu. robím, upratovanie a veľa vecí sa musím zbaviť :grinning: no a máme aj dvoch drených koníkov, lebo sme dostali a :grinning: ja som s tým nič nerobila, tak potom ak by ste chceli :grinning:
len si nemyslite, že si tu otváram obchod :sweat_smile: :confused: to len pár veci máme navyše :sweat_smile:
29. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, ja som za cokolvek okrem PO a PIA...lebo vtedy ist do BA alebo z Ba auto je na samovrazdu... :angry: iba chcem teda predist zbytocnemu stresu na D1.... inak mozem vzdy...koncim v praci tiez tak o 16.0 - takze pohodka... o 16.30 viem byt isto v Avione....
29. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to nebola provokacia.... :slight_smile: :slight_smile: en som v nocii nespala a rano o pol siedmej ma zobudil priatel lebo isiel pracovat ...tak somm si trosku dlhsie zdriemla :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, jo, len kym ja sa k PN dostanem, to uz kazda jedna na nej budeme x;o)

ewe v decembri uz chcem mat skutocne PN, to uz vzdam, chodit do prace, takzeeeee, kludne mozeme paq dat stretko...abo sa nan dokotulame, hehe x;o)

ewe tak pokukaj, co vsetko doma mas, a ked, tak mi v novembri-decembri mozes priviest, ked sa na niecom dohodneme :grinning:

matka x;o)

inak baby, dnes mi napadlo...alebo uz vcera? ze nastupim na MD 8 tyzdnov pred porodom, nie 6...na poradni sa na to lekara opytam, ked tam pojdem...i na to, ci ma on vypise na PN, abo ci mam ist k obvodakovi, kvoli decembru x;o)))
29. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ..priviezt je spisovne
29. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif asi by ta mal vypisat gyndos, nie? mna sa este na zaciatku ked mi byvalo zle pytal, ci ma ma vypisat
29. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif môže ťa vypísať aj obvoďák, ale ten aj tak potrebuje doporučenie od gynekológa, takže asi je jednoduchšie, keď ťa vypíše gynekológ.
29. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum menim lekara, chi :wink:
29. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex achaaaa....hmmmm...tak...a co ak tehu zena prechladne? to ju uz moze obvodak priamo vypisat, ze? :sweat_smile:
29. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
akosi som nemala na net čas...v nedelu som bola mimo po sbotnom gulasi a vcera az do vecera v skole..ale dnes a zajtra som domka, stvrtok opat skola :unamused:

akurat mi odisiel muzik na sluzobku, tak som ho vyprevadzala ...

zuci tiez som si vsimla to znamienko :wink: a na bruchu ich mam aj 20 ale mensie
29. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak ochorieš na normálne bežné choroby, tak to ťa vypíše obvoďák.
29. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :wink: tak ked bude treba, tak i obvodak vypise :wink:
29. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska juuuj...Ty vecne slamenna vdova :frowning2: ale tesim, ze to ma uz coskoro skoncit, resp. omnoho sa polepsit :slight_smile:
29. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo olif :frowning2: ale uz to fakt dufam skonci...piatok ma mat o tom rozhovor so sefom, tak snad daco spolu vyriesia...uz mu aj povedal , ze som tehotna a ze potrebuje byt viacej tu....
a ak to nepojde tak uz rozmysla nad zmenou prace...takze tak
ale som mu povedala ze ak mi v januari, februari a marci oznami ze musi odist na viac ako jeden den niekam, tak nech si ma nezela :grinning: ze ak v tom case porodim tak mu to nepoviem a ak uz bude dieta na svete tak mu ho na sluzobku pribalim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
29. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak by ste mali zaujem kupit pekne vecicky pre vase babatka, kuknite moje inzeraty

http://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogin=kvietok23
29. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo spite?
lebo ja som spala cca 2 hodky, faaaaajne :slight_smile:
29. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu :slight_smile:
29. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spala s malou poobede 2,5hod. :grinning: tak mi to dobre padlo... ale odbije 21,00 a budem zalamovat znovu :grinning:
29. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co porabas? :slight_smile:
29. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa napapala a teraz sedím pri compe, manželík ležká a pozerá telku. Už nebývam taká unavená, ako na začiatku tehu, takže nechodím spávať poobede.
29. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj, celkom ako ja, o 21.30 bye, bye
idemm sa aj napapat
29. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska i ja som papala gulasik, v nedeluuuuu x;o) 

hehe, dobry plan s tym, ak nahodou odide, ak Ty budes mat uz porod takmer zasebou, hehe, si podarena veru

logi ja som si bola zacvicit v stonozke /mcstonozka.sk/, a celkom fajne mi je x;o) take cviky by ma za normalnych okolnosti unudili k smrti, ale dnes to bolo celkom prima, hehe :wink: akurat, ze ked sme mali cvicenie na chrbte, tak som to mala stazene, lebo Olivka neprestajne kopkala po celom spodku bruska, hehe...to mi ale robi vzdy, ked si lahnem na brusko...x;O)

marti pravidelnost je dolezita, hehe x;O)

alex juuj, menila by som s Tebou. ja som vcera lekarovi pisala, ze som velmi ospala, ci mi nieco odporuci, lebo, horcik mi dobre nerobi. tak mi odporucil horcik nebrat, vela spat, a aktivne oddychovat, ale, ze tiez to moze mat psychicky povod a, ze ak to neprejde, mam ist ku psychologovi :angry:
29. sep 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si lahnem na chrbatik, samozrejme,, nie na brusko :grinning:
29. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok