Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. júl 2009

zoska? aj kyslu kapustu? tu sme my v usa kupovali u rakusanov...zeby ju v nemecku nemali? 😀 no jednoducho sme naucene na nieco co inde nie je....
zucana a treska? alebo nejake rybie salaty? to tam mate?

zoska
14. júl 2009

ozaj baby...len tak mimo temy..nemala by sa tu tento tyzden uz ukazat olifcek??

jablonka
14. júl 2009

alex - z Petrzalky 😉

zoska
14. júl 2009

blumi- no sauerkraft tam maju, ale oni si brali od mamy- domacu zo sudka 🙂

alex
14. júl 2009

ja tiež 😉

zusika
autor
14. júl 2009

veru.. zucana...uz mynule som rozmyslala ze preco by ti to nemohol zobrat do prenosnej chladnicky.... taka co sa nosi na kupko...to ti bez problemov vydrzi pol dna chladene.....
veru blumka, ja som bola v USa iba jedmo leto, ale ta strava - to bol des....sladke maslo, medova sunka....nasladle pecivo.... bleee..a ked som si nanobed doniesla ryzu so zeleninou tak na mna ti co sa napchavali takosom cumeli ze co to akoze idem ja jest???

inak baby, prave mi prisla zasielka - knizocka... K podoru bez obav.... vyzera to na zaujimave citanie...je tam vselico od cvicenia, cez zmeny, poradnu, vyzivu az po bolesti pri porode, vnimanie vlastneho tela, sex az po obdbie sestonedelia..... tesim sa na to citanie....len to budem musiet nejako obalit, aby to vo vlaku nebudilo pozornost.... 🙂

zusika
autor
14. júl 2009

no veru uz nam chyba - ta olif..... 😀

zucana
14. júl 2009

blumka aj ja som zila v amerike....tiez sladkosti som nosila...a alwaysky vlozky 🙂
hej olifcek by sa mala ukazat ale kedy presne?
bude mat roboty s tou tabulkou 😎

blumka
14. júl 2009

zoska, no tak to uplne chapem..taka domaca kapusticka...mnam...nerobte mi chute 😀
zusika, viem si zivo predstavit...chvalabohu my sme chodievali pravidelne na nakupy ku poliakom, co sa veeelmi blizilo k nasej strave a obcas aj do slovenskeho obchodu...dokonca na nejaky sviatok sme si zasli do ceskej restiky na halusky alebo nieco take typicke cesko-slovenske...ale doma je doma..ja to stale vravim 😀
a jedine co mi z usa chyba je ich zmzka v tych velkych kybloch....mnam...tu sme tam doslova zrali na kila :D

a olif tu teda chyba...ten jej optimizmus 🙂

zucana
14. júl 2009

a nie je to zas taky znamy co by mi doniesol chladnicku to vzdy ked mamina dojde alebo my tak nosime dokonca aj maso...klobasky a jaternice 😀

zusika
autor
14. júl 2009

nuz zucana....v lete ta donaska potravin bude trosku komplikovana....

zucana
14. júl 2009

blumi a ty si bola priamo v NY? lebo tam aspon vidim ze si mala moznosti...ja som bola v Chicagu a Clevelande a tam veru toho vela nebolo....

blumka
14. júl 2009

hej, zuci, priamo v NY..

zucana
14. júl 2009

moj muz s apo svadobnej ceste zamiloval do NY ale som mu povedala ze tam max tak na 2 roky zit urcite nie....mne v USA stacilo tiez cez 2 roky a aj ked mam krasne zazitky zit nie...

blumka
14. júl 2009

my sme sa stadial preto vratili...moj manzel tam bol 13 rokov, ja sice len dva ale to myslim ze stacilo...je to fajn dovolenkova destinacia...popozerat, mozno ponakupovat kto na to ma a zazit to...ale zit tam nie...hlavne nie kvoli detom...ked vidim terezku ako beha okolo domu alebo ako vystraja u babky tak by som to nemenila za celu ameriku

zusika
autor
14. júl 2009

baby, ved u nas je krasne.... !!!!
na dnes sa s vami lucim..... zajtra uz budem zarezavat v praci...takze budem s vami celyyyy den..... ahojte!!!
😉

zucana
14. júl 2009

papa zusi...
pravdu mas blumka ten zivotny styl je hrozny.... amojmu muzikovi sa aj to nakupovanie a kvalitne restiky pacili...
a dolezite je aku tam mas pracu...
13 rokov je dost...co tam robil ak sa mozem spytat? a ty si tam tiez pracovala?

blumka
14. júl 2009

manzel robil supervizora a prerabali interiei na manhatane...mal velmi dobru robotu ale aj tak sme dali prednost neistote na Slovensku...mne velmi chybala moja rodina...
no a ja som najprv opatrovala 4 rocneho rozmazneho americana a potom som pol roka robila spolocnicku jednej 98 rocnej babke, ktora vsak bola taka ciperka, ze ja som niekedy mala dost 😀 no a potom som otehotnela a ostala doma

zucana
14. júl 2009

to hej...amerika je daleko ..mne chyba rodina tu v IT a to sme od seba 6 hodin autom....

mimi
14. júl 2009

ahojte zienky, lucim sa s vami, prisli sme o babo, dnes som sa vratila z nemocnice. Dufam, ze som posledna v tejto teme, co takto dopadla. Prajem vam vsetko dobre, ay ste mali bezproblemove tehotenstvo a narodili sa vam zdrave deticky! 🙂

zoska
14. júl 2009

mimi 😢 som na teba myslela a drzala palce... je mi to velmi luto, drzim palce a zelam vela zdravicka a stasticka, opatruj sa

blumka
14. júl 2009

mimi ☹ ☹ ja som myslela ze to dopadne inak, tak velmi som ti drzala palce ☹ ....drzkaj sa..

mimi
14. júl 2009

ja som sa s tym uz naozaj zmierila, najhorsie bolo to cakanie na vysledky. Ked mi ich sestricka vo dverach oznamila, tak som sa jej tam rozrevala, ale doktori boli fakt uzasni, prezivali to spolu so mnou. Som rada, ze je to uz cele za mnou a pol roka mozme skusat dalej, verim, ze sa nam to podari!!! Este cakame na vysledky z histologie. Drzkajte sa, neznepokojujte sa, nech su vase pokladiky v poriadku!!! Obcas vas tu pridem pozriet ako rastiete! 😉

zucana
14. júl 2009

miminka mezi ma to 🙄
inak baby olif ma dovcu az do 17.7. som to nasla takze este si oddychuje...
inak som bola u zubara tak kazy nemam ale pojdem na dentalnu bud.tyzden mam trosicku povlak...
a ten slinovy kanalik som si vraj do neho zakusla....tak bacha baby je to na vnutornej strane lica pri hornych sedmickach 😀
prave sa tlacim ryzou s masom je mi divne...a som slamenna vdova
kupila som si repelent a chystam sa oddychovat pekny vecer vsetkym slamennym vdovam....

zucana
14. júl 2009

mimi mozes skusat aj skor...to sa hovori ze 6 mesiacov sa ma cakat ale je to individualne...zacnite ked to budete citit a neboj vsetko bude dobre...

hajdylca
14. júl 2009

mimi mne je to velmi tiez luto.. ☹ ja Ti tiez drzkala palce.... bambule ja som Vas nestihla este stale docitat- Sju sa ozvala?

zoska
14. júl 2009

hajdy- sjuz sa ozvla- bohuzial o ietato prisla... 😔

zuci- tiez som slamena vdova- od nedele do stvrtka...a tiez mi je nejako divne, dala som si rozok s medom, uvidime co to spravi 😅
inak som si stale myslela ze mam poradnu zajtra a to az stvrtok, esteze ma osvietilo, inak by som sa tam zajtra trepala zbytocne...

hajdylca
14. júl 2009

zosi ☹ 😢 nebojte kocky vsak Vam sa tí chlopi coskoro vratia 🙂

zoska
14. júl 2009

No hajdy- je to smutne co sa to tu deje...ja sa stale pozorujem, ale akosi nemam rontgonove oci, takze neviem co sa deje vo vnutri, ale myslim pozitivne 😉

no a chlop mi vola dvakrat za den, takze pohoda...on teraz cestuje na sluzobky casto ako je v novej praci, takze si pomaly zvykam...ved co mi ine zostava 🙂

zucana
14. júl 2009

no sak vratia vratia ten moj uz zajtra on bezo mna nevydrzi dlhsie... 😉
inak dobry napad chleba s medom...obmenim tie moje s lekvarom 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre