• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
alex, supeeeer.. :wink:
10. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, to je super!!! Ja iden na ultrazvuk v stredu, tak dufam ze aj my uz budem mat srdiecko ako zvon :slight_smile:
zusika, vcera som volala s kamoskou, ktora porodila pred 2mesiacmi a tiez mi spominala, ze ked mala obdobie, ze mala dostat mrchu, tiez ju pobolievalo podbrusko, cize neboj, tes sa ze uz tahas 11tt a ze to najdolezitejsie uz mas skoro za sebou.
10. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, ani nie, mam vsetky tehu priznaky...a lekar povedal, ze to moze pretrvavat aj mesiac :frowning2: pri prvom potrate som krvacala, teraz vobec..
10. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :dizzy_face: gratulka
10. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi :slight_smile: dvojicky robia svoje...uz si viditelna tehulka :grinning: inak pekne satocky :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika hej, bolo to krásne, robil mi ultrazvuk cez bruško, takže to nebolo až tak úplne super vidno, mám aj foto, tak nascanujem a dám vám to sem.
10. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucierka, tak to si musela mat riadny sok :rolling_eyes:
boooze, este sa nastrachujeme, drz sa!!!

alex supr :wink:
10. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zoska :slight_smile: ono je tam aj dost slaninky, takze to urcite skresluje
10. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este vydrzat dva-tri tyzdne a snad bude toho strachu a obav menej.... a ano, dnes to vyzera na pohodku..vylozim nohy (podotykam, ze som v praci :slight_smile: ) a ziadny stres....aj ked dodavatelska firma nema elektrinu a ja vlastne nemam co robit a potom sa to nakopi naraz vsetko....ale ved dokoncim cez vikend ked nie dnes.... v pohodeeeee..... :sunglasses:
10. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi ty máš teda krááásne bruško, ja mám trošku menšie, ale ja mám slaninkové :grinning:
10. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak kocky, mam otazku - vobec sa netyka tehu.... ale nevieme o nejakom jobe v oblasti reklamy, marketingu, PR v BA, TT, PN, NR a okoli??? kamaratku pred 2 tyzdnami vyhodili a stale nevie najst pracu.... blba situaci
veru vyloz nohy a klidecek, praca neutecie :slight_smile:
foto je už pridané :wink:
10. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex , krasne je ho na utz vidno :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex ... prva fotka do rodinneho albumu :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tá gulička dole, to nie je hlavička, ale žltkový vačok :grinning:
10. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, hej, to mi aj doky povedal, že prvá foto do albumu :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, ja som si v tom istom obore hladala pracu a trva to uz 4 mesiace a nic, ale pravda je ze som to z urcitych pricin :wink: to hladanie neprehanala
marketing je teraz asi nevyhladavany - poziera prachy :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex gratulujeeeeeeeeeeem k srdiecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... booze vam musim opytat moj vcerajsi zazitok z vecera...som skoro umrela... bola som na zachode na velkej, utrela som sa a na papieri cerveny pasik... som sa zacala triast ze co to....tak som skusila utriet este raz a zas.. potom som skusila utriet len predok a nic... potom zadok a zas...a viete naco som prisla... ze som mala tvrdu stolicu a asi mi len praskla nejaka zilka...ale vam poviem...soky jak hovado
10. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ešte raz ďakujem :wink:
10. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...gratulujem k srdiecku... super fotka.. ja som si myslela ze ten plodovy vak je hlava ked som ho videla prvykrat :grinning: teraz moje uz nema....
10. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru ďakujem.
10. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď pôjdem na UZV v auguste, tak už to bude také krásne mimi ako to na tvojej fotečke :wink:
10. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex...to urcite hej...ja teraz neviem kedy najblizsie sa dostanem na sono lebo od pondelka ideme na tyzden na dovolenku a potom 21.7 idem na odbery a pre knizku a doktor ma posledny julovy a prvy augustovy tyzden dovolenku...tak dufam ze mi spravi este predtym lebo to by som veeeelmi dlho nebola na sone..
10. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, budeme čoskoro od sona závislé, mať ho doma, tak si ho robím stále aby som videla, ako sa drobčekovi darí :grinning:
10. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex..no sak to..ale rozmyslam ze na dovci behnem za gyndosom nech mi spravi :grinning: lebo tam budeme mat aj procedury a citala som ze je tam aj sonografia...ale nie..srandujem :sweat_smile:
10. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru ahoj :slight_smile: pocuj, ty budes riadne vydovolenkovana :grinning:
10. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi...preco??
10. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruu :grinning: sorry ja neviem uz asi citat...som si precitala ze ty ides na dovolenku ten jul-august
10. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok