Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
23. jan 2010

zoska ja som tiež začala mávať ale posledné 3 roky problémy ale vždy si dávam urologický čaj a tie tabletky urinal akut tie si neskúšala? mne to zabralo a zatiaľ mám pokoj posledný rok neviem či to je tehotenstvom alebo čím ale v lekárni mi hovorila že existujú nejaké tabletky ktoré treba dlhodobo užívať a veľmi dobre zaberajú a sú na prírodnej báze len už si nepamätám názov

blumka s tým pitím je to pravda, lebo sa potom zriedi moč a nie je to potom až také bolestivé a rýchlejšie sa to vyplavý von škoda že nepredávajú diňu tá veľmi dobre tiež pomáha lebo je močopudná

vevoncek
23. jan 2010

ja síce deti zatiaľ nemám ale minule som videla nejaký toaleťák pre deti v kauflande mali akciu že vlhčený toaleťák ale to som prvý krát videla inak ja tiež nemám skúsenosti s utieraním riťky tak aj mňa potešia infošky ohľadom toho

blumka
23. jan 2010

len u nas bude problem s pitim, lebo Tete velmi malo pije, doslova to do nej niekedy musim tlaci 😒 ..no ale budeme musiet nieco vymysliet..

teuska
23. jan 2010

Blumka ja si vobec nepamatam, odkedy som malu utierala toaletakom 😖
Ale ked mala taketo problemy a musela vela pit, tak aby sme vedeli kolko vypila, nakreslili sme obrazok, napr. snehuliaka a za kazdu vypitu salku cajika, sme vyfarbili nejaku cast.

blumka
23. jan 2010

doteraz kym mala plienku tak som tie vlhcene vzdy zabalila do plienky a tak som to vyhodila, ale teraz fakt neviem, ci sa to moze splachovat 😕

zoska
23. jan 2010

ano treba vela pit...bakterie sa mocom vyplavuju von...
utierat vzdy spredu dozadu, nikdy nie opcne, lebo bakterie z konecnika sposobuju tiez cystitídy ked sa dostanu k ustiu mocovej trubice...pozor na to! aj preto na to trpia hlavne dievcata...lebo ustie moc. trubice a konecnika su tak blizko pri sebe narozdiel od chlapcov..

vevon ja som uzivala kadeco, urinal akut...ten je asi naj, ale mam odskusany aj uromax, uroval....no proste skoro vsetko...

olifcek
23. jan 2010

blumi, v pohode s amozu splachovat

zoska
23. jan 2010

a toaleak hlavne neparfumovany a nefarbeny...to je riadna chemia...tie drahsie su makke...
ja pouzivm vlcene obrusky carefree a hadzem ich do zachoda ale nemali by sa... 😕

je aj vlhceny papier pre deti, vela mamiciek ho pouziva a hadzu ho tiez do wc...len bacha aby nebol parfemovany

maculik
23. jan 2010

ahojte,
martula, tak hadam coskoro pojdes, mozno dnes sa prida aj ta plodovka 😀
logi, blumka, ja som to, co je ako posledny link, mala, a nie je to velmi dobre. Velmi rychlo sa to vytahalo a je to take labilne, rozchadza sa to. Proste to az tak nedrzi, Adelka v tom vobec nebola spokojna a ani mne sa to dobre nenosilo. Tiez som to kupila miesto satky, no teraz urcite kupim satku.

Inak, bola som rano si dobit kredit a len tak som zasla do kader., ci nemaju volno a mali, tak som si dala aj farbu, aj podstrihnut a mam pokoj aspon na 2mes, som velmi rada 😵

zoska
23. jan 2010

na vsetkych tych vlhcenych obruskoch je znak preskrtnuteho wc, akoze nehadzat, ale myslim ze to malokto respektuje...my nie sme naucení ako v grecku mat na WC kos na odpadky....

kto ste tam boli urcite viete, ze greci maju blby system kanalizacie a vsetok pouzity toaletak sa hadze do kosov vedla WC...nesmie sa hadzat do zachoda...to mi strasne vadilo

olifcek
23. jan 2010

jj, greci ale maju tenke rurky x;o)

teuska
23. jan 2010

Blumi s tym pitim mame aj my problemy, ale tie obrazky zaberaju, skuste. 😅

granado
23. jan 2010

ahojte babče idem vás prečítať do zadu len olifcek pre teba som chcela, volala som s tou babou ohladne vecičiek takže ide popozerať ale určite že ano a bude rada. K cene to povedala že symbolicky takže to ti ešte upresním. A len tak pre info ako je najlacnejšie poslať balíček? poraďte 😉

olifcek
23. jan 2010

granado ahaho

Vybrané ceny balíkov v rámci SR späť
Balík 1. triedy
Do hmotnosti Predajná cena v EUR/Sk
2 kg 2,80 €/84,35 Sk
5 kg 3,20 €/96,40 Sk
10 kg 4,00 €/120,50 Sk
15 kg 5,00 €/150,63 Sk
Balík 2. triedy
Do hmotnosti Predajná cena v EUR/Sk
2 kg 2,20 €/ 66,28 Sk
5 kg 2,50 €/75,32 Sk
10 kg 3,00 €/90,38 Sk
15 kg 3,50 €/105,44 Sk

olifcek
23. jan 2010

A DAKUJEM x;o)

teuska
23. jan 2010

jej macu aj ja este planujem navstevu kadernicky, snad ju stihnem 🙂
Som sa poriadne zasa prejedla, idem si asi lazkat. Ale malemu ocividne chutilo 😅

olifcek
23. jan 2010

granado teda, to je v ramci SR x;o)

ked, tak tu je i svet...http://www.posta.sk/sluzby/baliky

maculik
23. jan 2010

blumka, a keby si jej vynimocne dala napr.100% dzus zriedeny s vodou? Ja to malej nedavam, ale napr.teraz mi to kazala davat dr kvoli tomu zelezu, ze ho ma zapijat zriedenou pomar.stavou. A kedze neodstavujem kazdy den, tak som kupila dzus a ten jej chuti.
My sme tiez uz mali zapal moc.ciest alebo mechura, uz neviem, to mala Adelka 11mes, vtedy mala horucky 40ky, no akonahle dostala atb, tak jej to za par dni preslo.

No, idem si ja lahnut, tak zatial dobru noc 😉

granado
23. jan 2010

vlhčene obrusky aj my musíme mať na Wc lebo moj malý má paniku aby mu náhodou niečo nezostalo na ruke. V pohode spláchneme, nie je problém 😉

granado
23. jan 2010

olifcek stačí mi SR iba že by sa Košice posunuli za hranice 😉 možno po obede sa mi ozve tak ťa budem informovať ale myslím že budeš spokojná 😉

blumka
23. jan 2010

maculik, jej je jedno co pije...teda nepije..pri nicom nevydrzi dlho, skusam caje, vodu, dzusy ridene, neriedene, vyvary zeleninove, mlieko...polievky ma rada, tak aspon to jej davam...
ja terezku utieram toaletakom, mame taky fajny makkucky ale aj ten sa mi zda pre nu drsny..no je to len o mojom pocite..

olifcek
23. jan 2010

granado 😵

selyma
23. jan 2010

Ahojte babky, kon dnes ide, hura, hura, hura.
No. znova som sa dozvedela nieco poucne ohladom utierok. Oplati sa citat.
Spala som ako dudok. Ani sa mi nechcelo vstavat, ale musela som sa premoct, treba nakupovat. Uz som aj napapkana a uz len oddychovat.
Inak, chcam sa aj trosku postazovat. Ja uz nic nevladzem. Uz ani nohy dvihat a po celom dni som neskutocne unavena. Ale to vy poznate. Citim sa strasne nemotorna. Ale ta 37 tt uz predvida blizku buducnost. 🙂

hajdylca
23. jan 2010

blumik ja som si kupila taky vlhceny toaletak a na nom je nakreslene ze moze ist do wc, len neviem, ci je vhody i pre take male ritky, a aj v DMke predavaju vselijake vlhcene toaletaciky, kt. sa mozu splachovat...

granado
23. jan 2010

no inak mne sa už malá asi posunula nižšie, lebo dnes som úplne super spala bez akej kolvek žáhy a to som za posledné mesiace teda nemohla. Myslím že sa mi aj lepšie dýcha a dnes som aspoň čo to upratala, lebo už sa to tu nedalo vydržať. Ale pre istotu aj ja som sa zobudila okolo 2.30 na strašný výbuch a neverili by ste, niekto tu vyhodil auto do vzduchu, takže sme mali s Matúškom také neplánované nočné divadlo.

blumka
23. jan 2010

granado, to cooo? 😕 kovbojka?...boze...
hajdy, dik za tip, pojdem okukat 😉

granado
23. jan 2010

no to teda bola a zvlášť takéto veci sa mi dejú keď nemám mamgela doma, aby som sa trochu zlakla asi. Ono je to o to horšie že bývame v Piešťanoch/neďaleko Jaslovské, no čo vás napadne pri výbuchu? Ale manžel ma ukludnil, že ak buchne atomka to si ani nestihnem uvedomiť 😀

granado
23. jan 2010

ale inak som uplne normálna 😉

andrea2603
23. jan 2010

blumka, skús jej uvariť repíkový čaj a vyliať to do vane, keď sa bude kúpať, aj z toho by sa jej malo uľaviť.

martulanr
23. jan 2010

dievcence dnes mi je dobreee vcera take menstruacne bolesti ale do rana to preslo strasne moc sa mi prsia naliali tak masirujem a to neviem precoooo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre