Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. nov 2009

lolka dakujem...

len jedna ma 30kg, glg...

lolka
10. nov 2009

katina, myslim, ze pocitaju po dnoch, kedze sa najskor urcuje denny vymeriavaci zaklad a potom x pocet dni.

olifcek
10. nov 2009

kati PN, MD, RD sa rataju na kal. dni x;o)

katina2209
10. nov 2009

dakujem tak to by som si dala už od soboty keď sa to platí po dňoch

olifcek
10. nov 2009

kati MD mozes mat kludne aj od nedele x;O)

lusi131
10. nov 2009

ahojte kocky, vsimla som si, ze sa akurat bavite o materskych, tak som Vas chcela velmi pekne poprosit, ci by ste mi vedeli prosim poradit od kedy mam nastupit na matersku, ked termin porodu mam 10.02.2010?,som totiz z toho trosku jelen 😀

olifcek: a este som sa chcela opytat na tu kalkulacku, hruby prijem chapem, druh prijmu mam dat asi mesacny(ked mam kazdy mesiac vyplatu 🙂 ), ale celkom nechapem tu kolonku pocet dni-ze co tym myslia, aky pocet dni tam mam dat?

Dakujem Vam za rady 😉

alex
10. nov 2009

lusi daj tam počet dní, koľko budeš poberať materskú. Mne to vyšlo 181 dní.

cukruska1920
10. nov 2009

Ahojte....tak sa hlasim po vcerajsej navsteve u lekara... robil mi sono, vsetko ok ...ovulacia prebieha prave teraz len co z toho 😒 😀 pozeral ma aj na koze s mikroskropom mi pozeral krcok, vajecniky..robil mi stery...vsetko v poriadku.. vo stvrtok idem na krv na toxoplazmozu a trombofilie a o tri tyzdne budu vysledky tak haaadam sa nieco zisti...a ak nam povoli od januara zaciname nanovo... 😉

alex
10. nov 2009

Cukruska ahojky,
tak ste teda začali zisťovať. To je super. Držím palce, nech si čím skôr tehu a úspešne to dotiahnete do konca.

alex
10. nov 2009

lusi, ak nastúpiš na materskú 8 týždňov pred termínom pôrodu, je to 16.12.2009 a ak 6 týždňov, tak to padá na 30.12.2009.

cukruska1920
10. nov 2009

alex..hej uz sa zacalo.... som nervozna inak naco sa pride...a ked sa nepride vobec na nic tak to bude ,,bomba" 😖

matka331
10. nov 2009

cukruska drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉

zucana
10. nov 2009

ahoj cukrus drzim palce nech sa nieco zisti...a pocuj tebe toxo nerobili predtym?inak tu toxo trva 3 dni....testy teda...
ale som tiez nastvana lebo uz som mala mat pecenove (bola som min.stvrtok) a este nemam....
lolka ty si ako ja 😀 pri zehleni zasadne s tebou men bavi svet alebo ako dostat otecka do polepsovne alebo princezna ze mlejna 😀
inak idem dat foto bruska 😎
olif k tej postielke...mne sa zda strasne tazka...ale ked bude na jednom mieste tak oki...a madrac sa mi zda nizky...ta druha sa mi pozdava...prever si ci bocnica je posuvna...to je podla mna dolezitejsie ako polohovatelny rost lebo ked bude dole ty si mozes bocnicu posunut aby si sa nenadrapovala cez postielku...

cukruska1920
10. nov 2009

zuci...no ja som sa na toxo liecila este pred tehotenstvom...bralala som silne antibiotika a chodila na infekcne na kontroly ci to kleslo...klesalo to postupne a ked som bola naposledy tak mi primarka povedala ze uz je o v poriadku... a ked som bola na odbery na toxo v tehu tak vcera mi doktor povedal ze vysli hranicne hodnoty...tak zato mi budu opakovat testy...len to nechapem lebo na infektologii mi vtedy povedali ze uz je to v poriadku... ja uz budem mat stale v krvi ale protilatky...

zucana
10. nov 2009

to hej cukrus protilatky...len zavisi ze kedy si dostala tu toxo...lebo to moze byt naozaj jeden z dovodov....tak drzim palce...

zucana
10. nov 2009

cukrus ja som totiz citala ze min.6 mesiacov pred otehotnenim by si ju mala dostat aby bolo vsetko OK....tak snad sa vsetko vysvetli a v januari uz budete pracovat na babenku 😉

cukruska1920
10. nov 2009

zuci... ja som sa na toxo zacala liecit v maji 2008

lolka
10. nov 2009

cukru, siiilno drzim palce, aby si sa vyliecila a bola pripravena na babetko 😉

zucana, film uz aj skoncil a ja som este ani zehlit nezacala 😀 teraz som si pustila Na samote u lesa....ceske filmy a rozpravky mame najradsej a mame aj slusnu zbierku 😉

zucana
10. nov 2009

no tak to potom asi zavisi fakt len odtoho ako to bolo preliecene a ako to tvoj organizmus spracoval...ale ak bol toto problem tak to sa da do poriadku.... 😉

zucana
10. nov 2009

loli tak by si mi mohla ponapalovat 😉 zamoska ze bych ti to zaplatila....resp. pozicat a segra by mi napalila 😅

cukruska1920
10. nov 2009

zuci... je mi z toho vsetkeho dost nanic..mam pocit ze vsetko ide proti mne...ak by som musela znova brat tabletky tak sa to posunie zas minimalne o tri mesiace... a ja uz nato nemam trpezlivost ☹

zucana
10. nov 2009

cukurus viem ze je to tazke....tu sa ti ani neda radit.ale ked chces aby ste to potiahli do uspesneho konca tak naozaj radsej brat este tabletky nech je vsetko ok lebo vies co toxo moze sposobit na plod keby si to aj potiahla do toho konca....a tebe asi v testoch aj pocas tehu nasli Igg pozitivne a aj IgM pozitivne ze?

cukruska1920
10. nov 2009

nie....ja uz mam pozitivne len igg....igm mam preliecene...

zucana
10. nov 2009

aj pocas tehu si to tak mala?lebo potom neviem...to ti musia lekari poradit....hlavne skus byt silna a trpezliva...

zucana
10. nov 2009

a hranicne hodnoty Igg ti vysli pocas tehu?

alex
10. nov 2009

cukrus, ja viem, že ti je nanič, ale buď trpezlivá. Musíš sa povzbudiť, že to robíte preto, aby to už dopadlo dobre.
Strašne držím palce!

cukruska1920
10. nov 2009

zuci....ja som to uz v auguste 2008 mala uuuplne v poriadku tak neviem...ved uvidim co vyjde teraz a co povie lekar

alex...dakkujem....len mam niekedy pocit ze to uz strasne dlho trva

zucana
10. nov 2009

oki cukrus hlavne nech sa najde dovod...len som nechapala ze coho ti vysli hranicne hodnoty co si pisala...

alex
10. nov 2009

chápem... my sme sa tiež načakali.
Myslím, že u teba nebude problém otehu, takže to sa báť nemusíš, hlavné je, aby to dobre dopadlo a preto treba všetky vyšetrenia, aby sa zamedzilo opakovanej strate bábätka. Neboj, verím, že na jar, už budeš tehula.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre