Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
2. apr 2009

hiha,tak ti diky,to mam fakt blbe meno... 😒 ☹ 😝 😢 😀
tak sorry,moja je Ruzena 😀 😀 😀
ale ja za to nemooozem,ake mi dali meno...fnuk,fnuk... 😀 😀 😀
a ty mlada korculka?kolkoze rockov mas? 🙂 🙂 😉

chasencha
2. apr 2009

hiha kraaasne fotecky,naozaj a najkrajsie je baaabo ked sa zobudiii 🙂 take ruzovaucke ako povedala bambi 🙂

hiha
2. apr 2009

Bambi,ja som myslela,ze ty si mlada korcula,ja som uz davno po zaruke,uz 30rocnej 😀 .Nevadi,ona je Marcela a ty si Macka 😉 .Chasencha,diky.Ako bolo na stretku?Hod fotky nejake.....

blanocka
2. apr 2009

Ahoj HIHA, ako sa dari? 🙂

hiha
2. apr 2009

Cau zlatoooooooooooooooooooooooooooo,ako si tu na mna nadabila? 😉

chasencha
2. apr 2009

hiha mmmmm nakoniec som bola v sade janka krala ale s inymi maminami,z juloviek,tie poznam viac,boli sme tri a stacilo 🙂 ale videla som aj baby z toho megastretka 😉
fotky nemaaaaam ziadne aj ked som mala fotak pri sebe 😔 zabudla som nan

hiha
2. apr 2009

Chasencha,prosim ta ako sa volas normalne,nechce sa mi firt vypisovat tvoj nick 😝

hiha
2. apr 2009

Ja som Macke navrhovala,aby sme sa stretli len my,ja masovky nemusim,tie baby nepoznam.Tak po sviatkoch by sme mohli nieco spachat,hm?

katun
2. apr 2009

ha, Hiha, koho to tu nevidim? Nazdarek, zdravime s Adamkom Adamka a aj teba, to je jasne! 😝 To je sranda, na inom fore som zase nadabila na kamosku z Banoviec, a to mam teraz opravovat ulohy tym mojim studentom, a takto tu travim cas 🙂

bambi09
2. apr 2009

chasencha,tak bolo dobre,ze?taka zostava do 5 ks obcas staci 😀 😀 😀
hiha,tak hod cislo,ja sa nehanbim,ved kazdu to raz caka,aj ja som mala 20,ale bolo to daaavno,tak daaaavno,obzri sa spät,sprchol uz bielych,agatov kvet 😀 😀 😀 😀

hiha
2. apr 2009

Macka,ty basnicke crevko,ooooooooooooooooo jeeeeeeee.Mala som 30.A Kati,vitam ta a dufam,ze k nam bude chodit a prispievat 😀 .Sice viacej kecame cez skype,ale aj tu ta chceme 😉

chasencha
2. apr 2009

hiha som katka a moj nick je skoro ako kacenka 😀 len vymenis pismenka k za ch 😝
chcem sa stretnut aj s vami 😀 😀 😀 😀 som sa ako rozbehla 😀 😀 😀 😀 😀

dobre bolo,ema sa musela ukazovat,heeerecka jedna 😎 som bola na nu pysna co vsetko vie a ine deti nie 😅

hiha
2. apr 2009

Tak ahoj Kati a mne je velmi sympaticke meno tvojej dcerky,lebo aj moja segra ma Emku,ale EMMU 😉

chasencha
2. apr 2009

hiha ty si ivka ze? 🙂 no ema je moja srdcovka ale chcela som echt slovenske tak preto len jedno M 🙂

hiha
2. apr 2009

Segra chcela s dvoma a ma este Samka.Sa im to rymuje Emka-Samko.Hej,Iva-sliva

bambi09
2. apr 2009

chasencha,tak si mojej malej menovkyna,heeeeej???pekneeee 😀 😀 😀 ani sa nepriznas 😀 😀
nasej malej Pato vybral z toho,co som si vypisala z kalendara,co sa mi paci,ja som nechcela nijake exoticke 😀 😀 😀 😀
hiha,ty Ivka-slivka 😀 😀 😀
a gratulovat k 30-ke uz je asi neskoro,ze???
chasencha,videla som ta na tej fotke vzadu...vlavo,ze???

hiha
3. apr 2009

Ahojte lasky,no noc standardne zla,prehadzoval sa ,metal 😖 .Ja snad uz v zivote poriadne nevyspim 🙄 😢 .My sme chceli chlapca najprv Michala a potom to skoncilo na Adamovi.Dievcenske bud Lilien alebo Eliska.Mne sa paci aj Hugo,ale priatela skoro racchlo o zem,ze ake je to sproste meno.Kati,aj ja som ta videla,ja okrem Kili nepoznam absolut nikoho,Kili stretavam v lekarni 😉 30 som mala v decembri,ja som rovno mikulasske dieta.A vy?Jahodka,kde si,pridaj sa.......

hiha
3. apr 2009

Hodte aj vy fotoze,nech sa pokocham

chasencha
3. apr 2009

hiha 🙂 zlatyyy je s tym toaletakom 😀
my albumy maaame 🙂
bambi heeeej vzdu nalavi,uuuplne nalavo,drzim emu na rukach a predo mnou nas cerveny kocik 🙂 a nooo sme menovkyne 😉
ja si uz nepamatam ake mena som vybrala ale keby bol chlapecx volal by sa filipko 🙂 aaaaaaaa pacila sa mi aj laura ale tiez som mala vypisane mena na papieri aaaa mama mi chcela emu vyhovorit ze hrozne meno....ale ja som sa nedala,,,,no nie je hrozne aleeee take tvrde 😒

hiha
3. apr 2009

Tvrde,mne sa ani nezda,my Emmku,volame Emmuška,Emulík,Emminka 😎

hiha
3. apr 2009

ale nie,ja nestiham citat 😠

hiha
3. apr 2009

ahoj iva,ako?ale dobre,vsetko v poriadku,slnko svieti,voda laka 😀

bambi09
3. apr 2009

Ivka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. apr 2009

a ty si taky Mikulassko-vianocny darcek heeeej??? 😀 😀 😀
no,ja som novembrovka,muz majovka,syn julovka a mala marcovka... 😀 😀
a my sme Pata volali Veronika,chlapcenske sa mi paci Jakub,Martin,Adam,Matej,Tomáš,Patrik...

bambi09
3. apr 2009

no vidis...teraz si pisem ja sama so sebou 😀 😀 😀
ahoj Macka,ako sa mas,Macka?...aaaale,na houby,ani sa nepytaj...

hiha
3. apr 2009

My sme dnes boli v Kike,nic moc sme nekupili,len vankus a malemu tielka a vakuove obaly.A potm sme si to razili do Malaciek,tam ma naj kamosku.Hned by som tam isla byvat 😎 ,paci sa mi tam 😉 .Adko je posledne dni besny,ako z eratze utrhnuty,ja ho asi vymenim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. apr 2009

Ivka,aj ja...do domu 😀 😀 😀
ja som zas bola doma,poobede som pochrapkala s malu atak blbo,ze ma zas boli medzi lopatkami... ☹ 😒 😠
vymenis za mimozemstana???Adamka??? 😀 😀 😀 😝

bambi09
3. apr 2009

nikde nikto...tak dobruuuu noc vaaaam... 🙂 😉 🙂

hiha
4. apr 2009

Ajojte,pekne rano zienky,vyzera to dnes na krasny dnik 😀 Ja idem dnes robit zdravotnicky dozor mladym futbalistom,tak dufam ze to vsetci prezijeme v zdravi 😎 .Bambi,a ked sa stretneme,tak si ich nachvilocku vymenime,ale len na chvilu 😉 A dojdi k nam,uorbim ti masage,ale bez erotickeho podtonu 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre