Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
8. dec 2009

zoska, neboj, to ubehne a bude hned doma ani sa nenazdas 😉 zvladneme to bez nasich muzikov tu chvilku 🙂

teuska
8. dec 2009

caute babulky 😅
aj vy uz peciete? My uz mame medovniky, ale musim povedat, ze ich vsetky rozvalkala a povykrajovala dcera a ja som robila len trubu 😀 teda piekla som
nejako ma zasa zacalo viac pobolievat brusko 😝

ewelyne
8. dec 2009

hmm, uz by som aj ja mala nebehnut do zdravotnickych potrieb a nakupit vsetky veci.
mozno to dnes stihnem pred alebo po poradni...

baby a ktore rodite na Antolskej?

zoska
8. dec 2009

no ved ja si uz zvykam ze ten moj je pomaly kazdy tyzden par dni kdesi prec...to by som prezila , ale ten pocit aby sa mu na ceste ci uz v aute alebo v lietadle nic nestalo...no nemam to rada, taku nervozitu v zaludku, ze kedy uz zavola, ze dobre dosiel

idem sa ja pomaly poobliekat a ho ra do obchodov 😀 no ale moc sa mi nechce 😖
ja som v poslednom case teda extrem lenivosti

ewelyne
8. dec 2009

teuska, tak si davaj pozor a setri sa. sikulka dcerenka 😉

ewelyne
8. dec 2009

zoska, to chapem, poznam... take tie neprijemne motyle v bruchu, ked nie je mobil este zapnuty...a dlho sa neozyva, to sme asi vsetky take citlive, ved komu by to bolo jedno, asi ziadnej...
neprevalcuj obchody a co sa tyka lenivosti to poznam 😀

maminnka
8. dec 2009

na Antolskej sa chystam rodit ja

zucana
8. dec 2009

dobre ranko...musela som docitat a trochu sme pospali s muzikom my tu mame totiz dnes sviatok...aj ked sa k tomu uz nebudem dalej vyjadrovat ale nikto mi nemoze zakazat vyjadrit svoj nazor takze ewe:
pisala si vseobecne nie iba o zenach ktore maju skrateny krcok alebo su zasite a prepac ale mam pravo sa na to spytat a reagovat ako janka napisala je to diskusne forum....(nebudem pripominat temu o chripke ktoru si tiez neuznavala) takze take vety ze uz sa tomu nevenuj, neries a nepytaj sa na to mi prosim nehovor, lebo kto mi nebude chciet odpisat neodpise a kto ano odpise...na to je nas tu viacej ...a to nikoho nenapadame len vyjadrujeme nazor
a co sa tyka tvojich nazorov, myslim, ze taliansko, kde zijem je zapadna krajina a uz som spominala ako ma vysetruju a nazory ako ze tvoj doktor by nemal toto a toto su nie moc namieste (pokial sa netyka naozaj nejakej veci ze ta moze ohrozit a nikto iny to nepraktizuje) pretoze sme tu tehulky, citlive a bojazlive a chytime sa vsetkoho. keby si bola lekar mozno by som este prizmurila oko,ale aj to by som brala ze kazdy ma svoj styl a vie co je dobre a isto to robi aj z praxe ako tu uz aj ine baby spominali....
urcite su ti baby vdacne za ine rady ktore tu pises,ale na to sme tu poradit a nie zakazovat riesit a pytat sa
este by som sa chcela zastat janky lebo sa mi nepacila veta ze nikdy nic pekne neprispela .... treba citat pozorne 😉

inak tu strasne prsi...ja budem piect vianocnu stolu iba lebo moja maminka pecie vzdy 15 druhov tak donesie a moj muz itak nie je moc na sladke 😕 takze to bude na mne....
zoska moj muz ide bud.tyzden na 3 dni na juh ale s tym tvojim to mas veru tazsie .... ale vydrzis neboj ved malinka v brusku ti bude robit spolocnost....

cukruska1920
8. dec 2009

Ahojte...kuk pri meno 😵 😵

ewelyne
8. dec 2009

maminka a uz si tam rodila aj prve? bola si spokojna? budes aj chodit ku konkretnemu lekarovi? mas nejake odporucania na lekarov, lebo ja nemam kamosku co tam rodila, ani nemam prehlad o lekaroch tak ako v ruzinove ci kramaroch. diks. 😉

ewelyne
8. dec 2009

cukruuuus vyyyyborne 😉 supis, drzime palcoky silno 😉 presilno

ewelyne
8. dec 2009

cukrus a mas nasadenu nejaku liecbu?

zucana
8. dec 2009

maci super ze adelka uz lepsie ty si to uzi u kadernicky ja si aspon vlasy umyjem 😀
blumka a ja som tiez planovacka 😉

zucana
8. dec 2009

cukrus super!!!a teraz uz do uspesneho konca...potom sa nam hned ozvi 😵
co povedal lekar? zacnes si pichat nejake latky ked budes tehu alebo uz teraz nieco zacinas?

olifcek
8. dec 2009

maci Adelka je silnucka, super x;o)

cukrus parada x;o) vianocny darcek bude pozitivny test, uvidis x)

ewe, blum a uz mam aj OP. kamoska prisla okolo 9.45, omluvala sa, akoze, ja som vdacna, ze prisla, len som nevedela, co sa deje, ci stiha, ci sa mam prezliect do pyzama a lezat, abo co..ja ked meskam viac ako 5 minut, vzdy pisem alebo volam...

prisla som do budovy, vzala si por. cislo a hned som aj bola na rade, dala dva podpisy., vratila som stary vodicak a uz ma aj kamoska viezla nazad dom s novym OP a vodicakom, no s hroznymi fotkami, hehe, ale vraj su super, co sa biometrie tyka, tak potom dobre x;o))

olifcek
8. dec 2009

no a ktorej to poslem moju adresu kvoli tym pernikom? x;o))))

ewelyne
8. dec 2009

zucana v poriadku 😉
zacalo to tymto- "vsetky kamosky, prestali pri skratenom krcku vysetrovat vnut. premerali to UTZ, tam aj vidno,
ci sa otvara. Jedine tie, ktore sli na zastehovanie a zasili im ho... " bolo to pre olif a to ze sa reaguje ja beriem, ved je to diskusia, len ten zaciatok bol konkretny a nie vseobecny.
skrateny krcok a zasite. a to ze je prax rozna vsade na svete a pise sa o tom aj vo vseobecnosti je tiez pravda a aj to aka je roznoroda prax.

jasne, janka pise aj pekne veci a je ich vela a je mila.
len do mna sa stale navaza 😉 nic nic nic a zrazu len pride a hned riesi mna a to som si vsimla uz skor, ale neriesila som to.

ako vsade a vzdy sa najde niekto s kym sa nezhodneme, ja to beriem, a to ze som tu na MK mala dokopy konflikt so 4 maminkami, je tiez pravda, ved taky je zivot a co sa tyka vyhraznych Ip, tak tych som dosatala tiez dost, ale prva nikdy nepisla. takze sa neda vsetko riesit a posudzovat len z pohladu jednej strany. 😉

ewelyne
8. dec 2009

jeeej olif, no supis, a to je ten OP uz taky ten malinky ako bankomatova karta?
ja mam este stary. to sa musi vymenit do nejakeho terminu??

kakatka1
8. dec 2009

Ewe, najdem doma receptik a napisem.
Cukrus, drzime moc moc palceky 😵

zucana
8. dec 2009

olif supis tak uz mas novu identitu 😉
ja musim prist na SK aby som si spravila novy OP lebo som dala nase manzelstvo (kedze sme sa brali v IT) zaregistrovat aj na SK kvoli zmene mena lebo tu ostava zene povodne...no ale musim prist osobne takze to bude musiet este pockat...
olif a teraz pekne lezkat 😎
idem piect rebierka som urobila taky pac...a o 11:30 to dam do truby resp.ked pride muzik lebo nedociahnem na taky speci hrniec 😀

olifcek
8. dec 2009

ewe jj, jak bankomatova karta...i s podpisom, hehe...vodicak som ja uz novy mala, teda ako bankomatova karta, ale musela som vymenit, bo meno sa menilo a OP som menila kvoli menu a bydlisku x;o)))

a ak to bude do nejakeho casu nutne menit, v spravach nam to povedia...teda ale mna sa to uz tykat nebude x;o)) duuuufam x;o)

janielah
8. dec 2009

a nepis uz o mne, dobre?

olifcek
8. dec 2009

ZUCI JUUUJ, rebierka ja luuubim a s kyslou kapustou podavane, no seeeen...ale nemame do rury plech, hehe...musime kupit...x;o)))

jj, uz lezkam, sekam dobrotu...len dufam, ze z tolkeho lezania malej neublizujem, ze na nej nelezim... 😕 ale sa pekne mrvi dnes...x;o)

a jo nova identita..cize zivot od zaciatku? 😀 😀 😀

zucana
8. dec 2009

olif no ja veru bych si dala tu kapustu ale robila som taky pac trosku do sladka...som tam picla kecup ale muzik nevidel 😀

olifcek
8. dec 2009

viete aku maju pismenka nevyhodu? nemaju akcent, ton...nie vzdy to, co je napisane, vyznie tak, ako by to bolo povedane...ze? ;o)

ewelyne
8. dec 2009

jani, vyborne... tlieskam ti....
ako ty vies, co ako bolo? preco sa do mna navazas? ja som mala v lete jeden konflikt a odvtedy som nikomu neposlala skarede IP iba vtedy a ako obranu. ved o tom nic nevies...
ze ta to bavi ....

olifcek
8. dec 2009

ZUCI HEHE, ani mu nepovedz, ved vieme, ze ked nevie, tak mu to chuti, ze jo? x;o))

heeeej, kde ste vsetky? uz peciete nebodaj? aj ja chceeeeeem x;o)

chciet je vraj pekna vlastnost x;o))

alex
8. dec 2009

No kočky píšete ako diablice, nestíham 🙂

Ewe, na to spoločné fotenie ideme len my baby, supi, ja a lolka, tak keď chceš, tak sa pridaj, ja nebudem proti a myslím si, že ani baby nie a aj cena bude lepšia, keď sa to rozráta medzi viac báb 😉 Ak máš záujem do IP ti hodím info, kedy, čo, kde a čo si zobrať a tak...

Inak ja sa chystám rodiť na Antolskej.

Niekto sa ma včera pýtal na tú prednášku o epi na Antolskej. Že by maminka???
Myslím si že to stále funguje, je to povinné, dokonca sa aj platí za to. Ešte nejaké otázky boli? Musím pozrieť spätne lebo tehu skleróza funguje 😅

ewelyne
8. dec 2009

ved to olif, ze nemaju...

a viac menej sa temy do kt. chodim kuk daju zratat uz len na jednej ruke.
nemam na to cas a hlavne chut , sa tu takto zbytocne natahovat .

olifcek
8. dec 2009

inak...jani...toto jaka pekna fotka je? ts ts ts x;o)
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ewe a Ty kde mas svoj fotoalbumiiiiq? x;o))

jj, ja mam na natahovanie inteligentnu plastelinu, poznate? x;o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre