Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
14. júl 2009

baby ale vsade vyjdu len percenta a pravdepodobnost, vsak? inak som aj citala, ze NT bolo zle, odmietli amnio a babo je zdrave. je to asi ako loteria... ale nemyslime na to, musime mysliet pozitivne.

jablonka
14. júl 2009

ja som bola v meste a je tam snad 40 stupnov 😝
vosla som do DM a pytam repelent, a predavacka so sirokym usmevom zahlasi ze repelent nehrozi, absolutne vypredane a nemusim sa pokusat behat ani po inych drogeriach 😅 ...ale ze mam skusit lekaren, lebo tam na repelenty ludia az tak nechodia - tak nakoniec pod Manderlom som nejaky kupila - mali az! jeden 😅
no a v jednom obchodiku pre tehulky som si kupila riflovu suknicku, taku po kolena, strihovo podobnu ako mam rada normalne sukne, a myslim ze riflovu suknu vynosim stale, aj na jesen a cez zimu k hrubym pancucham...a bola za super cenu, tak sa vytesujem 😀

zusika
autor
14. júl 2009

ja nemienim o tom ani nic citat.... lebo clovek sa dozvie len negativne veci.... ked budem mat vysledky, tak ich prekonzultujem, lebo ja som zvedava...mam vela kamaratov lekarov..takze ti ma klamat nebudu 😉

jablonka
14. júl 2009

zusika citam ze aj ty si dobre nakupila 😀 ...super...teraz ked su zlavy tak sa oplati 😉

zucana
14. júl 2009

zusika super gratulujem k nakupu aj jablonke ja uz na nakupy az o take 2 mesiace 😎
som rada ze gulky chutili aj ja ich spravim vo stvrtok 😉
prave si robim take hovadzie masko na stave s kyslou uhorkou a vajickom na tvrdo v nutri ako nam robili v skolkej jedalni juj velmi mi to chuti
a teraz som rozbila jeden zavaraninovy pohar tak som to tu hodinu umyvala....jaj boze

alex
14. júl 2009

no baby vy teda nakupujete, ja som včera pozrela do jedného obchodu a mali tam tehu podprdy a že 27 euráčov, no skoro ma prekotilo.

zusika
autor
14. júl 2009

jablonka a kde je v meste taky tehu obchod? daj typy....by som skocila....

alex
14. júl 2009

mne dnes svokra robí plnenú papriku 😵

zusika
autor
14. júl 2009

ja mam teraz velmi chute na kysle a slane....ale kysle uhorky ja menusim...zato olivy a kupila som si take tie male kukuricky v naleve...mnaaaam... 😉 inak vcera vecer som si dala meha velke jablko a tak mi bolo zle..som musela spat skoro v polosede.... bleeee...potom som musela vstat a zajest este piskotu, lebo som zistila ze som od 2. az na to jablko vecer a zmrzku nic nejedla....

jablonka
14. júl 2009

mnaaam plnena paprika 😵 ...ja mam teraz doma kolozvarsku kapustu, mm ju zboznuje, a teraz ked sme bez malej varim mu podla zelania 🙂
zusika - toto je obchod na Medenej, od tej velkej DM drogerie zabocis na Medenu a po pravej strane asi po 200 m je ten obchodik...vela tam toho nemaju, z kazdeho trosku, ale celkom pekne a moderne veci co som zbezne pozerala 😉 ...lebo ja som teraz vyslovene hladala suknu

alex
14. júl 2009

zusika ja tiež kyslé, ale ovocie a mäso mi nechutí veľmi. Také že rezne, pečené mäso, kura grilované, na to ani pomyslieť 😖

oriesok1.
14. júl 2009

a ja som prave dovarila obedik a o chvilu sa chystame na kontrolu, zistit, ci mam v moci este stale tu hnusnu e-coli. Dnes konecne koncim antibiotika, tak dufam, ze to bolo za cele tehotenstvo prvy a posledny krat, klop klop 😖

alex
14. júl 2009

zucana práve hlásili, že Taliansko čaká najteplejší týždeň v roku, teploty až 40 supňov 😨

zoska
14. júl 2009

oriesok- drzim palce nech je vsetko o.k.

no zuci- tak ty nikam nechod , zatemni okna a nech ta pridu ovievat 🙂

zucana
14. júl 2009

alex ja viem...a moj chudak muz isiel 6 hodin autom na juh do zajtra....idem si zapnut klimu...
inak napada vas nieco co by mi mohla mamina polat zo slovenska?pride totiz jeden znamy autom...a uz ma nic nenapada okrem papriky a kelu resp. v tomto teple ine veci neviem...

jablonka
14. júl 2009

u nas do piatku bude tiez celkom peklo, ked je v BA 30 stupnov medzi tymi rozpalenymi domami sa zda aj 40 😝 ...este ze sa idem zajtra schladit na sever, tam je len 23 🙂
zucana - neviem co lubis, ale napriklad horalky?...a v IT nie je dostat kel? 😕

zoska
14. júl 2009

zuci- ja by som si dala urcite poslat slovenske sladkosti 😀 napr. niektore dobošky

zoska
14. júl 2009

jablonka, vidim ze rovnako rozmyslame 😀
kam na sever ides? kde je len 23 st:?

zucana
14. júl 2009

kel tu vobec nie je ani kaleraby...a paprika taka slabo zelena tiez nie....
horalky supis napad...dobosky milujem ale by sa roztopili ☹
este nejake napady 😀

zoska
14. júl 2009

a nechyba ti vinea al. kofola?

jablonka
14. júl 2009

to by som nepovedala ze tam nemate kel ani kalerab 😨
neviem, uz ma nic nenapada co znesie teplo...nemoze ti nieco doneist v prenosnej chladnicke? 😕
zoska - do stockholmu 😉

zoska
14. júl 2009

jaaj jablon som zabudla...no tak aby si neprechladla 😀
manzel bol min. tyzden v helsinkach a tam bolo 27 stupnov 😅

jablonka
14. júl 2009

no fakt neviem co si zobrat na oblecenie, kedze od mora moze byt tych 23 na pocit chladnejsie 😕
inak fajn napad s tou vineou...aj ked teraz ta nova uz nie je taka dobra ☹

blumka
14. júl 2009

jablonka, mna by tiez zaujimalo ze kde na severe je len 23 😅 ...ja som na orave a tu je dnes 26 a zajtra ma byt viac 😝
zucana, my ked sme boli v usa, tak sme pravidelne donasali plnu krabicu horaliek, potom ake sladkosti kto mal rad...velmi sli minonky a orieskove cokolady (ale to sa ti asi cestou roztopi) a potom klasika bryndza, korbaciky, tatarska, kecup a moj manzel pravidelne nosi v kufri cez 80 rohlikov a ktomu zopar pastek typu majka 😀 😀

blumka
14. júl 2009

jablonka jaaaaaaaaaaj, ja ze myslis sever slovenska 😀 😀 😀 bo ani to uz nie je typicky sever 😅

jablonka
14. júl 2009

no ja ked to tak citam si uvedomujem ze straaaasne vela veci by mi v zahranici chybalo...ja nosievam kamaratke do Bruselu bylinkove caje - tam okrem kamilkoveho neexistuje ziadny, a dalsi znamy tam vlaci pre svoje dieta krabice Marina keksov

zucana
14. júl 2009

milu si dam este doniest a pasteky teraz nemozme

svokra v zivote nejedla kalerab ked ho moja mami doniesla som to zistila ....
jaj a chleba bevit super si mi blum pripomenula s rohlikmi.... 🙂

zoska
14. júl 2009

moje sesternice ziju v nemecku a tie si zo svk vzdy beru Milu, sojove rezy, kofolu a kyslu kapustu

alex
14. júl 2009

jablonka a odkiaľ z BA si?

blumka
14. júl 2009

ja som zila v usa dva roky ale mrela som tam za jogurtami a klasickym nasim chrumkavuckym pecivom...tam bol sice vyber z kadejakych francuzskych bagiet a kadejake ine cesnakove a neviem ako chleby ale bud boli nenormalne drahe alebo chutovo stali za prd....a taky dobry ovocny jogurt smotanovy, alebo vanilkovy, to sme tam kupovali u poliakov a aj tak to nebolo ono 😀
aj teraz manzel siel s kufrom plnym korbacikov a rohlikov a kadejakych sladkosti ...ani tu cokoladu nemaju amici dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre