Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
5. máj 2009

ahojte,,,ja len kuk,,či dakto dačo,,,

bambi09
5. máj 2009

ahojte babule,Ivka,tak si to užite 🙂 🙂 😉
baby,nezaložíme nejaký protifajčiarsky spolok?? 😀 😀 😀 ja by som ich horčicou natierala,či by sa im to páčilo 😠 😠 😠 hnusáááááááááááááci 😠
ale lepší fajčiar,ako krysa 😠 😠 😠
a to stretko konečne nedáme?? 🙂 🙂
my pôjdeme vonku,len si Paťo napíše úlohy,musím aj na poštu,konečne dorazili korčule pre drahého,chcem mu to dať ako darček k narodkám,tak už bolo načase 😝 🙂 🙂
a inak tie pele sú hnus,mám ich plný balkón 😠 😠 😠

netmona
5. máj 2009

bambi,,,no aj môj mangel,,bude mať aj ja,,tak musim dačo čo poteší k narodeninám kúpíť,,,

bublinaz
5. máj 2009

u nas su narodeniny sice este v nedohladne, ale kazdy tip ako inspiracia potesi 🙂 skoda len, ze moj manzel korcule zaryto odmieta :o(

bambi, som za protifajciarsky spolok. niektori znami uz odo mna bocia, ked maju zapalenu cigaretu, na co som patricne hrda :o)

ja som za stretko, ale pridat sa mozem koncom buduceho tyzdna. ibaze by ste dobehli do tatier, hehe.

jahodka11
5. máj 2009

ahojte🙂
nestiham poriadne napisat...aj ja som za stretko, ale mozeme tiez az koncom bud tyzdna.....

chasencha
5. máj 2009

aj ja sa chcem stretkovat 🙂 dnes sme mali plodny den,nakupy a taaak 🙂
aj ja som za protifajciarsky spolok,aj ked som byvala fajciarka ale teraz mi to vyslovene vadi.... 😠
no u nas narodky vzdy nejako poriesime,ja som si nove korculky kupila nedavno...tak brazdim cesty 😀 😀 😀

bambi09
6. máj 2009

ahojte kočky,my sme netradične už hore 😝 😝 zas sme mali blbú noc,ale tak musíme vydržať toto blbé obdobie 😒 😖 ,ruka mi stŕpla od nosenia tej malej uvrešťanky 😖 teraz pozeráme telku 😝 😝 ,snáď sa malá unaví a ešte zaspí,od 4-tej štrajkuje ☹ ☹
jahodka,dúfam,že už si ok zdravotne,dlho si tu nebola 🙂 🙂 😉
my sme nákupy poriešili v Prahe,schudla som prvých 6 kg,tak som dostala za odmenu nové tenisky a keďže aj tatinko nám schudol,tak aj on si kúpil,máme skoro rovnaké 😉 😉 ,deckám sme pekné vecičky kúpili,tak som spokojná 🙂 🙂
dnes ešte operiem vecičky od kamošky a krstnej pre Katku a zas máme čo nosiť 🙂 🙂 🙂
inak to stretko by aj mne tak vyhovovalo,tak snáď sa podarí 🙂 😉
a na Míľu neidete niektorá v sobotu?

chasencha
6. máj 2009

macka my ideme v sobotu na milu 🙂
jeeeeeeeeej a ake veciciky ste pokupovali?

bambi09
6. máj 2009

kati,malej kraťasky také zlaté,body na leto,ponožtičky také sviatočné,Paťovi košeľu,tričká,sebe so dve tričká kúpila,tatinkovi ešte pôjdeme u nás pozrieť niečo,asi skočíme v piatok do Avionu,tam je dosť obchodov 😀 😀 😀 aj ja si ešte gate pozriem,lebo úspešne chudnem,tak potrebujem 😀 😀 😀 aj nejaké sukne na leto pozriem,takže tak,idem do seba investovať konečne 😉 😉 😉

chasencha
6. máj 2009

eeeeeeeejha paraaada,a ako sa ti dari chudnut???povedz recept lebo jaaaa nejako uz sa mi to stoplo a ide to skor hore ako dole 😀 😀 😀 hej v avione som bola cez vikend SAMA!!!tak som si oddychla,ponakupovala,s byvalymi kolegovcami na kavicke az sa mi domov nechcelo 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. máj 2009

Kati,stačí Ti jedna hyena prezlečená za kamarátku,čo sa Ti vterkuje do rodiny a chudneš,ani nevieš ako... 😠 😒 😖

chasencha
6. máj 2009

eeeeejha to znie zaujimavo 😒 tak aj ja chcem taku "kaaamosku " 🤐

bambi09
6. máj 2009

Katka,nechci,zobralo mi to 5 rokov zo života ☹ 😒 😢

chasencha
6. máj 2009

to vazne???mmm tak to muselo byt vazne,mrcha je to...
inak teraz tu nejako slzim,lebo jedna mamicka mi prave povedala ze jej prave pri porode zomrela spoluziacka...dietatko prezilo ale neuvidi si vlastnu mamu 😔

netmona
6. máj 2009

ahojt,,

no bambi,,maš to hrozné,,take su najhoršie,,,no nezavidím,, 😒

netmona
6. máj 2009

chasench,,,,,veľmy smutnéééé,,,tak to som rada že, my sme doma vššetci zdraví

bambi09
6. máj 2009

kati,tak to je veľmi smutné,toto sú fakt tragédie,nie to,čo som mala doma ja ☹ ☹ ☹
chúďatko bábenko,my máme kamošku,čo sa tatinko malej nedožil,zomrel deň predtým,ako sa narodila naša Katka ☹ ☹ ☹

netmona
6. máj 2009

babmi,,aspon, vidíme aké je to zdravie a život zrádny 🙄

bambi09
6. máj 2009

netmona,presne,niečomu veríš a zrazu to,čo buduješ roky niekto zničí za pár dní pre svoje potešenie a zábavu... ☹ 😒 😖
vážme si každý jeden prežitý deň so svojimi blízkymi,v dobrom aj v zlom 🙂 🙂 😉

netmona
6. máj 2009

veru bambi,,,v dobrom aj v zlom 😀 ,,,musím pripomenuť mangelovi 🙂

bambi09
6. máj 2009

netmona 🙂 😉 😉 ,pripomeň... 😉

bambi09
6. máj 2009

ale aspoň som zistila,že mám pár dobrých priateľov,ktorým keď zavolám,prídu aj o polnoci 🙂 🙂 😉
to isté by som samozrejme urobila ja pre nich...veď priateľ je prvý človek,ktorý prichádza,keď celý svet odišiel... 🙂 😉
a nakoplo ma to novou energiou,chystám sa do školy,idem do autoškoly,budúci týždeň idem prvýkrát na kozmetiku,malej krstná mama robí v salóne,tak budem mať dobrú cenu... 😉 😉
takže tak...všetko zlé je na niečo dobré 😉 😉

chasencha
6. máj 2009

macka sa maaaas aj ja chcem ist na autoskolu?aku mas vybranu?a kozmetika??mmm skor kadernik by si na mna zgustol 😀

bambi09
6. máj 2009

Kati,zatiaľ len robím prieskum,ale kamoška nedávno úspešne absolvovala,tak sa popýtam a rozhodnem sa... 😉
a u kaderníčky som bola pred mesiacom a teraz si znova nechávam dorásť hrivu,len farbu si musím kúpiť a napatlať 🙂 🙂 😉

chasencha
6. máj 2009

no tak daj vediet aj mne a chcem aj vediet ako je to s teoriou ked nemam kde nechat emu a aj s jazdami....mozno by sa nasiel niekto na strazenie ale urcite nie na kazdu hodinu a jazdu... ☹
ja potrebujem aj farbu...bola som sice v marci ale tak no... 😀

bambi09
6. máj 2009

babenky,mrknite aj ostatné,či by ste nešli,nech nás je veľa,čo aj určite bude,ale...
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/bratisla...
kati,tak môžeme začať potom spolu,prípadne by som Ti aj malú postrážila,jazdy bude mať aj tak každá zvlášť 🙂 😉 ,teda,ak by malá chcela zostať so mnou... 😀 😀 😀
ja si farbu patlám sama,ale strih potrebujem od odborníka 😀

jahodka11
6. máj 2009

ahojte🙂
konecne aj ja 🙂
prave riesim kadernika......🙂)) objednala som sa tu blizko pri nas, melir a strihanie za 55eur, zajtra to rusim a nech si o mne myslia, co cchu, poviem, ze preto, lebo je to vela.... 😖
mam uz nejake tipy...tak obvolam a uvidim....ale ak by ste o niekom lacnejsom vedeli....? 🙂
jaaaj, ja tiez nemam vodicak a manzel ma tym tyra....ze kedy...ale nemame auto, tak sa mi do toho vobec nechce, naco??? ale mozno takto o rok, ked bude maly vacsi...aj tak neviem, kam by som ho dala....a vlastne ani o rok ho nebudem mat kam dat.....
no a u kadernika som naposeldy bola v novembri....takze ani nepisem, ako vyzeram ☹

jahodka11
6. máj 2009

jaaaj, a zabudla som....
strasne rada by som isla na mliu, ale zajtra balime a ideme do ziliny.....skoda, ale chodte, bude to urcite super 🙂

bambi09
7. máj 2009

jahodka,výzor nie je podstatný,nerieš... 🙂 🙂 😉
my sme boli až na Zlatých pieskoch sa strihať,traja za 900,- Sk,ale melír netuším koľko...
užite si pekne výlet 🙂 🙂 😉

jahodka11
7. máj 2009

haha, bambi, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre