Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. jan 2010

ahojte, kati, nie, nehajala som, mala v tom case papala. ja som vlastne spala v noci asi 3-4hodky, chi....i teraz tu mam drobceka na rukach, cakam, ci odgrgne, ale nem, nechce sa jej...uz vidim, jak ju budem chodit kontrolovat, ci sa v postielke kusok negrckla...papala z jedneho prsnika, potom som ju prebalila, vobec neplakala, cmulala si rucku, co bolo, ze wow, a potom papala z druheho...papkac je to riadny...a uz ani tolko nespinkaaaa, pozera a pozera 😉

olifcek
23. jan 2010

baby, je pravidlom, ze kojacia mamicka nema menstruaciu?

inak...uz asi 5dni som bola uplne cista, a dnes rano dost spinim i mam bolesti ako pri menzese...je to ok? sestonedelie konci az o tyzden, tak je to v ramci cistenia sa, alebo?

martinaj
23. jan 2010

bre ranko kinderka a mamicky 😀
olif nieje to pravda..... moze mat a nemusi.... tak isto je to aj s otehotnenim..... kojenie nieje antikoncepcia... a to u teba je este podla mna 600nedelie 🙂
baby, mne rano muz s malou odisli, ja som upratala, poprala a pozehlila a asi umrem dnes 😠 vsetko ma boli.... strasne

olifcek
23. jan 2010

marti ak by som i menstruaciu dostala, nevravim, ze je to teraz ono, verim, ze len cistenie este v 600vke, ale ak by jo, ma to vplyv na kojenie? nema, ze jo?

marti, tak uz len oddychuj, mas na to narok x;o)

martinaj
23. jan 2010

olif aj ja som to tak cez 600 nedelie mala, ze uz som ani nespinila a po par dnech to zase prislo 🙂
idem sa vyvalit, caute zatial bambulky 😀

martinaj
23. jan 2010

a nema to vplyv na kojenie neboj 😉

matka331
23. jan 2010

olif to ti neviem poradit ...mati aj aj periem upratujem

matesl
23. jan 2010

vevon,

kludne si daj olinth, ked nechces vela...tak len do jednej nosnej dierky...to mi aj na plucnom povolili v tehu...to len lekarnicky strasia..ja olinth pouzivam cele tehu

olifcek
23. jan 2010

marti, oki, tak som pokojna x;o) dakujem za info x;o)

idem i ja k malickej...ale potrebujem i upratat konecne...aaaaaaaaa

matesl
23. jan 2010

olifcek, 😵

nooo uz asi nebude tolko spinkat, ale zas uz to bude take mile ked bude na teba reagovat a mozes sa s nou trosku pohrat

andrea2603
23. jan 2010

ahojte 🙂 .
no dievčatá vy pekne ponocujete podaktoré. Ja som síce 100krát hore, ale z postele sa mi nechce zliezť.

Olif, ja som malú kojila skoro 2 roky a prvá menštruácia mi prišla, keď mala Lele 18 mesiacov 😵 .

zoska
23. jan 2010

ahojte 🙂

tlieskam nočnej smene za výkon 😀

moj manzel je s navstevou na martinskych holiach, pridu poobede vymrznuti a hladni vsetci a vecer mame ist do kina, tak uvidime, ci sa im bude chciet 😉

vevoncek- ja si olynth davam od 7meho mesiaca ked potrbujem...nastatsie to nieje tak casto, ale odobrila mi to tehotna magistra v lekarni a v tvojom 39tt sa uz fakt nemusis bat dat si kvapky 😉

inak baby tie oleje na prsia z weledy u nas predavaju v DMke

olifcek
23. jan 2010

adi, dakujem 🙂 tak ja dufam, ze je to len v ramci cistenia sa...

andrea2603
23. jan 2010

olif, väčšinou čo počujem tak 1.menštruácia dorazí tak okolo 1/2 roka po pôrode /keď plne kojíš, a aj v noci cca.2x/, ale to je asi fakt indivindi.

olifcek
23. jan 2010

adi ja zatial tak kojim veru 😉

olifcek
23. jan 2010

itak mi ide len o to, aby to nemalo vplyv na tvorbu, ci chut mliecka 😵

matka331
23. jan 2010

olif a pouzivas aj neaky krem na prsniky ...ktory kreem simam kupit donemocky na psniky keby saa zapalili hm,?

olifcek
23. jan 2010

mati nepouzivam, ale odporucam z DM babylove...nemusis ho ani davat dolu pred kojenim...ja som ho pouzivala na zaciatku pri odsavacke x;o) a pomohol okamzite...

blumka
23. jan 2010

babce, Terezka ma asi zapal mocovych ciest alebo nieco take, dnes ked cika tak krici ze ju tam boli..uz sli s muzom na pohotovost...boze, dufam, ze to rychlo prejde ☹

zoska
23. jan 2010

juj blumi, drzim palce nech to coskoro prejde ak je to ten zapal 😒
zazila som jedno 2rocne dievcatko s touto diagnozou...dva dni bolo zle, ale potom to uz znasala dobre, asi zabrali lieky...hlavne byt v teplucku, kludovy rezim a cajicky

olifcek
23. jan 2010

blumi juuuj, moc drzim palce

blumka
23. jan 2010

zosi, manzel siel na pohotovost ani ma nechcel brat zo sebou, co som taka vystresovana ☹ Vcera chodila na nocnik kazdych 15 minut a stale len tak cvrkla, mne hned napadlo ze je asi prechladnuta, no a teraz doobeda ked cikala tak sa az dvihala z nocnika, co ju to tak bolelo...potom uz ked docika ju neboli nic, tak si len myslim ze to ma s prechladnutia ...

vevoncek
23. jan 2010

matesl a zoska ďakujem za radu ja som nevedela, lebo v letáku príbalovom je písané že by si to nemali dávať ani tehotné a ani kojace maminy tak som ráno vyslala muža aby mi niečo doniesol z lekárne a kúpil nejaký roztok z morskej vody aj som si ho už dva krát dala ale neodopchal mi nos až keď som si potom dala bioparox ale keď hovoríte že olynt môžem v pohode tak si ho dám pred spaním cez deň sa to nejako dá vydržať ale noc je katastrofa keby som spala celú noc a nemusela by som chodiť na WC tak ani neviem že mám nádchu ale keď sa stále budím a vždy sa snažím zaspať a ten nos mi to nedovolí je to strašné.Ale budem si musieť striekať potajomky, lebo manžo mi čítal návod akeby to videl že som si to naordinovala bez toho aby mi to doktorka odobrila tak by ma hrešil on je taký veľmi opatrný

blumka dúfam že to nebude veľmi vážne a že sa terezka z toho rýchlo dostane

inak u nás je veľa ľudí chorých asi zase začína nejaké blbé chrípkové obdobie alebo čo

teuska
23. jan 2010

Blumka neboj, mala dostane lieky a tie zaberu a bude dobre. Aj my sme to mali v tomto veku a je to fakt horor, ale ked zabrali antibiotika, tak bolo uz fajn. Drzim palce, nech je to rychlo.

Baby moj muz maluje a potom to cisti diavou. Fuj, neuveritelny smrad, aj ked sa smazime vetrat ako sa da. Nemoze to ublizit malemu?

zoska
23. jan 2010

blumi tak potom daj vediet ako to dopadlo, snad ste to podchytili vcas podla toho co pises...

ja mavam zapaly od 10tich rokov, priblizne 4krat do roka...je to na porazenie, uz to mam chronicke ☹ nastastie uz to viem odhadnut ten zaciatok a vacsinou som z toho za 2-3 hodky vonku, ale ked to nepodchytim tak mam 2 dni starosti...
minuly rok som kvoli tomu zavarala brusnice...to je taky vyborny prirodny liek, a zatial som ich nemusela pouzit...klop,klop

matka331
23. jan 2010

blumi dufam ze to tete rychlo prejde chudacik malickyy viem ked som bola ja prechladnuta tak som len urologicky cajik pila ale bolo to strasnee ..mlee deti by takee veci nemali zazivat ,,,,chudacik ona ani nevie co sa s nou deje a preco ju tam boli ... ☹

olifcek
23. jan 2010

mna velmi stve, ze deticky uz od mala trpia...narodia sa, su nevinne, nikomu neublizili, a uz maju problem so zahou, koliky, dychanie len nostekom...ach jaj...podrastu, tak nech sa paci, zapal mocovych ciest a pod...JE TO NEFER!

blumka
23. jan 2010

uz volal muz, idu spat...dali jej nejake tabletky a musi vela pit...dufam, ze rychlo to prejde ☹

blumka
23. jan 2010

olif, vies aka som ja vzdy roztrasena ked je Tete chora? nenavidim to, ked sa nesmeje a ked je taka ocapena z liekov a vidno na nej, ze nie je ok. Male deti by take nemali zazivat ☹

blumka
23. jan 2010

Babce, co mate uz starsie dievcatka, ako ste ich utierali ked sa vycikali a vykakali? Mne sa toaletak zda pre Terezku drsny, no ale neviem zasa ci tie vlhcene utierky su vhodne na utieranie po cikani a ci ich vobec mozem hadzat do WC a splachnut... 😕 neviete mi poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre