Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
11. máj 2009

ahojte,,,no dnes sup den,,,MM nedjde laptop, mne už len škrieka v PC, bobak neviem čo robil ale privalila ho komoda,,odniesli si to len 2 prsty,,na pohlad to bolo horšie,,,no den D

netmona
11. máj 2009

bambi,,,tak v ZOO,,no ja mam dnes dma,,no pekne sa začal tento týž...aleluj 🙂

netmona
11. máj 2009

idem žehliť,,,,,Zas 😒

bambi09
11. máj 2009

netmona,tak ešte že len 2 prsty,panebože,čo robil??? 😝
a žehliť sa chystám aj ja,aj variť,tak tiež až večer sem mrk...tak nech ten deň BLBEC rýchlo skončí,bez ďalších úrazov... 🙂 😉
tak príjemné žehlenie...howk 😀 😀

netmona
12. máj 2009

www.denrodiny.sk..............tak zase mame akciu,,dievčata 🙂

chasencha
12. máj 2009

ideme 🙂

netmona
12. máj 2009

určite tam bude milioooon ludí,,ale tak to má byť 🙂

bambi09
12. máj 2009

ahojte 🙂 😉
Katka a už si O.K.??dúfam,že áno 😉
pozerám,že možno aj my pôjdeme,uvidím,čo má v pláne manžel,či nenaplánoval nejaký výlet... 😀 😀 😀
inak uvažujeme nad kúpou vozíka za bicykel,nemáte s tým skúsenosti?rada by som v lete chodila do Devína,lebo na petržalskej hrádzi je to o držku,tak ho budeme potrebovať pre Katku... 🙂 😉

bambi09
12. máj 2009

ešte ma napadlo,že Ivka sa tu dlho neukázala,ani jahodka... ☹

netmona
12. máj 2009

bambi,,,ten vozík sa mi stále páčil za bicy. ale su aj drahé,,ale určite sa da zohnať,,,a sedadlo na bicy. aj to je dobré ,,len asi ty to nechceš,,no ja nemam ani cykel,,vlasne mám len u rodič. 😀

bambi09
12. máj 2009

netmona,my tú sedačku máme ešte po Paťovi,čo sa dáva dozadu,ale Katuška je na to ešte malinká,Patrik to používal asi tak od 5-tich rokov,tak radšej ten vozík...viem,že sú drahé,ale nechceme nový ani dvojmiestny,tak snáď niečo zoženieme 🙂 😉 😉

ena
12. máj 2009

bambi; podla mna je croozer vozik za bike super, aj ked som ho len videla a neskusala... ale potom treba, ak byvas v byte rozmyslat aj, kde ho uskladnis :(

bambi09
12. máj 2009

ena,on je práve veľmi skladný,naplocho-ako golfáče... 😉 😉

chasencha
12. máj 2009

macka ja uz som ok,ale chytila to odo mna ema,vcera sme boli na pohotovosti,vracala,dnes ma hnacky,,,,hrozneeeee,je na diete,nic este dnes nejedla,len taky roztok co nam poradila doktorka...uvidime,zajtra to snad bud fajn,ale ocko volal z prace ze mu je blbo od zaludka takze paradicka... 🙄

inak ten vozik som videla nazivo a je super 🙂 ale nam by bol na 2 veci kedze biky mame v rodnom meste 😀

inak v sobotu ked je ta akcia ideme na nakupy do madarska takze asi nic z toho 😨

ena
12. máj 2009

bambi: tak potom parada, mne sa velmi paci, aj pre jedno dieta, aj sirsie pre dvoch.. na expo dieta som ich obzerala tento aj minuly rok, len my uz mame taky vozovy park.. phil and teds, quinny speedi + buggyboard .. tie parkuju na chodbe a v skrini este zlozeny chicco golfac..
Ja skor asi sedatko na bike. inak, vcera som videla este podareny kocik, ktory ma vela moznosti na mmb, ale neulozila som si foto a nepamatam si album, ale ked natrafim, tak ti sem hodim link 🙂

bambi09
12. máj 2009

ena 😀 😀 😀 to na ten váš vozový park,ste lepší,ako my 😀 😀 😀
veď uvidíme,ale čo sledujem inzeráty,dá sa kúpiť aj za slušnú cenu,tú sedačku budeme používať neskôr,keď malá podrastie 🙂 🙂 😉
Katka,tak to je hrôza,chúďatko malé,nebude to črevná chrípka?keď aj manžel Ti má problémy?
náš tatino dnes strávil 2 hodiny na ortopédii,dostal injekciu do zadku 😀 😀 až do pondelka bude chodiť a lieky dostal,má zápal v ruke 😝 😝 😝
tak držím fakt palce,nech ste rýchlo fit-celá rodinka... 🙂 🙂 😉
a my máme bicykle,ale Paťo má z nás najlepší,tak viem,čo si budem priať na moju krásnu 40-ku 😀 😀 😝
a tatinovi tiež pokukáme niečo lepšie,keďže on bude ťažný koník... 😀 😀 😀

ena
12. máj 2009

bambi09: ty si dobra, ty chces croozer a manzel ho bude chciet tahat za sebou ? 😀 😀

bambi09
12. máj 2009

ena,on to prvý navrhol,tak musí,ale tak môžeme sa aj striedať,veď s malou za sebou nemôžeme nejako rýchlo jazdiť,tak pohodička 😀 😀 😀
inak baby,odkedy Katarína chodí,nemám pokoj ani tam,kde aj kráľ chodí peši,nemôžem sa v kľude ani vy.... 😀 😀 😀 už máme 10 zubov a tá šelma zubatá,ako ju krstný nazval nás hryzie,malý Baskervil to je,príde potichu ku mne,keď sedím za NB a zahryzne sa mi do ruky,také šoky mám,aúúúúú 😀 😀 😝

chasencha
12. máj 2009

macka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze baskervil 😀 😀
a ako nasa mala 10 mesiacov a po zuboch ani chyru ani slychu,sice presvitaju ale nic viiic 🙄

no a s tou chorobou,je to tu vo vzduchu tak sa davjte pozor...nieco zase vypuklo... 🤐
a zapal ruky ma manzel z coho?

bambi09
12. máj 2009

Kati,buď rada,že ešte nemá zúbky malá 😀 😝 ja som už pár krát pri kojení dostala dobré bolestné,ale našťastie to chápe,že maminku to bolí a má z toho bibi au 😀 😀 ,len sa občas pozabudne,to isté som mala s Paťom,ale bála som sa,že to bude horšie,úprimne povedané 🙂 😉
no a teda nestraš,moje decká sú chvíľu po chorobe,tak už nechcem nič v najbližšej dobe...s malou musíme ísť na krv a stále sa to kvôli chorobe odsúva... 😝 😝
a manžel to má že vraj od nosenia malej na rukách 😝 😝 téééda,žena dieťa vynosí,porodí,nosí na rukách,kojí,v noci nespí a nič jej nie je a chlap občas ponosí na rukách a je chorý... 😀 😀 😀 😝
ale ktovie,z čoho to má...žeby ošahával mladé pekné kolegyne a tie ho mlátili po ruke?? 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. máj 2009

inak babenky,v sobotu je zase Noc múzeí a galérií,nechystáte sa niekto s rodinkami??
u nás je to už tradičná akcia,tak ani teraz nevynecháme a pobeháme,čo sa dá,kým malá vydrží 🙂 🙂 😉

chasencha
12. máj 2009

macka my nie skoda...sla by som 🙂

no ja som na jednej strane rada ze ma nekuse a podobne excesy ale na druhej kazdy sa pyta kolko ma zubkov a ja ze nic a ich reakcia COOOOOOOOOOOOOOO??????

inak s tymi chlapmi....ach radsej sa nebudem rozculovat... 😝 😝 😝

bublinaz
12. máj 2009

chas, my mame prvy zub od minuleho tyzdna 🙂 tiez sa vsetci cudovali, ze sme tak dlho bezzubi, hehe.

bambi, my sme prave vcera kupovali bicykel a pytali sme sa aj na sedacku. ujo predavac povedal, ze on vozil svoje deti cca od 11 mesiacov. neviem, mozno skuste doma ako tam bude mala "vyzerat". ale mne sa ten vozik tiez paci, no moj mangel zatial zamietol 😒 ale je pravda, ze bicykel sme nechali v tatrach u nasich, hehe.

bublinaz
12. máj 2009

a co sa tyka sukromia na istom mieste, tak to ja nemam uz od kedy sa mala zacala plazit, co bolo asi pred 3-7 mesiacmi :o keby sedela a pozerala, no budis, ale ona dosprintuje a postavi sa o mna 😀

bambi09
13. máj 2009

ahojte babulky,k tým zubom-čo koho do toho??? 😠 niektorí ľudia pchajú nos tam,kde netreba... 😒 😖
toto nepochopím,porovnávať deti,veď každé je iné,tak načo?? 😉

jahodka11
13. máj 2009

ahojte, po dlhej dobe som tu🙂
sme sa vratili zo ziliny, bolo strasne super🙂) ani domov sa nam nechcelo🙂
bambi-pekna fotecka...🙂
idem si vam precitat, co ste popisali....a potom varit spenat, ked sa maly zobudi, nech mam navarene 🙂
ale dobry tip na akciu si dala, uvidime, uvidime 🙂

bambi09
13. máj 2009

jahodka,tak ahoj po dlhšej dobe a ďakujem 😅 ...
no,cez víkend sa toho deje...až je ťažké vybrať,kam ísť,ale asi podľa počasia 🙂 🙂 😉
no,už len Ivka sa nám niekde túla... 😀 😀 😉

netmona
13. máj 2009

ahojte,,,no vidím že, akciové dni budú 🙂

netmona
13. máj 2009

pozerali ste ,,,euroviziu? ja áno,,a v štvrtok aj naši budu spievať tak uvidíme či idú do finnále 😉

ena
13. máj 2009

bambi: k zubom, Marek ma 16 mesiacov a 6 zubov 🙂 Teda, uz mu vylieza dalsi.. ale dlho dlho bol len s tymi 6timu, 4 hore, 2 dolu.. a teraz to vyzera tak, ze viacej naraz vykukne.. On je taky maly obrik.. a minule na neho jedna pani, ze jej, ty si aky velky chlapcek, ale zubky ta prezradili, ze si este malicky 🙂)

bublinaz: aky bike si si vybrala, ja rozmyslam, ze by sme kupili bike a dve sedatka jedno dopredu, take to obyc, len sedak a drziaky na nohy marekovi, dozadu to s opierkou pre Filipa. A ked by Filip zacal chodit do skolky, tak potom by sme jedno dali dole.. len neviem, ci by som ich aj vladala obidvoch vozit, ked kondicka ostala niekde zabudnuta chuderka 🙂 A ani neviem, aky bike si vybrat ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre