Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
10. júl 2009

no co uz dementniem 😀

alex
10. júl 2009

cukru neboj, bábo je v poriadku, tak keď pôjdeš na sono až v auguste nič ti neutečie. A keď pôjdeš na tie odbery, tak mu povedz nech ti sono urobí a budeš kľudnejšia 😉

cukruska1920
10. júl 2009

alex...budem musiet...lebo to by som uz bola v nejakom 15tt a este predtym mi musi robt NT screening

zosi....mmh..nebolo by odveci tak casto chodit na dovolenku 😀

zoska
10. júl 2009

idem si ja vyvetrat hlavu do posilky, snad mi to pomoze 😅 dufam ze mi poradia nejake vhodne cviky hlavne na zadok a stehna...zacinaju sa nejak triast 🤐
zatial pekne kecajte, ale dufam ze tu nebude novych 5 stran kym sa vratim 😀

alex
10. júl 2009

zoska pa pa a hlavne opatrne 😉

puclik77
10. júl 2009

alex, to je super vidiet. gratulujem. Konecne pozitivne spravy!
Cukru pochval sa kam ides na dovcu 🙂

cukruska1920
10. júl 2009

puci..do trencianskych teplic....priamo do kupelov 😵

zucana
10. júl 2009

caute baby no tak som vas docitala a tie smutne spravy...sama som si to presla v januari takze co mozem povedat je len vela sil a podpory rodiny a manzela...a tie co maju deticky tak sa sustredte na tie ☹
ja ako obvykle stresujem za kazdu vec...po mojom zazitku sa bojim kazdej veci ale uz som si povedala ze musim mysliet pozitivne...
cukri aj mne sa to niekedy stava ale nie pasik len taka bodocka...to je normal pri tvrdej stolici a hlavne v takom teple tak sa neplas 😉 a peknu dovolenku snad sa aj olifcekovi dobre dari na dovci...my by sme mali ist prvy augustovy
alex gtaulujem k fotocke do albumu 😵
logi ja mam take iste brucho ...hlavne teda poobede 😲
zosi v posilke bacha....

zucana
10. júl 2009

jezis baby som si spomenula ze co sa mi snivalo...ze som mala taky mobil ze ked som ho prilozila k brusku bol schopny mi ukazat ci bije srdiecko maleho ....tak vidite ako mi uz fakt hrabe 😀

julietka
10. júl 2009

ahojte babulky, ak mozem tak sa k vam pomalicky pridam a budem s vami zdielat starosti i radosti tehulkovania 😵

trapi ma jedna otazka..mam ist k doki do prvej poradne a na UTZ az v 10tt, zda sa vam to normalne?je to standardny postup, nie je to neskoro? neviem ako to vydrzim dovtedy...

zucana pekny sen 😉 taky mobil by sme veru chceli asi vsetky 🙂

zucana
10. júl 2009

ahoj julietka gratulujem k dvojkam 🙂
uz ste dve s loginkou 😉
podla mna je to v poho.ved vidim ze prvy utz uz mas za sebou a ked bolo vsetko ok tak ok...
ja som bola v 6tt a potom v 10tt a teraz idem na NT v 12tt ale ja zijem v IT

zucana
10. júl 2009

no a este k tomu telefonu potom som sa opat stresovala ci tie vlny nemohli ublizit babu 🙄

julietka
10. júl 2009

zucana dik za odpoved, tak vidim ze to je standard 🙂
ja som niekde na nete citala dokonca aj to ze nie je vylucene ze UTZ skodi miminku, lebo je to vraj ozarovanie tak ci tak..no ale ja by som mala najradsej to zariadenie doma aby som si mohla stale kontrolovat ci je vsetko v poriakdu 😅

zucana
10. júl 2009

julie mne uz robili 3 utz lebo v 6tt nebolo este vidno srdiecko....takze kazdy lekar ma iny nazor ale ozarovanie to urcite nie je...

puclik77
10. júl 2009

cukru, takze to mas super, budes pod dohladom lekarov.
My ideme koncom jula autom do chorvatska, tak sa aj trochu bojim tej cesty. Ale dufam ze to s drobcekom zvladneme bez nasledkov 🙂

julietka
10. júl 2009

jej zuzi mas pekne tehu gatule 😉 som zvedava kedy ja zacnem riesit tieto veci 🙂 nastastie mam na leto rozne tuniky ktore su tak salamunsky strihane ze ani nie je vidno ze som tehu, aj ked u mna je to skor viditelne tak navecer, vtedy mam uz tak nafuknute brusko ako v 5 mesiaci 😀

blumka
10. júl 2009

julietka, povinne utz, su len tri v 10tt, 20tt a v 30tt..takze u teba je to normalka ze ides az v 10tt...mne pri prvom tehu robli utz skoro kazdy mesiac, no keby som si dala tu namahu a zratalo tak by to urcite bolo aj viac ako pat a to ked este priratam k tomu 4D utz, no a teraz mam za sebou tiez 3 a to este nie som ani v tom povinnom 10tt 😅
...isto to nie je nebezpecne pre babo, ked ho lekari robia aj castejsie...

blumka
10. júl 2009

inak k tomu bruchu, ja rano vyzeram akoby nic...dokonca som sa dnes odvazila a schudla som pol kila ale vecer mam brucho ako v 5 mesiaci 😀

julietka
10. júl 2009

jeej loginka ty uz mas ake pekne brusko a sme v rovnakom tt a na mne je vidno len vecer 😉

lienka2
10. júl 2009

ahojte,
aj ja som dnes videla nasho chrobacika a uz mu bije srdiecko 😵 ale foto som nedostala.. 😒
akurat ze sestricka mi vyratala ze termin porodu 27.2.2010 a podla konika mam 3.3.2010.. tak neviem ci som februarovka alebo marcovka 😀 ale je mi to vlastne uplne jedno 😎 hlavne nech je vsetko ok 😉

loginka
10. júl 2009

julietka, to bolo tiez poobede, rano je mensie 😉
inak vitaj kolegynka 🙂

zucana
10. júl 2009

blumi aj ja mam vecer ako v piatom resp.poobede kd sa najem 🙂
juliet neboj u kazdeho je to individualne este sa budes stazovat pri dvojkach ze ake mas velke brusisko 😀

zucana
10. júl 2009

lienka supis a len tu pekne ostan 😉

puclik77
10. júl 2009

tehulky, ked sa mozem zapojit do bruskovej debaty, tak ja som si vsimla, ze co som mala slaninku okolo pupiku, tak uz to tak netrci, lebo uz mam nafuknute podbrusko. cize uz mam tu slaninku prepojenu s podbruskom. A ja mam tiez vecer brusko vacsie nez rano.

zucana
10. júl 2009

na chvulu sa lucim ideme s muzikom do zlatnictva...chce mi na vyrocie kupit nausnicky 😀

julietka
10. júl 2009

ahojki loginka 😉

blumka a ked ti castejsie robili ten UTZ to si si ty vyziadala a platila si zanho?
viete babule sa pytam preto, lebo v pondelok si idem dat predpisat dalsie lieky a ak by sa dalo skusim poziadat doki nech mi spravi UTZ lebo jej asi poviem ze nevydrzim dovtedy ked mam prist do tej prvej poradne..som naozaj hrozna..

blumka
10. júl 2009

juli, prvykrat mi robil, ked som prisla s tym ze mi vysli pozitivne testy, tak chcel zistit, ci je to vnutromaternicove tehu.potom ma objednal o dva tyzdne, lebo vtedy nebolo vidno srdiecko, tak som bola minulu stredu...a tuto stredu som sla ku inej doktorke, lebo nie som doma, som u nasich cely mesiac a velmi som sa bala ze som potratila, lebo mi zmizli vsetky tehu priznaky..takze tento treti bol neplanovany....ale doktorka bola taka mila ze nic za to nechcela aj ked nie som jej pacientka...
a ty si uz bola aspon na jednom utz?...
moja suseda otehotnela teraz, pred pol rokom mala mimomaternicove a tiez ako jej vysli pozitivne testy ju bral pozriet ci to je vsetko v poriadku, ci je to vnutromaternicove tehu...a to bola len v 5tt

blumka
10. júl 2009

juli pozeram v albume mas foto zo 6 tt, takze uz si bola na utz..ak si videla uz srdiecko, tak ten dalsi v 10tt je uplne v pohode....ja som bola prvykrat len v nejakom 4tt 😉 takze to akokeby sa neratalo 😀

zusika
autor
10. júl 2009

jej, ja tiez, ja tiez mam brusko vecer.... do rana sa vsetko spracuje...
ale baby mna teraz tak castejsie vecer pobolieva - ked sa vecer najem... tak mam pocit ze ho mam take napnute.... musim ho hladkat, aby to bolo OK... ako s babom... 🙂

julietka
10. júl 2009

hej blumka my sme boli na UTZ este v centre, preto som sa cudovala ze moju obvodnu gynekologicku to bude zaujimat vlastne az v tom 10tt a dovtedy nic ani sa ma nespytala ci nemam nejake potiaze, ani ma neskontrolovala..keby som nebola v centre tak ani neviem ci je to normalne alebo mimomaternicove tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre