• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
kucierka :frowning2: je mi to luto :frowning2:
citila si to pred tym utz nejako?
10. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucierka drz sa, ja stale pevne verim, ze v pondelok sem napisem krasnu spravu, ze nam srdiecko bije a vsetko je ok. Nadej zomiera posledna. :wink:
10. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka ja sa napriklad citim, uplne ako tehulka, aj brusko ma pobolieva, prepadava ma hlad, to som mala aj pri danielke, tak v pondelok uvidime, kde je pravda.
10. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, tie priznaky aspon ukludnia, aj ked je zle, je vlastne dobre :dizzy_face:
10. júl 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kočky,
co sa to tu deje? :frowning2: kucierka- je mi luto, zelam do buducna vela stastia...
baby je mi tazko z takychto sprav, dufam, ze uz budu len dobre...
10. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nad tym rozmyslat ja mam odbery v 10tt a bude to par dni este pred utz, nemalo by to byt naopak?
10. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka ja ked som sestricke povedala, ze som na utz este nebola tak povedala ze by mi nemala brat krv, kym nemam na utz potvrdene tehotenstvo...ale nakoniec zobrala a utz bol nastastie o.k.
10. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka myslim, ze nie, aby uz mal vysledky pri utz, tak sa to robi, aspon si myslim.
10. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz bola na utz miinuly tyzden
10. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi tak potom je to asi o.k. ked uz mas prvy utz za sebou...myslim si :slight_smile:
10. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma to logiku, len dufam, ze bude vsetko ok
10. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky ... dlhsie som tu nebola ... bola som v nemocnici :frowning2: ... a teraz sa od vas odhlasujem :frowning2: ... predvcerom som v noci potratila :frowning2: .... prajem vam viac stastia ... my snad nabuduce...
10. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka :pensive: ake smutne je to dnes
10. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuz, kucierka, tinka, velmi mi je luto, co sa stalo. :frowning2: :frowning2: Dufam, ze druhy krat to uz bude lepsie!
Same zle spravy od vcera. :frowning2:

ivet123, som ti poslala IP :wink:
10. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz dost... :frowning2:
tinka-vela sil prajem, drzkaj sa
10. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
tinka, drzkaj sa :frowning2: ...uz dost tychto smutnych sprav...babatka drzkajte sa maminiek :frowning2:
10. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....normalne mam chut plakat...prepacte..... baby - sjuz, kucierka, tinka - velmi mi to je luto a zelam vam rovnako vela sil ist dalej, nestracat nadej, aj na vas urcite caka dalsia sanca na krasne zdrave babo...drzim vam palce!!!

mne je dnes cudne.... neviem to definovat....moze ma vplyvom pocasia pobolievat podbrusko?...a citim sa akoby mala prist mrcha...ja viem, ze je to divne...a mozno ma telo zafixovane ze mozno teraz by mala prist.... citim take tlaky tam dolu akoby v mechure, i nizsie.... :unamused: znepokojuje ma to a stale sa chodim kontrolovat ze co sa deje.... :angry: a ked som rano isla peso nebolo to prijemne.... trochu ma to bolelo / pichalo .... :pensive:
10. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, mne lekar poveda, ze ma moze pobolievat podbrusko vzdy ked by mala byt akoze mrcha...ale moze to byt aj roztahovanim maternice....a mozno to je naozaj len od pocasia...
hlavne sa upokoj, babatku neprospieva ked stresujeme
10. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inka cukru, krasne mas to babo.... ja dufam, ze v stredu aj ja uvidim nieco take pekne a ze to nebude zle... nechcem aby mi napadali take myslienky, ale...... :frowning2:
10. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, moze ta tak pobolievat brusko, dokonca v case mrchy by si aj mohla spinit
ale pri vacsej bolesti by som isla k dr
mna tiez pichne a semtam citm mrchove brusko, ale malo by zo byt oki
10. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: dakujem.... blimka, ja si tiez snazim najst logicke a rozumne argumenty...ale myslim, ze aj pred mesiacom som sa tak citila...akoze mrcha.... lebo to boli skoro rovnake pocity....
10. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to tu fakt rana za ranou :unamused: zda sa to az nemozne...

zusi- neskusis zavolat dr? mozno ak by si jej opisala ako ti je, tak by ti poradila, ci treba prist sa ukazat alebo je to bezne... drzim palce nech sa ti polepsi
10. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, to moze byt roztahovanim maternice... ja som to tiez mavala v prvom tehu, teraz zatial nie.... ale moze to byt aj tym, ze by akoby mala prist mrcha....
ked pojdes doktorovi, tak mu to spomen, mne na to dali magnezium.... :wink:
10. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotecku do albika :wink:
10. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, ziadne zle nalady! Musime pisat optimisticky, lebo smutne temy sa nasim drobcom nemusia pacit!
10. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, ake pekne dve machulky :dizzy_face: juuuj, to bude krasne mat take dva uzlicky doma
10. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem baby, myslim ze do stredy vydrzim...a mozno sa to urovna este dnes, zajtra.... nechcem vyvolavat paniku..... ani sebe, ani "Fedorovi" - tak nejako to tomu malemu prischlo.... :grinning:
ale spomeniem, urcite..
inak ste ma upokojili, ze ste to uz aj vy zazili....resp. ze to moze byt.... idem si fakt vyratat, ci by mala byt mrcha.... uz so vysla z cviku :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tyyy brdo....loginka, ved ty uz mas brusko ake pekne!!! a tie machulky...ako oci....to pozera... :grinning: mileeee!!!
10. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som dnes videla naše drobátko, krásne nám bije srdiečko, strašne sa teším :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blahozelam alex!!! zazitok, vsak??
10. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok